Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karetní hra od Blizzard

    Ahoj. Poraďte prosím někdo jak se jmenuje ta karetní hra od blizzard, co má vycházet.
    • Hearthstone
      • Děkuji
  • God-of-War

    The Witcher 3  bude 35x větší než předešlý díl a až o 20% rozlehlejší než The Elder Scrolls V: Skyrim.

    To je vsechno opravdu moc krasny...ale co to uz vydat? *14*
  • vlastik.plaminek

    Za chybou nečekaného update Half Life 2, který změnil dabing z anglické verze na korejskou, mnozí vidí...

    Ne, že bych se netěšil na třetího Halfa, ale už mi to příjde jako ti pomatenci, co vidí ilumináty za každým rohem. Nebo jako Rimmer s ufounama.
    • God-of-War
      Ale vzdyt oni mu chodi na toaletak.
      • vlastik.plaminek
        To je fakt, jak by mohli 2 lidi spotřebovat celou roli tak rychle?
  • Amylee.Anderson

    Za chybou nečekaného update Half Life 2, který změnil dabing z anglické verze na korejskou, mnozí vidí...

    Ne Matrix, ale Half-Life 3 je všude!
    • A fanoušci Valve se nechají již několik let tahat za nos. Proč zkrátka Valve nepřizná, jak na tom vývoj je? Nedokázali během 6-7 let dodělat ani tři epizody, které se rovnají spíše datadiskům až DLC než samotným hrám. Jistě, kvalita chce také svůj čas, ale roztahat vývoj jedné hry skoro na desetiletí fanouškům nevadí? Proč hru rozdělili na epizody, když nejsou schopni je dodělat v rozumném čase?
      • GlaDOS
        Proč tahat za nos? Nedávno jsem dostal skvělý Portal 2 (psal jsi fanoušci Valve, ne HL). Valve se pěkně spálilo, když na internet prosákl Half Life 2 před vydáním. Nedivím se, že teď neoznamují své tituly rok předem. Momentálně dělají na novém enginu, takže se dá předpokládat, že trojka ho bude využívat a dost možná nás chtějí posadit na zadek, jako kdysi. Sami uznali, že epizodní rozdělení byla chyba.
  • AMD ve vtipné nové reklamě označuje své grafické karty za to nejlepší pro PC a konzolové hraní.

    Radeon forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jack1947

    Sony věří, že PS4 porazí Xbox One po stránce grafického výkonu.

    Stejne jak si to mysleli o PS3 a skutek utek ze. *4* Gl with that.
    • TheGGG
      Všechny exklusivity na PS3 vypadají líp než cokoliv od xboxu
      • Dan Greenawalt (šéf Turn10): Sérii Forza vidíme jako vítěze ve všem, co nabízí jakýkoliv herní simulátor...

        Vsechno na pc medium detaily vyzer lip nez cokoliv od konzolovej srance a tiez to nikomu necpeme zejo ? *3*
    • Miserius
      PS3 only versus Xbox 360 only je jasnej vitez PS3...multiplaformni jsou na tom stejne, nekdy hure u ps3
      • Otazkou pak ale je, jestli tech "par" exkluzivek, ktere vypadaji lepe (a to jeste ne vsechny) vynahradi jinak zpravidla horsi kvalitu u vetsiny multiplatform her.
        • Miserius
          *1* Delate jako kdyby to bylo nekoukatelny oproti Xboxu. Horsi znamena ze pri porovnavani 2 obrazku bys mozna nasel v dalce mensi detaily *2* A ps3 ekluzivky vypadaj lip a rozhodne jich není pár
          • Nikdo netvrdi, ze jsou nekoukatelne, ale rozdily tam jsou (u nekterych temer nepostrehnutelne, jinde uz to je znat vice).
            A tech exkluzivek, ktere vypadaji vyrazne lepe, nez cokoliv na xboxu zas tolik neni.
            U nove generace to dopadne nejspis podobne, tedy multiplatfom budou vypadat plus minus stejne, akorat ty ps4 exkluzivky budou casem nejspis prevysovat ty na xboxu.
            Nicmene, ze by tohle byl hlavni parametr, na kterem bych mel zalozit svou volbu, tak to ne.
            • Miserius
              Jojo, ja netvrdim ze by si clovek mel koupil PS4 kuli par grafickejm efektum, me je grafika ukradena kdyz je hra dobra, jen nechapu ten puvodni prispevek, naprosto mylnej/lživej tak jsem se chtěl vyjádřit...
    • Sony věří, že PS4 porazí Xbox One po stránce grafického výkonu.

      Však PS3 hry jsou oproti X360 technologicky mnohem dál.
      • staci rict NAUGHTY DOG a nemas s cim srovnavat.last of us je jednoznacne nejlepe vypadajici hra na soucasny konzole
        • Jack1947
          Par her... trn z paty nikomu nevytrhne, u tech ostatnich byl na tom PS3 mnohem hure nez X360 - zvladl vsecko + dlc, arcade hry. ( netusil jsem ze moje reakce, zvedne takovou vlnu nevole ( v minusech samozrejmne). *8*
          • Miserius
            Nechapu, podle tebe jako PS3 nezvlada dlc + arcade(psn) hry?
            • Jack1947
              Ale prd, nezvlada (ostatni hry ne tak uplne jak by mnel ).
        • Mě se líbil God of war 3 v té době, Gran Turismo, Rdr.
  • Kozy

    Routine gameplay

    http://www.youtube.com/watch?v=iAcAd1fUiy8

    Co na to říkáte? Já se moc těšim.
    • Říkám na to f*ck yeah! Takhle vymazlený jsem to totiž nečekal. :) *14*
    • GlaDOS
      Už delší dobu je to moje nejočekávanější indie hra. Tohle gameplay video mě v tom jen utvrdilo *4*
    • O týhle hře slyšim prvně, ale musim uznat, že na to, že to dělají jen tři lidi to vypadá dost dobře. Taky se začínám těšit.
  • Na The Last of Us pějí chválu i japonští hráči.

    mam 2x dohrano na normal a ted jedu treti lajnu na survivor.to je obtiznost za vsechny prachy,kazdej brok pocitas,kazdou cihlu pouzijes.na survivor je to tezky jak prase ale ze hry mas nejvic

    PS:u toho jelena jak se branite tem zaverecnym najezdum,tam jsem chcipnul asi 20x nez jsem to dal,docela vorisek :-)
    • Na The Last of Us pějí chválu i japonští hráči.

      Já to jedu od zařátku na hard a musím říct, že je to tak akorát,munice je málo,takže se musí šetřit a leckdy je stealth prostě nutnost. První hra, u které přítelkyně sedí od začátku se mnou a kouká, protože ji to baví a chce vědět, co bude dál(příběh). Ta hra je prostě pecka, kdo nehrál, nepochopí.
  • Ronox

    Prosba o recenzi!

    Prosím redakci, aby zrecenzovala tuto hru :D https://www.youtube.com/watch?v=6EC8rvcH7w0 Ride to Hell: Retribution.
    • Kozy
      Jaký hodnocení čekáš? *1*
      • Ronox
        Samozřejmě, že to nejvyšší :D Ne, ale tak bylo by to příjemný odlehčení něco jako videorecka na Call of Juarez.
  • PC verze Minecraft se prodalo přes 11 milionů kusů.

    A kdyby se na PC jenom nekradlo, mohlo se prodat 20 milionů. *1*
    • GlaDOS
      Kdyby byly v řiti ryby... Pořád je to obrovské číslo.
      • Ironie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit