Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erendiel
    Magicka s 21 přídavkama na STEAMu -75% za 8Euro
    • ringmancz
      pořád je to tak zabugovaný? jsem hrál coop s kamarádem, ale ztratil jsem save
      • rancor1223
        Se savy jsem nikdy problém neměl, jen jsem párkrát odstřelil kámoše mimo mapu *1*
        • ringmancz
          ty jsem ztratil protože jsem si je nezazálohoval, ale ve hře se třeba stávalo že se jeden nemohl pohnout z místa, takže odpojit a znovu připojit, nebo umřel a nešel oživit
      • Erendiel
        Hrál jsem chvíli sám i coop a nic jsem nezaznamenal.
    • Erendiel
      Kdyby chtěl na steamu někdo zahrát přidejte si mě Erendiel
  • Rezzed?

    Bude nějakej report s infem z výstavy Rezzed?
  • Satoru Iwata: Jelikož byla cena konzole WiiU značně nízká už od začátku, není zlevnění snadnou volbou.

    Ne všichni chtějí Maria a dlouho nic .... ;)
  • Dota 2 release

    Jak je už posledních pár dní diskutováno, Dota 2 by se měla dočkat oficiálního release (nebo alespoň "open" bety - "open" v uvozovkách protože většina hráčů má k dispozici X klíču na rozdávání) ještě před TI3 (turnaj od 7 do 11 srpna, zajímavý pro částečně komunitou financovaný turnaj přes ingame item, z původních 1,6M které poskytnulo Valve se price pool právě teď pohybuje okolo 2,37M).

    Na oficiálním blogu se právě objevila zpráva ohledně serverů a jak bude Valve postupovat, čimž se vcelku potvrdilo blízké uvolnění pro veřejnost
    zde: http://blog.dota2.com/2013/06/transitioning-into-launch-mode/

    Nejspíše to neznamená volné uvolnění pro Čínu (asi největší DotA komunitu), jelikož tam byla nedávno otevřená samostatná beta se samostatnými klíči (klasické klíče bez region locku na Čínu byly vzácné)
  • Jack1947

    Ubisoft: Dohrání hlavního příběhu Assassin's Creed IV: Black Flag zabere 15-20 hodin času. 85% hry se...

    Doufam ze tech 15-20 hodin hrani nebude jen zdlouhave dopravovani se z bodu a do bodu b a v bode c ukradeni/zabiti nepritele... tak snad s temi piraty uz to chyti druhou mizu" respkt 4 a bude to neco zajimaveho, lodni bitvy jsme tu jiz mneli v dile predchozim. ( stealth je bry ale beztak se neni nadto prosekat.) *5*
  • Amylee.Anderson

    Ubisoft: Dohrání hlavního příběhu Assassin's Creed IV: Black Flag zabere 15-20 hodin času. 85% hry se...

    Tak to s tim stealthem mě příjemně překvapilo :)
  • MidnighT91
    Hele hraje si tu někdo s redkitem??? Potřeboval bych vědět jestli se v něm dá detailně podívat na meče co jsou ve hře, chápete 3D model, pokud možno i s texturou. Chtěl bych si nechat udělat repliku meče ale potřeboval bych detailní obrázky...
    • Keyz
      Na fóru REDkit určitě rychle poradí. Zatím jsme neměl dost času abych se to pořádně podíval.
  • Miserius
    Kdyby tu nahodou někdo měl US account na X360 nebo PS3 napište, mám 2 kody pro DLC do Most Wanted/Medal of Honor Warfighter/Dead Space 3
  • Frank Gibeau (prezident EA) stále věří v potenciální budoucnost herní série Dead Space.

    Já v ní taky stále věřím *3* . Dead Space je od EA má druhá nejlepší série... 3 díl mě bavil, ale mohli ubrat na akčnosti a přidat více Hororu.
    • Satoru Iwata: Nintendo neudělalo pro úspěch konzole WiiU vše, co mohlo učinit.

      Prostě se mohli vrátit zpátky ke stylu který opustili ... a přidat kooperativní mód ;)
      • Hráč123

        Problém bych spíš viděl ve špatné propagaci a nedostatku launch titulů..WiiU je jinak velice zajmavá konzole..
  • MidnighT91

    CD Projekt RED vydalo mod Full Combat Rebalance 2 do The Witcher 2, který nejen vylepší souboje, ale...

    Hází mi 404...
    • Redkit stránky padli, skús toto:
      http://witcher.nexusmods.com/mods/635//?

      Alebo mirror:
      http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/files/mods/TW2_FCR.zip

      Takto to vyzerá v akcii:
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=85LS6Y1RXlM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit