Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Rochard steam key

    Kdo máte chuť na Rocharda, berte...
    4309Y-94ZA2-X94LB
    • Na humble davaji zaklad a datadisk zvlast nebo to je pod jednim klicem ?
      • Hudy1141
        Jeden klíč je základní hra a druhej DLC.
        • diky *5*
    • ringmancz
      http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali *3*
    • děkuji pěkně!
      • x_ander
        nz :)
  • Hideo Kojima si velice pochvaluje Xbox One. Těší se na SmartGlass a chce si pohrát s možnostmi nového...

    no kedysi to býval docela pohodák ... nez mu amíci totalne vydlabali gebulu...
    • to je teď tak v módě hate na microsoft za každou cenu??? *1*
      • :) Dokud nebude dělat jen exkluzivitky pro Xbox , necháme ho žít ;)
      • Hideo Kojima si velice pochvaluje Xbox One. Těší se na SmartGlass a chce si pohrát s možnostmi nového...

        Hai/yes
  • 60 snímků za vteřinu patří u vývoje Battlefield 4 mezi priority.

    A to na ukor ceho? Destrukce, fyziky nebo AI?! *11*
    • rancor1223
      Ne úkor čehokoli. 60FPS je pro MP hru zcela zásadní věc.
  • Warriosparky

    Warhorse blog

    Konečně po dlouhé době zase blog. *3*
    http://www.warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_022
    PS: Se screenshotem ze hry *3*
    • frag.ment
      Hmm, tak sem si málem cvrknul.. Fakt!
    • To mi připomíná, že už dlouho nebyl ve FC.
    • doufám, že bude v novém LEVELu od sloupkaře i nějaké překvapení
    • Myslím, že i kdyby s tím prototypem neuspěli u vydavatelů, že kickstarter by zafungoval dost dobře, vzhledem k obrovské práci, kterou by už mohli prezentovat.
    • ucho
      no škoda že zrovna ta zajímavější čast až příště... jako u mě to vypadá na jasnou koupi už teď. jako podpora českého studia :D
      • Na patriotismus nevsázím , ale pokud to bude dobré RPG , pak kupuji ....
  • Black_Hand

    Pencil Test Studios (The Neverhood) se stalo licencovaným vývojářem WiiU titulů.

    nestalo... ten text, i ten update na kickstarteru rika neco uplne jineho. jenom ze je nintendo oslovilo, jestli by Armikrog nechteli vydat na WiiU. tecka.

    prosim, ctete dusledne *7* .
    • rancor1223
      + přidání stretch goalu - 950k = vydání na WiiU
      • Black_Hand
        jasne, ale do ty doby nic.
  • Malleth

    PS4 tech demo Dark Sorcerer využívalo pouze čtyři z osmi dostupných gigabytů GDDR5 RAM.

    Taky je to v jedný neinteraktivní místnosti a jsou tam max. 3 postavy na scéně.
  • PS4 tech demo Dark Sorcerer využívalo pouze čtyři z osmi dostupných gigabytů GDDR5 RAM.

    Ale pro hry je dostupných jen 7, ne?
    • GlaDOS
      1 GB je uzamčen pro systém a další 1-2 GB si průměrně vezme grafika.
      • :/ Tak to nám už stejně moc volné paměti ani nezůstává ne ?
  • PS4 tech demo Dark Sorcerer využívalo pouze čtyři z osmi dostupných gigabytů GDDR5 RAM.

    tak to cumim, ale je mozny ze to pripravovali jeste za doby kdy se predpovidaly jen ty 4 giga a uz to moc neroztahovali
    • PS4 tech demo Dark Sorcerer využívalo pouze čtyři z osmi dostupných gigabytů GDDR5 RAM.

      Většina her není dělaná na víc jak 4GB , prostě to neumáí využít a myslím že tenhle trend bude ještě chvíli pokračovat. Hlavně kvůli tomu , že RAM nejsou tak důležité pro výslednou kvalitu. Samozřejmě do dvou let už to bude standart , ale i dnes nemá většina lidí v PC víc jak 4GB ddr3 .
      • GlaDOS
        Proto mi připadá úsměvné, když si hráči kupují 16 GB. Pokud jen hrají a nepracují třeba s videem, tak je myslím 8 GB dostatečné. Stejně většina her na disku zabere něco okolo 10 GB, častěji i méně. A celá hra se do ramky rozhodně nenahrává.

        Jinak na tom Dark Sorcerer nebylo nic, co by mělo zabírat spoustu paměti. Vždyť to byla jen jedna malá scéna. Tohle bylo náročné hlavně na výpočetní výkon.
        • Keyz
          Tak RAM jsou levné a asi si řeknou více= lépe.
          Mohlo by se toho více nahrávat do RAM, když v PC má snad každý 4 GB anebo více.
  • Armikrog.

    Lze udelat na pondeli clanek o Armikrogu, ktery se blizsi do finale? Stale doufam, ze se jim podari dosahnout uspechu na Kickstarteru. Nebylo by spatne, kdyby redakce Games.cz, se pred koncem kampane nezneminila Armikrog. svym ctenarum.

    Snad si nekdo to rozmysli a da nejake penize :) Diky
    • frag.ment
      Nevím, proč by měl Games.cz upozorňovat na kickstarter projekty a případně, kdo by rozhodoval, na co upozornit a na co ne, co je zajímavé a co ne.. Mě třeba kickstarter vůbec nezajíma :-)
      • Vrook
        Jo ksakru.. Hellraisera nezajímaj hry z kickstarteru, takže se o nich na herním webu nesmí psát!
        • Né, že bych chtěl byt rýpal, ale není to Hellraiser, ale Cenobit jménem Pinhead ( ;
          • Vrook
            Já to viděl napřeskáčku a už hodně dávno, takže si pamatuju jen název a pár scén. *3*
            • *3* Doplň si vzdělání Kostka byla v mách násctinách kultovnější než Freddy ...
            • Miserius
              Ja mrknu misto nej teda, nikdy jsem to nevidel
            • na háky s tebou, za toto barbarství.. Vykoupíš se jedině tím, že se dnes na to podíváš (:
        • frag.ment
          Přesně tak! *3*
    • rancor1223
      Tak jestli to půjde současným tempem tak nemají šanci, což je velká škoda a nechápu jak je to možný. Žil jsem v přesvědčení, že Neverhood je velmi populární.
      Pořád trochu doufám v pomoc od Nintenda, který se o hru zajímalo (a teď byl přidán Stretch goal na WiiU).
      • Jak se rika, nadeje umira posledni. Nicmene se pomalu zvysuje tempo podporovatelu, takze neni to nemozny. Nebude to nic lehkeho.

        Taky jsem myslel, ze to bude lepsi. Ja to hned podporil, kdyz se o tom Brian Fargo zminil na Twitteru. Nevim, kde je chyba, protoze z meho okoli je The Neverhood hodne cenna hra. Na druhou stranu prilis malo lidi dalo neco na Armikrog. Coz, je nejvice smutne. No, snad se podari.

        Jeste jednou prosim redakci, zdali by nemohla udelat mensi clanek o Armikrogu. Dekuji.
      • ucho
        ještě to ztracený být nemusí, pokud budou poslední dva dny stejný jako první dva dny, tak se to na cílovou částku vytáhne... na 60 % by se to zafinancovat mohlo. zítra už to ale asi bude jasný...
  • rancor1223
    Sledoval někdo live streamy z Rezzed? Byly víc informativní než celá E3. A zajímavější.
    Zvlášť to MMO - WildStar vypadalo zajímavě.
    • Keyz
      Mohli by games dát nějaký články. Byli tam záběry z her které tuším jinde nebyli. Alespoň tam jsem je viděl prvně.

      - Taky by neuškodilo, dán upozornění na games kdy a kde to je možné sledovat.
    • prudislav
      chtělo by to nějaký shrnutí pro ty co to nezkoukli/ něměli na to zatím čas
    • Hudy1141
      Koukal jsem jen na Dreamfall chapters, kde byly česky mluvící odpadkové koše *1*
      • rancor1223
        Tak to jsem zrovna ještě neviděl. Teď prokousávám těmi sobotními záznamy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit