Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Capcom: Tým v Osace má jasnou vizi, jakým směrem ubírat herní značku Resident Evil po prodejním neúspěchu...

    Ani se nedivim. Stahnul sem demo ze storu a za pet min. uninstal.
    • ZvacA
      Subjektivní problém. Revelations je hodně slušný díl - z posledních Biohazard titulů díky zpracování nejnostalgičtější a zvlášť pasážemi na lodi survivalově nejzajímavější, byť pořád stepujícím na prahu akčního survivalu pro masy vs oldschool. Je to ale víc Biohazard/Resident evil s tradičním feelingem, než ORC a šestka, přestože je mám osobně taky v oblibě. Je fakt, že se svou snahou dosáhnout hratelnostního kompromisu působí dost komorně a řadě lidí, kteří od něj očekávají moc nebo věděli o Resim doposavaď ho*no, tak může připadat nemastný neslaný. Na poměry 3DS dřív rozhodně zaválel...

      Každopádně, osobně bych si ještě počkal, ty prodejní čísla (údajně jen půl miliónů kopií s otázkou zda ze všech možných prodejních zdrojů, digitálem počínaje) mohou jít v průběhu dalších měsíců trochu nahoru. Dál je tento prodejní "neúspěch" prý vysledován jen z prodaných kusů pro Spojené státy, takže já bych byl osobně při těch finančních verdiktech opatrný. Navíc, Revelations HD by měl být spíše chápán jako jakási finanční berla k Biohazardu 6 a alespoň pro značku ještě něco přisypat. Bylo by od Capcomu dost naivní si myslet, že překopaný Revelations trhne několika miliónovou hranici jak se počítá u regulérních dílů...
  • God-of-War

    Gamestop: V Kinect kiosku běžela prezentace PS4 titulu Killzone: Shadow Fall.

    Vrchol demence v Mrkvosoftu.
    • Tohle je demence Gamestopu... A bleskař to napsal ještě tak, že to vyznívá jako kdyby to Gamestop a informoval o tom.
  • Warriosparky

    Gamestop: V Kinect kiosku běžela prezentace PS4 titulu Killzone: Shadow Fall.

    To už Microsoftu nestačej vlastní hry, že se musej prezentovat konkurenčníma? *1*
    Ale teď vážně. Za tohle Microsoft asi nemůže, za to může ten, kdo to v tom Gamestopu pouštěl. Ale je to celkem vtipný, vzhledem k současným událostem. *15*
  • Ubisoft: Obrázek z Beyond Good & Evil 2 vydaný před E3 byl špatně chápán jako teaser.

    Který obrázek? Nějak jsem ho minul
    • montatatana
      http://www.games969.com/wp-content/uploads/2013/06/Beyond-Good-Evil-2.jpg
  • montatatana
    Puvodni vyjadreni Dona Mattricka :)
    http://www.dorkly.com/article/52521/don-mattricks-first-draft-of-the-xbox-one-update-announcement
    • "Valve požaduje internetové připojení pro stažení hry" - v ten moment ten text jaksi ztratil svoje kouzlo.

      Edit: Nicméně http://i.imgur.com/ZpnHTij.jpg . Už by tu taky mohlo být plnohodnotné forum, nebo ještě lépe, IRC kanál...
  • Miserius

    Activision: Call of Duty: Ghosts nabídne dokonale zaoblené puškohledy.

    *8* Must have!
    • Activision: Call of Duty: Ghosts nabídne dokonale zaoblené puškohledy.

      Na to se nedá nereagovat .... Vlhké sny hráčů COD se splnily a my ostatní .... my na geometrii a počty polygonů puškohledů házíme bobek a zajímá nás co ve hře tak revolučního budeme dělat ...
    • Taky mě to zaujalo! *1* Konečně nějaká pořádná next gen revoluce, ve spojení s tím komisařem Rexem je to prostě ultimátní záležitost... *1* *3*
  • Koncept arty z kdysi zrušeného titulu Legacy of Kain: Dead Sun.

    mohla to být kombinace Planescapu a Bloodlines... bože, ten nekonečný potenciál ultimátní pařby!!! smutno z toho je člověku...
  • KeanuX

    EA: The Sims 4 bude odhaleno na Gamescom 21. srpna. (+ první koncept art)

    Mě na Simíkách vždycky nejvíc s*alo to jejich oblečení. Všechno vypadalo jakoby gumově a strašně obtiskle *1*
    • Keyz
      To mě nevadilo, ten styl je asi pro dané publikum.

      Ale co mně vyložení vadí je ten čas. Plyne rychle a simové vše dělají pomalu. Na hajz jde 10 minut, je tam 40 minut a pod.
  • Miserius
    Celej Twitter je plnej zprav o tom ze Microsoft asi stahne jejich DRM politiku, no pokud se kazdej nenechal nachytat nejakym vtipalkem ma Xbox aspon sanci
    • Miserius
      Uz je to ofiko, meni DRM, bazarovky a jejich online systém
      • ringmancz
        to jsou šašci, včera jsem si pouštěl rozhovor s Hřybem jestli budou po prezentaci PS4 něco měnit a jak se bil do prsou že ne, že takhle je to nejlepší...
        • Miserius
          To stejny interview Angry Joea, tady mas meme...zeptal se ho proc to nezrusi a on se vytocil a uplne arogantne se ho ptal jestli je vyvojar ze tomu tak rozumi, ze to jen tak nejde
          https://pbs.twimg.com/media/BNJr_uKCEAAG2XG.jpg:large
          • ringmancz
            to bylo taky vtipný, jak se jeden moment podívá mimo kameru na PR týpka a "Next question." uvidíme jestli to Xboxu pomůže nebo se lidi rozhodli už dřív
    • Xbox tu sanci ma i se vsemi temi restrikcemi, ktere jsou doposud zname a to z jednoho prosteho duvodu. Jejich cilovka nejsou pouze a predevsim "HC hraci", ale casual hraci a i prevazne neherni populace, ktera hleda multimedialni centrum s intuitivnim ovladanim (tedy minimalne v USA, kde budou vsechny sluzby funkcni).
      MS to ma podle me dobre spocitane a v konecmen dusledku se ho mozna proda vic, nez PS4.
      Nespokojeni "hc hraci" jsou pro ne minoritni cilova skupina podle me.
      Ale kdo vi.
      A pokud slevi i z nekterych kritizovanych vlastnosti, tak si mozna udobri i znacnou cast hracu.
      • Miserius
        Jo, jednoznacne jsou hlavne na amiky co to maj doma a koukaj na tom na TV a spóc *1* Jenze jejich vydelek je hlavne z her, pak služeb a minimalne z konzolí
        • "Jenze jejich vydelek je hlavne z her, pak služeb a minimalne z konzolí" To je presne to, co se snazi zmenit podle me. Chteji oslovit mnohem pocetnejsi skupiny lidi, nez jsou hraci.
          Ale do hlav kravataku v MS nevidim, tak treba se pletu.
  • Hw dotaz: GTX 770

    Ma cenu vymenit GTX 295 za 770 nebo je jeste moc brzo a mam pockat az se neco vyklube z tech novejch konzoli? Jakej nazor na to ma zdejsi herni osazenstvo?

    Diky
    • Keyz
      Podle mně nemá cenu moc čekat. HW konzolí je známy tak se nic extra nevyklube.
      Hlavně aby karta měla dostatek VRAM. Tedy více jak 2GB.

      Jestli na to máš pak proč to nebrat. Záleží taky na zbytku sestavy.

      Nebo můžeš vzít 6XX, případně počkat na další karty kdy pak tyhle měli, zase o něco zlevnit.
      • GlaDOS
        GTX 770 je spíše taková vylepšená 680ka. Jinak si myslím, že 2 GB VRAM dostatek je.
        • To ja vim a je prave i v limitu toho co jsem jeste ochotnej za grafiku dat coz je max tech 12k ale nejsem si proste jistej jestli uz uzral spravnej cas nebo jestli zkusit pockat na nejakou opravdu "next gen" grafiku...
          • kup si Titana a máš to :D
            • však já vím, Titan je prostě jen taková vysněná modla chudých :) já se teď těším, až konečně našetřím na Radeonka HD 7950 Vapor-X :o)
            • Keyz
              Na to nemá rozpočet jak psal. Navíc byla sranda jak vyšel Titán lidi to koupili a pak vyšlo 770 které je po přetaktování skoro stejně výkonná a je levnější.
          • Keyz
            Jak Next Gen? Na PC nemáš Next gen. Tam je Next gen skoro pořád oproti konzolím. DX 11 efekty, PhysX a kvalita textur.

            Jestli pak budou portovat hru která bude na nové konzole, tak ji stejně na PC nejspíše upraví aby bylo o něco hezčí a pod, jak to dělají i když v základu bude velice slušná na dnešní poměry starých konzolí.

            Mrkni se na HW nových konzolí. Pak to je lehké.

            Kartu bych bral, ale jak jsem psal více jak 2GB VRAM, protože:
            1. Konzole budou mít hodně VRAM i RAM a pak se mohlo stát, že by to mohl být limit.
            2. Modifikace berou VRAM jako vochlasta pivo. Skyrim pouze s 2K texturami bere skoro 2GB.
            3. A to je to hlavní! Milos Bohoňek říkal, že ve FC, že 2GB VRAM by mohlo být málo.
            • *1* jasně klidně 6GB VRAm a nezapomeň alespoň DDR3 .... ROFL
            • Diky... urcite bych vzal tu se 4 GB VRAM. Nad tou dvougigovou jsem ani nepremyslel.
      • 680 stoji vic a je o neco malo pomalejsi a nic jinyho zajimavyho tam moc neni.

        Zbytek sestavy je i7 2600k a 8 GB ram coz snad nebude za brzdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit