Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth

    Shuhei Yoshida ze Sony je HardCore

    Je fandou Demons Souls :)) a chtěl by další díl. Sony má práva.

    http://www.polygon.com/2013/6/13/4424550/demons-souls-2-shuhei-yoshida-e3
  • Xbone hry na E3 beželi na PC s Nvidiemi :-D

    Xbone komedie:
    http://www.cinemablend.com/games/Xbox-One-Games-E3-Were-Running-Windows-7-With-Nvidia-GTX-Cards-56737.html
    • Na tom bych neviděl nic špatného. http://i.imgur.com/kuP640y.png je ale celkem hrozné.

      Edit: http://www.edge-online.com/features/junk-food-for-thought-why-microsofts-dew-and-doritos-deal-is-an-insult-to-our-industry/ taky nic moc
      • ringmancz
        já si myslel, že ty chipsy jsou fake... ale pro americký ovce to bude cool
      • Vrook
        Tak to já bych spíš viděl jako horší z těch případů to, že pouštěj hry na PC a nepřímo, nebo možná spíš i přímo, sdělujou, že je to ukázka hraní na xbonu. To je fakt zhovadilost a po provalení docela jasná implikace, že i MS se stydí za Xbone tak, že se neodvážili k tomu hráče pustit a radši je podvedli a strčili jim tam normální PC..
        To, že když dostaneš ban, tak přijdeš o hry, je podle mě naprosto v pořádku, ale, a je to velký za*raný ALE, museli by všechny bany rozdávat poprávu a to za nějaký velký prokazatelný pirátění, flashování nebo jak se to jmenuje, atp.. Ne za kraviny, samozřejmě.
        • Mno Sony predvedla u odhaleni PS3 plus minus to same, ba dokonce i horsi, protoze to bylo CGI, tady to aspon byly opravdove hry.
          Takze si nemaj navzajem co vycitat, co se tyce tehto klamavych predvadecek, *1*
          • Vrook
            Tak mně je celkem fuk kdo co má horší, o tom Sony jsem nějak nevěděl a nic jsem tu neporovnával. To že a jestli to dělá Sony stejně, nebo ještě hůř, Microsoft nijak neospravedlňuje. Každopádně celkově vzato představení konzole se Sony povedlo líp a dokázali nalákat na lepší věci i ve větším počtu, těžko říct, jakou zásluhu na jejich úspěchu bude mít počínání Microsoftu, u kterýho mi přijde, že od funkčnosti Xbonu až po marketing plánovala v jejich kanclech přes noc nějaká vožralá mexická uklizečka.
            • Vrook
              Ano, je mi fuk, jak jsi napsal, jestli Sony nebo MS udělal něco hůř, prostě je to špatně a rozdíly dělat nehodlám. Stejně tak bych nadával na Sony, ale tohle je aktuální a ta reakce byla na post o MS. A za tim zbytek, čili za tim, že kolem toho revealu současnejch generací Sony vymlátilo Microsoftu všechny zuby, za tim si stojim.
            • Na jednu stranu kritizujes MS, ze jejich predvadene dema nebezeli na konzoli, a na druhe strane pises, ze ti je jedno, kdo co ma horsi.
              Sony pred lety udelala uplne to same, takze jsou na tom oba stejne, akorat kazdy s jinou generaci.
              MS alespon nemel CGI filmecky, ale skutecny gameplay.
              To ovsem MS samozrejme neomlouva.
        • Tak, spíš to byly "ukázky XBone her", nebo tak něco. Přecijen ty hry jsou ještě ve vývoji a optimalizace se dělá až někde u konce :)
          • Vrook
            Tak ono by šlo pochopit, že by to běželo na nějakym dev kitu nebo na něčem takovym. Ale pochybuju, že by to v tom padalo do Windows 7 a že by to přes něj pouštěli na nVidii, když v xbonu má bejt, alespoň podle mejch omezenejch znalostí, grafika od AMD. To prostě smrdí. *3*
            • nejvtipnější na to je že ani samotnej microsoft nepoužívá Win8 :-D a taky že ty PCčka který za xbone vydávali maj nvidii , když samotnej xbone bude postavenej na AMD
            • To samozřejmě, Microsoftu už nevěřím naprosto v ničem :D
  • Potvrzeno: Battlefield 4 nabídne režim diváka (spectator mód).

    Konečně mají admini možnost sledovat lumpy podle svého gusta i na serverech EA, ... na Valve však ale nemají pokud nebude možnost recordingu a zásahu do nahrávky přes consoli.
  • fizola

    Zaklínač 3 je nejdražší hrou vyrobenou v Polsku, vývoj vyjde na více než 110 milionů zlotých (= 664...

    zaklinac 2 tento vikend na steame za necelych 7 eur ak by niekto nevedel :D
  • Xbox One WILL NOT Initially WORK in any country outside of the 21 Listed Here

    Nevím jesti už to tady bylo ale i tak to sem nahodím.

    https://pay.reddit.com/r/Games/comments/1g898f/this_comes_directly_from_xboxs_twitter_its/
    • Pinkamena
      Tak hoši...o Xbox One asi nemá už cenu moct mluvit když to u nás nepůjde. :P Samozřejmě že to bude nějak na rok, ale stejně. Je to docela velkej hnus.
  • XBone Doritos + mountain dew

    http://www.destructoid.com//ul/256299-aaheader.jpg
  • Warriosparky
    • http://q3.cz/images/19a3YP2n5_460sa.gif
  • Miserius

    The Last of Us

    Tak kdo uz pari? *15* Ja jsem ted tam kde končilo demo a nemužu si to vynachválit, pecka hra! Kdybych nedělal pauzu na oběd budu prirostlej k židly jako ty clickeři ke zdem...
    • frag.ment
      Já si to včera večer přinesl, ale před zapnutím sem se dočetl o problémech s ukládáním, tak sem to raději nechal na dnešek.. aspoň na to mám celej den. Miserius jaký doporučuješ sluchátka s mikrofonem k PS?
      • Miserius
        Hale na sluchátka moc velkej rádce nebudu. Já jsem si koupil přimo na todle nějaký ve výprodeji herní za 420 korun, takže to nebude žádná kvalita kdyby to měl nějakej zvukovej fetišista ale mě to stačí, jinak bez sluchátek hraju na domácim kinu takže jsem z toho rozmazlenej a i tak mě ti sluchátka po večerech přijdou parádní. Akorát je potřeba koupit usb sluchátka nebo přímo k PS3, koupit klasicky s Jackama tak je sraní s zapojováním...
    • God-of-War
      Je to masakr jak svine!!!:))). Jinak ukladani mi blblo taky, ale uz je to ok:))). A dal sem par kol v multaku a taky luxus:). Nejvic je, jak to propojjs s facebookem a pribivaj ti lidi do klanu, co mas v pratelich:D..
    • Autosave glitch

      Mě nefunguje automatické ukládání, takže jsem ztratil zhruba 2 hodiny postupu v příběhu. Ve hře navíc není možné zvolit manuální ukládání. Nezbývá než čekat na opravu. Ten samý problém má mnoho lidí. Údajně to způsobil ten první patch.
      • Miserius
        Ajajaj, myslis ze jsi hru vypnul a kdyz jsi zapnul muesl jsi od zacatku? Protoze jestli jo tak to jd uvypnout at zbytecne nehraju dal, checkpointy mi normalne fungujou
        Tak fakt tyjo, to byl teda day-1 patch jak moje noha *13* Ztratil jsem tak 30 min max, ale stejne...
        • Přesně tak, s tím rozdílem, že jsem nemusel hrát úplně od začátku, ale od místa kde se mi to naposledy uložilo, což bylo po půl hodině hraní. Pak jsem další dvě hodiny hrál a když jsem chtěl hru vypnout, pozastavil jsem ji a u čtyrech posledních řádků se objevilo Automatické ukládání. Vyčkejte prosím... Čekal jsem asi 5 minut, jenže ono tam bylo pořád, tak jsem vypnul PS a doufal.
          • Tak před chvílí Christophe Balestra (Co-president Naughty Dog) tweetnul dobrou zprávu. Už by to mělo být spravený. Stačí jen vypnout a zapnout hru.
            • Miserius
              V singlu mam 3.5 hodiny a nemuzu si to vynachvalit, co me ale prekvapilo je ale i hodne povedenej multiplayer. Obzvlaste mam rad ten mod kdy mate jen jedne zivot na kolo a jsou 4 kola...Ted jsem hral s sluchatkama s dobrou partou hodinu a vybornej zazitek *3* Skoda bugu s ukladanim dnes odpoledne, sel jsem jednu sekci v singlu 3x, stravil u toho 7 hodin ale oficialne mam nahrano jen 3 a pul a i tak me to bavi... Jit jinou soucasnou hru 3x hned zasebou tak uz je televize pod barakem
            • Miserius
              Jojo, uz je to opraveny, uff...
  • Jsem jedinej komu tohle uteklo?

    http://www.kickstarter.com/projects/1944625487/omni-move-naturally-in-your-favorite-game
    • Miserius
      Bylo to tu v diskuzi 2x a jednou i v Bleskovkách *3*
      • Aha takze jsem jedinej... no nevadi :D
  • dobrý den, píšu na Games.cz poprvé protože mám problém - nedávno jsem si koupil thief anthology od cenegy - z roku 2006 - nainstlovat jde, i spustit ale po pár sekundách se to zasekne a padá na deskop... jde o první a druhý díl. nemá tu někdo podobné zkušenosti, kdo by mi mohl poradit?
    • skoda ze si kupoval anthology, tiez ho mam doma, su to povodne hry vylisovane na dvd.
      lepsie by si urobil keby si kupil thiefa z gog.com, tam je osetrena kompatibilita na visty a sedmicky
    • Miserius
      Chtelo by to vic informaci
      • ok, mám windows vista, 4 gb RAM, procesor pentium dual-core, grafiku ATI Radeon HD 4600
        • Zkus spustit hru v modu kompatibility nebo s administratorskejma pravama. Prej to muze pomoct... rika google.
          • *1* Přesně to říká snad Microsoft .... ale nikdo mu to pomalu už nevěří .
            • Nn rikal to faq z nejakyho thief fora...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit