Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Akce

    kdo nemá ani jednu hru, cena pěkná...
    http://www.gamefly.co.uk/Download-2K-Action-Bundle/5006214/
    • diky za tip
    • ucho
      herdek zapomněl jsem zmínit, že s kódem GFDJUN20UK ještě dostanete 20% slevu...
    • nekromant33
      jen kvuli spec ops se vyplati
  • God-of-War

    Na The Last of Us pějí chválu i japonští hráči.

    Docela rád bych věděl, kolik už se prodalu kusů. Určitě to bude kulervoucí číslo, když v Británii to je furt na prvním místě *14* *14*
    • 1,2 milionů prodaných kusů TLOU.
      • God-of-War
        Už sem to taky našel:). Je to už 1,3 mil. v prvním týdnu prodeje *4*
        • Miserius
          Přeju jim to...pokud z toho neudělaj AC serii... Ale ND ukazal ze i ze zlatyho dolu neudela dojnou kravu (Uncharted)
          • God-of-War
            Přesně:). Chce to přestat v nejlepším.
            • Inquisitor
              Jo u AC spíš razí teorii, že v nejlepším se má začít rejžovat.
  • Tiny Tina DLC

    Uz mi ho Steam taha, ma 1,3GB a zatial to fici plnou rychlostou
  • Viktor_H

    Chris Avellone, Ragnar Tornquist a spol. Interview

    Docela zajímavé http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SoVcjd9knTk#at=868


    BTW, vypadá to, že Avellone sem tam zvedne nějakou činku...
    • Viktor_H

      Aaááááá Project Eternity

      http://www.youtube.com/watch?v=3B0EZmXFzb4 (demo od 40. minuty)
      • No ale to je prakticky to samé, co bylo v jednom dev updatu (nebo někde), ne? Každopádně dík, kouknu na to kecání :)
        • GlaDOS
          Jo jo, ta ukázka je stejná. Ale ta přednáška je docela zajímavá.
  • Playstation 4 poběží na modifikovaném operačním systému FreeBSD 9.

    *15* A k čemu to , když podporu pro homebrew odstřihnou hned jak se jiom to nebude hodit do krámu ?
  • Sony: Drtivá většina lidí chce nakupovat v kamenných herních obchodech, nikoliv online.

    Bodejť by ne, když mají ten PlaystationStore děsně předraženej *1*
    • Sony: Drtivá většina lidí chce nakupovat v kamenných herních obchodech, nikoliv online.

      Jak na co ... 135 Kč za Front Mission 3 jsem dal .... ale stejně na emulátoru vypadá lépe než na PS3 :(
  • ucho

    Sony: Drtivá většina lidí chce nakupovat v kamenných herních obchodech, nikoliv online.

    no v Česku těžko
    • Miserius
      Asi to myslí tak že si radši koupim v krámu než o litr dražší v tom jejich obchodě *2*
      • ucho
        no naše kamenný obchody mi taky přijdou předražený :D ve finále koupím stejně na netu a jen si to někam skočím vyzvednout. to bych kamenným obchodem nenazval :)
        • Já v kamennem obchodě nakoupím levněji než třeba na Steamu. *8*
          • ucho
            na steamu se prodávají PS3 gamesy od kdy?
            • Miserius
              Divny, ja snad v kazdym OC najdu aspon jeden obchod s hrama, nedávno v Šestce Hráč, neuvěřitelně drahý ale klučina u pokladny se o hrách rád bavil *1*
            • ucho
              Gamescape má podle netu dvě prodejny, Praha a Ostrava, tedy nepoužitelné. Gameexpres je podle netu jen sklad v Praze. Gameshop podle netu jen Ostrava... tak já nevím, ale přijde mi to o ničem...
            • Miserius
              Ne, vsechny jsem uz navstivil (vetsinou v obchodnich centrech) a Xzone uz ma asi 4 prodejny
            • ucho
              xzone mi vypadl, ale ten v moc městech není. to ostatní jsou vážně kamenné obchody s pobočkami? nejde čirou náhodou o online obchody se skladem? (jako je například shop.games)
            • Miserius
              JRC je jediny kamenny? A co Xzone,Gameexpres,Gameshop,Gamescape atd..? Vzdyt jich jsou desitky
            • ucho
              Rihez: co je to nezávislý obchod? tesco?
            • Ono neříkej mi že nemáš aspon 1 nezávislý k. obchod v prumerně velkých městech.
            • ucho
              Rihez: pokud vím, u nás je kamenný obchod jen JRC... fakt tam nakoupíš levněji než jinde?
            • Okej, ale já to myslel obrazně - Digitalní distribuce a kamenný obchod ... Tak jinak v kamennem nakoupím levněji než na PS, Xbox Live.

              Navíc jsem to mířil celkově k cenám HER, ne jen PS her.
            • No něco o podpoře Sony jsem si na Steamu už četl , ale popravdě dodneška jsem neměl důvod hledat kolonku s PS3 ./
          • Zas se mi tam vecpal ten smajlík.
  • Cosi

    Armigrog Army

    Zdravim! Nedávno jsem přispěl na Kickstarteru na úžasnou hru jménem Armikrog. Do konce kampaně zbývají jen dva dny a s vaší pomocí můžeme dosáhnout úspěšného zafinancování. Prosím klikněte na odkaz níže a zvažte jestli nemůžete nějak pomoci. Díky!

    http://www.kickstarter.com/projects/1949537745/armikrog
    • ucho
      na 90 % to podle mě klapne... tolik bych se toho nebál.
    • :) Nainstaloval jsem si Cortex Command na deset let starý notebook s celeronem (odvozeným od PIII ) .... a normálně po chvilce čekání jsem to spustil , kochal se a .... jediné kde mi došlo , že FPS bude asi extrémně nízké bylo u pohybu protivníků , díky čemuž jsem měl podstatnou herní výhodu . No a pak také u hry Nimbus ... tam kde běžná sestava produkuje šílenou rychlost s oldtimerem získáte stále ještě ovladatelnou raketku ....

      Takže spíš než o snímcích za sekundu jsou některé hry o kolísání snímkové frekvence , kdy se pak opravdu akční multiplayer stává nehratelným ....
      PS : 15 snímků mi v 3D marku připadalo jako koukatelné minikum ;)
  • 15k3

    60 snímků za vteřinu patří u vývoje Battlefield 4 mezi priority.

    No tak komu dnes nejedou hry alespoň na 45FPS tak je chudák, protože je to pomalu nehratelné. *12*
    • přijde Ti snad film v kině (24fps) nebo televizi (25fps) pomalu nedívatelný?
      • Keyz
        Tak například u sportů a dalších rychlých obrázků by se více FPS hodilo. Pak to je prostě víc plynulé. Máš mnoho porovnávacích obrázků. Ale u TV se toho asi jen tak nedočkáme.

        U konzole to bude možná dobré, ale zase budou muset omezit kvalitu protože HW je pořád stejný. Tedy 60 FPS v nějaké kvalitě vs 30 FPS nebo kolik se to "sekalo" v lepší kvalitě.
      • frag.ment
        Nejde porovnávát filmové snímkování s hrama. Kolikrát už tu tato debata byla? 100x? 200x? Možná i víc.. A každý normální hráč ví, že to porovnávat nejde. Hra a film jsou dvě různý věci. Demoness zapni si hru (nejlépe střílečku nebo závody) a omez to na 30fps, pak zkus tu samou pasáž s 60 a více FPS. Garantuju ti, že rozdíl poznáš hned.
        • tady je řeč o hratelnosti a nehratelnosti...
          • frag.ment
            Je fakt, že jsou hry, kde 30fps stačí a člověk to nějak moc nepocítí (třeba plížící hry, jako např. aktuální The Last of Us) a hratelnosti to neublíží. Ale u stříleček počet FPS většinou přímo ovlivňuje hratelnost a čím více, tím lépe. Takže u některých her je 30fps opravdu nehratelné (nedovedu si představit, že bych hrál CSko s 30fps nebo i 40fps).
            • Tak nekterym hram to rozhodne neublizi, vetsina adventur by asi byla uplne normalne hratelna i s 30 fps. Naopak jak pises ty, u FPS uz by bylo na povazenou a ja jako dlouholety hrac Q3A si nedokazu u teto hry predstavit jine cislo nez "klasickych" 125 fps.

              Demoness: tak kazdy ma svoji hranici jinde, ja bych to s tim asi hrat nedokazal
            • když sem ještě hrál BF3, tak sem měl FPS pod 30 a že by to bylo nehratelné, se říct nedá. Ano, občas to škublo, ale nebylo to nic zásadního, proč bych musel říct:"Při tomto počtu snímků je to nehratelné".
          • 30 fps je vetsinou hranice hratelnosti a casto i utrpeni, s nizsi hodnotou to muze hrat jen masochista, samozrejme, ze se asi najdou hry, kde to nevadi
      • No samozřejmě, copak nám přijdou obrázkové knížky s pěti "snímky" za minutu nekoukatelné?
  • Katsuhiro Harada: Pokud počet stažení PS3 verze Tekken Revolution bude dostatečně velký, můžete očekávat...

    a já už čekal na PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit