Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Základní verze ročního předplatného časopisu Level vyjde pro Slovensko hráče jen na 49,8€, v Čechách...

    A ja jsem si ho opet predplatil... rovnou zlate predpplatne *5* , uz holt mi to bez te vune vytisklehop tiskarskeho papiru neslo , kdyby nestal takhle malo tak bych asi nic, teda ( kdybych i nedostal od nich dopis tak jim to sanci rad dam.) *3*
  • Základní verze ročního předplatného časopisu Level vyjde pro Slovensko hráče jen na 49,8€, v Čechách...

    je to level.cz ale chapu chybka se vloudila. kazdopadne je pravda ze mohli udelat aspon nejaky vlastni template kdyz uz byl pouzit obycejny wordpress. ale porad lepsi nez dratem do oka a ta cena 980kč je moc pekna.
  • Základní verze ročního předplatného časopisu Level vyjde pro Slovensko hráče jen na 49,8€, v Čechách...

    novy web levle.cz je postaveny na klasickem wordpressu s templatem agency-pro od frogsthemes.com :D ale porad lepsi nez ten predchozi stolet stary web. snad nova grafika levlu bude uz udelana primo pro tento casopis a ne pouzity zas nejaky recyklat
  • Mrkněte na Humble Bundle *3*
    http://www.humblebundle.com/
    • michals
      Chtel jsem vzít Broken Sword a koukám že na Steamu je levnější než ten průměr *1*
      • Miserius
        Ale mas jeste android verzi ne?
        • michals
          j pravda, lepsi vzit celou sadu rovnou samozrejme *5*
  • Základní verze ročního předplatného časopisu Level vyjde pro Slovensko hráče jen na 49,8€, v Čechách...

    Pouhá tisícikoruna ....
  • MGS5 trailer v 60FPS.
    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-watch-mgs5-at-60fps
  • GOG summer sale!

    Na gog.com zrovna začaly letní slevy :) , Torchlich 1 ZDARMA!
    • Njn, Torchlight1, zkousel jsem demo a ta cartoonova grafika mi nesedla a po par minutach me to prestalo bavit uplne, je to od nich samozrejme skvele, ale meli hodit do placu treba nektery Icewind, prvniho zaklinace, botaniculu nebo treba DS:Pilgrim. Mnohem vic me potesil Planescape za 5$, snad to konecne bude verze, ktera bude nejak fungovat bez bugu narozdil od tech score cd, nebo na cem to tehdy bylo...
    • rancor1223
      Torchlight potěšil, ale popravdě mě mnohem víc potěšilo zjištění, že jsem dostal Tyrian 2000 *1* Na tý hře jsem vyrostl. GOG téměř nepoužívám, lezu tam jen když se dává něco zajímavýho zadarmo *1*, naposled Fallout, tak by mě docela zajímalo kdy jsem ten Tyrian dostal.
  • x_ander
    Na GOG.com se rozjely masivní letní slevy a dva dny teď bude Torchlight zadarmo. Berte :)
    • MrSanta
      A dop*dýlky, už to zase začíná. Teď ještě aby tak začal bláznit i Steam a bankovní účet se strachy pomočí *8*
      EDIT: Tak na GOGu my z "drahých" her zůstával ve wishlistu akorát NWN 2 Complete (nyní již koupeno), takže už mě může ohrozit jenom ten Steam...
    • ucho
      jo kdyby tak ještě někdo začal prodávat volný čas...
    • Už jen ty extra bonusy, které na steamu nejsou stojí za to...parádní rozjezd léta na GOGu
  • V jednom z dalších dílů Uncharted obsadí hlavní roli Drakea Justin Bieber, oznamuje bulvár v The Last...

    Co to je za hov*o toto ? Jste se zbláznily nebo co ? *1* Tak jestli mi zkazí tuhle mou oblíbenou srdcovou sérii nějakým pošahaným teploušem tak to je uhejtuji k smrti ! Doufám že to je jenom žert vývojářů ! *16* *16* *16*
    • Mahcake
      Je jasný, že je to fake. Kdo to nepoznal nemá smysl pro humor. Snad nemyslíte, že by si Naughty Dog takhle zkazil pověst. *1*
    • MickeyMutant
      Čas změnit profilovou fotku.
      • Miserius
        Né...né další Bíbr
    • Tak pořád by ti zbyl novej Tomb Raider. To je víceméně kopie Uncharted. Doufám, že se Square Enix aspoň domluvili od Naughty Dog a Sony filmařská práva.
    • ucho
      to si jen bleskař hraje na bulvár, samozřejmě šlo v Last of Us o srandu... zapomněl v bleskvce zmínit, že šlo až o Uncharted 13.
  • Základní verze ročního předplatného časopisu Level vyjde pro Slovensko hráče jen na 49,8€, v Čechách...

    :) mi to pripomina kurz dolar - euro, pretoze 980KC je teraz 38,11e
    • A distribučné náklady na Slovensko si myslíš že kto zaplatí? Je normálne že v ČR stojí menej ako na SR.
      • MickeyMutant
        Náklady na distribuci jsou pro oba státy přibližně stejné. Ten rozdíl jde na překlad. Na Slovensku je zakázáno číst knihy a tiskoviny v cizím jazyce - je to kvůli podpoře mateřského jazyka a ochraně národní kultury.

        Je to podobný zákon jako třeba ve Francii, kde se zase nesmí hrát anglická hymna. Všimni si, že anglickým sportovcům a politikům tam vždycky místo "God Save the Queen" hrají hymnu skotskou, velšskou nebo maximálně irského Danny Boye.
        • Zakázáno číst knihy a tiskoviny v cizím jazyce? To je nějaká kravina ne? I kdyby si se spletl a mělo tam bejt "zakázáno publikovat", tak je to blbost. A jestli ne, tak upřímnou soustrast, bratia.
          A to s těma frantíkama - to ještě funguje? No ale oni byli vždycky pacienti.
          • MickeyMutant
            Samo sebou je to kravina. Dal jsem si mínus*4*
        • To ťa asi sklamem ale žiadny český časopis, noviny sa neprekladajú, predavajú sa v originále.
    • MickeyMutant
      Těch 11 euro je cena za překlad časopisu do slovenštiny.
    • oprava : mi to pripomina kurz dolar - euro !na steame!
      • DeathOnVacation

        Fight Club

        Poptej se na to v podcastu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit