Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi nikoho nebudete vysílat na Dreamhack, co?
  • Miserius

    Petice pro Division na PC

    Samotný vyvojari pry rekli at to podepisem, asi podle toho uviděj...
    https://www.change.org/petitions/ubisoft-release-tom-clancy-s-the-division-for-pc
    • Akurat som pozrel TBho Content Patch a tam sa pozastavuje nad tim, ze co to je za kravinu, ked snad vsetky hry od nich vysli aj na PC, aj ked s nejakym casovym opozdenim.
      • rancor1223
        No, má pravdu v tom, že to trochu zavání. Ale popravdě, jestli to na PC opravdu vyjde, tak mi bude úplně ukradený, že Ubi nechává fanoušky dělat reklamu zadarmo.
    • rancor1223
      Zvýšili počet podpisů, ne? Podepisoval jsem se když tam bylo kolem 28k a cíl byl 30k. Snad to vyjde.
      • Miserius
        A zase zvysi protoze uz o tom pise spousta webu a i vyvojari...
  • Inquisitor

    janchor vrací úder :D

    https://twitter.com/janchor/status/346603239669657601
    • Dobre toho blba setrel :D
    • x_ander
      Doublepost, sry...
    • x_ander
      A to teda mocně :-D...
  • V dlouhém kolektivním článku se o své názory na letošní E3 podělili i kluci a holka na Kultuře Kriplů.

    No né, děkuji za připomenutí. Snad už na KK nechodí bububu :D
  • Divotvurce

    rFactor2 - All Assists ON - Holding Up Arrow Key

    http://www.youtube.com/watch?v=jC4zF96OH88

    Ono se to vlastně hraje samo *1*
  • ringmancz

    Ubi chce udělat filmy Watch Dogs, Rabbids, Far Cry

    http://variety.com/2013/film/news/ubisoft-to-make-movies-based-on-watch-dogs-far-cry-rabbids-exclusive-1200496209/
  • The War Z na STEAMu za 3,24E *15* i tak si to nekouopím a počkám si na DAY-Z
    • Děláš dobře .. Já si to koupil :D
  • Miserius

    Pro ty místní "youtube hráče"

    http://youtu.be/bhPQRI_JW3c
    Last of Us, pribeh se vsim vsudy, ne jen vytazene cutsceny, takle se to má dělat :) Ja na to nekoukal, jsem teprve lehce za polovinou v hraní, ale tenhle maník to má vždy povedený
    • frag.ment
      Tak hra je opravdu zábavná, zatím odehrány asi jen 3 hodiny. Ale na jeden neduh jsem narazil hned ze začátku a nikde ho nikdo nezmiňuje - hned při prvním vstupu na "otevřené" prostranství, kde jsou stromy, keře atd, tak jde framerate do kytek, nebo se aspoň obraz při otáčení dost prapodivně hýbe a nevypadá to vůbec hezky..
      • Miserius
        Me za celou hru fps kleslo jen 2x a to vzdy v interieru a pri rozsviceni baterky, to je divny ze se ti to seka... Mozna mas jen citlivejsi oci, nebo by to po resetu neblblo...Teda pokud nemyslis takovej ten prolog, uplne prvnich 15 minut, ten byl celej takovej trosku pomalejsi co se tyce fps, ale nci drastickyho...
        • frag.ment
          Myslím to, když jsem vylezl poprvé s Tess ven.. Když jsem se rozhlížel po okolí, tak to ty stromy evidentně nestíhalo, ale možná je to jen oko zhýčkaného bývalého PCčkáře a neberu to nějak dramaticky :-) Jinak zatím super i když plížení mi moc nejde a nakonec to končí těžkou přestřelkou (když jsem šel pro Elly, tak nezustal nikdo z enemy naživu), ale to se poddá :-)
          • Miserius
            Je to mozny no, ja byl zprvu taky haklivej a ja kto slo pod 30fps hned jsem se bouřil *2* Já to naopak vetsinu prosel plizenim a kosil jen kdyz to nevyslo, oboje ma svoje kouzlo, oboje je neuveritelne propracovany...po 10 hodinach me porad nektery detaily prekvapovaly (ve vsem, ze reagujou kdyz do neceho strcis, krev ktera opravdu tece a nedela jen potisk na zdi/lidi atd...) Zavidim ze to mas cely pred sebou :)
    • rancor1223
      Díky, na něco takovýho jsem čekal *1*
    • The Last of Us

      Sakra to už jsi v půlce *1* ? Kolik máš tak odehráno ? Jenom tak abych věděl jestli se mám těšít na dlouhou hru *3* . Naughty Dog říkalo, že to je nejdelší hra co zatím udělali... Doufám že The Last of Us není jednohubka, která má 12 hodin... Doufám aspoň ve 20 hodin. *3*
      • Miserius
        Jsem 62% v story a mám nahráno 8hodin a asi 20 minut...Takze hra vydrzi tak 14-15 hodin, ale jsou lidi co to hrajou 20 hodin, zalezi jak moc vse prolejzas, jestli lezes do kazdyho baraku v ulici (protoze vetsinou je vse pristupny) ja prolejzam tak polovinu, mozna trosku vic, takze to nebudu mit na 20 hodin ale i tak 14-15 hodin je krásny...Hlavne ta hra ma naprosto uzasnou atmosferu a jak hraju uz 2 dny 4hodiny denne jsem do toho zazranej jako jsem byl jen parkrat... Uzij si to
        • Děkuji za info *3* .
          • Miserius
            Tak dohráno, 13.5 hodin, nelezeno cca 70% vsech predmetu a rozhovoru a musim rict ze ... uzasny *3*
            • Hanzales
              Nic se neboj, já jsem jeden z těch hráčů, kteří tlemí úplně na všechno a prolezou i kout, kde nic evidentně není :) Spoilerů se bojím pořád, jsem rád, že ani ty recenze nic zásadního neprozradily. A právě těch všelijakých detailů si všímám nejvíc. Někdy jsou až doslova přehlédnutelné, ale když si jich člověk všimne, tu celkovou parádní atmosféru to dokresluje o to víc.
              Jinak už teď jsem si jistý, že to po dohrání rozehraju hned znova. Last Light jsem teď dojel 3x, tak tohle budu muset už jen z principu aspoň 4x :)
              Já mám vedle Sci-Fi ty postapokalyptické žánry taky strašně rád (nejradši) a pomalu si tu situaci, jak ji Naughty Dog vykreslili ani nedokážu představit provedenou lépe. Rozhodně ta hra momentálně zastínila všechno, co jsem za poslední dobu hrál a to napříč všemi platformami. Na všech platformách bude ještě do vánoc tolik co hrát (+ resty), ale téhle hře udělám asi spešl poličku z mahagonu ;o)
            • Miserius
              Rozhodne, zacatek byl paradni, i ta dalsi cast ve meste, pak to pro me bylo asi tak hodku/dve prumerny ale to bylo tim ze jsem to sel 3x kuli rozbitym savum *15* Pak se to rozjede a zpomalí až v poslední misi (která mě bohužel nesedla, ale to v žádnym pripade nijak nezkazi hru, porad bych dal 10/10 a jedna z nej her co jsem kdy hral)... Postupem casu jsme si uvedomoval jak ten svet je hrozne uveritelnej a to tam je vse zarostli a opusteny, ale uplne z toho vidis opustenej svet, vse narychlo nechany zasebou a hlavne prezit a ty "banditi" taky nejsou klišé z filmů ale tak jak bych očekával že se některý lidi po takovyhle katastrofe budou chovat...Proste pokud bych mel verit ze se nekdy neco podobnyho stane, takle bych si predstavoval ze svet dopadne... Nedoakzu ani napsat jak moc nadsenej z toho jsem a zaroven ti nechci nic vyspoilerovat, ale budeš koukat... Hlavně koukej okolo, pořád (až teda pujdes s Ellie, do ty doby tě to vede za ručičku)...Detaily ktere treba i nekdo prehlidne ten svet delaj strasne uveritelnej... Je to mozna tim ze jsem to dohral vpodstate na 2 zatahy takze jsem byl zblblej a zazranej, ale kdyz jsem na dalnici prohledaval v kolone opustenejch aut kufry pro zasoby a nasel pred karavanem mrtvolu a fotkou 4-členný rodiny a uvnitř karavanu mrtvoly zabalený v prostěradlech, z toho 2 očividně dětský neberes to jako nejakou nucenou ukazku krutosti ve hře ale doslova chápeš tu beznaděj protoze ti to ND naprosto perfektně popisuje už od první minuty... No, užij si to, už se těším na prázdniny až to projedu znova *1*
            • Hanzales
              Já mám volno až teď pondělí a úterý. Od pátku 12ky a po večerech jsem to tak pošmudlal do čtvrté kapitoly. Už ten začátek mi dal jasně najevo, že je to přesně to co jsem čekal. Hra v kvalitách série Uncharted, ale ve vážném prostředí s vážnými charaktery a vykreslením všeho majstrovským šmahem Naughty Dog. Ve vyprávění příběhu a vykreslení charakterů je beru jako jedny z nejšikovnějších studií, ne li vůbec jako studio nejšikovnější. A to to má být prej od půlky ještě hustší (je to pravda?) :) Taky první, a asi i na hodně dlouhou dobu poslední sběratelská edice, co jsem si koupil :) Ale utíkal jsem s ní z obchodu domů, jako zamlada :)
              Ještě 3 hodiny v práci. To budou zase nejdelší 3 hodiny za poslední 3 roky :D Zásoby jídla a pití nakoupené a jestli to tak půjde dál, přikoupím ještě dva pytle rýže.
  • Nějakej drsňák na mě dělal drsnýho, když jsem po představení Ryse říkal, že to ani není hra, ale jenom QTE-fest. Přej, že nevím jaký to bude a že je to super a hurr durr exploze a drsný killy.

    No, ukázalo se, že to dokonce je ještě míň hra než jsem si myslel. Ty QTE killy se totiž udělají automaticky i když QTE nedokončíte. Takže super film.

    http://www.kotaku.com.au/2013/06/why-ryse-is-the-most-frustrating-game-of-e3/
    • ....

      Mám takovej pocit, že by se Crytek měl prostě věnovat jen technologiím a vývoj her nechat někomu jinýmu...
      • Ale no tak, prvni Crysis byl nahodou celkem solidni fps se spravne Bckovou zapletkou a atmoskou ala holywoodske akcni filmy.
        Me ta hra opravdu bavila a na delta obtiznost to byla i celkem slusna vyzva.
        Nicmene tento QTE fest je fakt ....
        • Stejne tak Far Cry 1 byla fajn hra, teda alespon do te doby, nez se tam objevila ta monstra *3*
          • ....

            Od dob Crysis se právě Crytek moc nepředvedl...
            • A přiznejme si, že i Crysis 1 mělo svý mouchy. Zvláště stealth byl overpowered jak sviňa.

              Chtělo to hodně sebepřemáhání, aby hru neprošel jen jako "Cloak Engaged" simulátor.
    • Miserius
      Jojo, to kdyz jsem slysel tak jsem myslel ze to je nejakej apríl...Doufam ze to je jen nejakej komunikacni sum a ve finale to bude jinaci, sice si to nezahraju ale todle bych Xboxarum nepral :D
    • Pinkamena
      Nová generace hoši!!
  • ringmancz
    v newsletteru Playstationu o Last of Us je hodnocení od games :) (vedle EG a konzolista)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit