Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hideo Kojima dnes natáčel bojové scény do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

    nech to už konečne vynde
  • ucho

    Serious Sam 2 (konec 19:00)

    http://www.steamgifts.com/giveaway/HOmxq/serious-sam-2
    • Mohl by mě prosím někdo vysvětlit, jak to na ty stránce vlastně funguje? Jinak do tý skupiny bych se taky přidal pokud možno, nick je Masakr12345 (vím je to blbej nick, ale zakládal jsem to už pred 6 lety a změnit to nejde :D )
      • Pilgrim66
        Propojíš to se Steam účtem (normálně přes Steam stránku, neni to žádnej scam) a pak za nějakej čas dostáváš body, max 300 za který se může přihlásit do těch losovaček o hry. (Systém náhodně vybere jednoho). Některý jsou limitovaný hodnotou těch her kolik jsi tam sám nabídl (třeba pro lidi, který tam dali hry v hodnotě aspoň 50$ apod), kde je samozřejmě větší šance, že něco vyhraješ, než když máš u těch otevřenejch třeba 30 000 lidí. Zároveň tě to odměňuje za to, že sám dáváš a ne jen bereš.
        • To zní zajímavě, děkuji za odpověď.
    • Panové, až v pátek doběhnou moje 3 giveaway tak tam dohodím REd Orchestru z HumbleBundle *3*
    • Vrook
      Hustý, vy ste tu skupinu nakonec vážně vytvořili? Mohl bych poprosit o pozvánku? Vrook277 *3*
      • kdyz se k tomu nikdo nemel, tak jsem se konecne odhodlal ;) jestli se chcte pridat tak muj nick na steamu je fdakuRe
        • Vrook
          Však to se cení! *3*
    • Pilgrim66

      Games.cz

      Můžu dostat pozvánku? Nick: pilgrim_6. Thanks.
  • faitheater

    Dan Greenawalt (šéf Turn10): Sérii Forza vidíme jako vítěze ve všem, co nabízí jakýkoliv herní simulátor aut.

    "We see Forza as being the master of everything offered by any simulation car game available anywhere, whether on a console or PC."

    No neviem, pan ma trochu velke reci. Uz samotnu simulaciu ma lepsiu hned niekolko heir v tomto zanri.
    Nehovoriac o tom, ze v serii Forza dodnes chyba zmena pocasia a dennej doby (a zrejme bude chybat aj v 5. dieli).
    Chapem, ze nebude na svoju hru kydat hnoj, ale mal by sa mozno trochu drzat pri zemi :-)
    Inak to moze vyzniet dost arogantne...
    • Vrook
      Prohlášení tohoto typu lidma, který jsou přímo zainteresovaný v herním byznysu, v tomhle případě dokonce šéfem developing studia Forzy, nelze brát ani se špetkou vážnosti. Dá se chápat, že bude svůj projekt vynášet do nebe nad ostatníma, ale vážně se to fakt brát nedá.
    • Dan Greenawalt (šéf Turn10): Sérii Forza vidíme jako vítěze ve všem, co nabízí jakýkoliv herní simulátor...

      Ne zřejmě, ale určitě. Bylo potvrzeno, že změna počasí a ani dne a noci ve hře nebude. Dostaneš jen předchozí Forzu s větším počtem textůr a to je vše. Z videí mám i pocit, že ty auta spíše plavou. GT6 je technologocky mnohem dál než tento next gen. Nejen, že přes trať budou proletovat lístky ze stromů, ale bude obsahovat i zmiňované počasí nebo změnu dne a noci. Ale to už mělo i GT5.
      Arogantně? To snad ne? Vždyť spolupracují s Microsoftem. :D
  • MickeyMutant

    The Witcher 3  bude 35x větší než předešlý díl a až o 20% rozlehlejší než The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Zajímalo by mě, jak tohle měří*4* Třeba Skyrim měl podle Howarda kolem 40 čtverečních kilometrů. Z tohohle zajímavého nápadu ale někomu vyšlo přibližně 15 km2: http://www.quora.com/The-Elder-Scrolls-V-Skyrim/How-large-is-Skyrims-overworld

    Třetí Zaklínač by tedy měl mít do 50 km2, což by ale nechávalo pro druhého Zaklínače jen necelý jeden a půl kilometr herní plochy. Možné to je. Možné je všechno, ale v podstatě je to fuk. 35 násobek, proboha. Proběhne v Americe aspoň jedna žaloba pro klamavou reklamu, když to bude jenom 33 násobek?
    • velkost v bethesdackych hrach pojde asi lahko zistit z nastrojov na tvorbu modov.

      Skyrim's heightmap is rectangular and uses 119 x 94 = 11186 in-game "cells".
      Skyrim's engine uses the same cell size as in Oblivion, Fallout 3 and Fallout New Vegas: 57.6 metres (63 yards) to the side, 3317.76 m² (3 969 square yards) of area.
      Full map thus has an area of about 37.1 km² (14.3 square miles).
      Around a quarter of this is not playable, stuck behind invisible borders.

      http://forums.nexusmods.com/index.php?/topic/669051-distances-in-skyrim/
      • MickeyMutant
        Dík za odkaz. Z toho vlákna vyplývá, že Skyrim je docela drasticky redukovaný, co se území týče. Ve světě Elder Scrolls má rozlohu přes 300 tisíc kilometrů čtverečních (nějakých 750x400 km), což odpovídá přibližně Polsku: http://www.fotosimagenes.org/imagenes/tamriel-7.jpg

        Ve hře je celé tohle území smrštěné na přibližně 15 km2 (5x3 km). To jsou možná Pardubice nebo Hradec Králové, abych někoho neurazil. Cesta z Riftenu do Markarthu tak trvá pár hodin, na rozdíl od týdnů v originále.

        Celý Skyrim je tedy redukovaný na přibližně 0,5 procenta svého předobrazu, aby se to vůbec dalo hrát.
    • michelangelo
      Vzhledem k navaznosti na knizni predlohu mi rekneme 'knizne' davkovanej pribeh predchozich dilu v kapitolach vyhovoval. Snad se to s otevrenym svetem nerozpadne, at uz je jak chce velkej.
    • The Witcher 3  bude 35x větší než předešlý díl a až o 20% rozlehlejší než The Elder Scrolls V: Skyrim.

      tech 40km bylo i vcetne dungu a interieru ne ?
      • MickeyMutant
        Že by druhá patra v budovách a dungeony dělaly dohromady 25 kilometrů? Možná, ale moc tomu nevěřím.
    • Keyz
      V USA mají mnoho různých jednotek měření. Kilometry snad ani neznají.
      Když tak se to svede na chybu v převodu :)
  • God-of-War

    Pozor!! Beyond two Souls

    Bude obsahovat CZ titulky!!!! Zda se, ze s The Last of Us se hnuly ledy *14*
    • Miserius
      Tyjo, paráda že začinaj delat cestiny, me je to docela šumák ale spousta lidí mela jako vymluvu k NEkoupení PSka ze ty hlavni hry nejsou cesky, ted uz je cesky docela dost velkych her... Palec nahoru :)
    • frag.ment
      No tak super! Sice asi jako jeden z mála mám z této hry zatím trošku rozporuplné pocity, ale čím víc počeštěných her, tím lépe.
  • Viktor_H

    Project Eternity Screenshots

    http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1674&pk=48834&fk=96863&i=1
    • Keyz
      Prostředí je pěkné ale na postavách a věcech snad zamakají. Vypadá to jako lepší DS 2.
      Vyhlazovaní taky mohli přidat i když to není finální.
      I Patch of Exile vypadá v postavách lépe. Tady moc nevěřím, že borec má nějakou zbroj. Vypadá jako na něm namázlé jako součást postavy. Viz opět Patch of Exile.

      - Na to kolik vybrali prachů, tak jsem zvědav kam je vrazí. Když tohle opravdu nemá v postavách kvalitu jakou bych čekal. Ten štít má snad texturu na velice malé rozlišení.
      To dělají i pro tablety?
      • J.E. Sawyer: "As a note, those are all work-in-progress shots that were intended for (small) use in print. None of those are finished areas. Even the "original" area is still having work done on it."

        Ještě mají před sebou rok vývoje. A navíc tahle úroveň grafiky je pro mě naprosto dostačující... Jestli vyhlazováním myslíš AA kvůli tomu zubatému obrázku se třemi postavami, tak to je myslím hodně přizoomovaný screenshot z větší dálky. Stačí porovnat s http://images.gamestar.de/images/idgwpgsgp/bdb/2410641/bigimage.jpg
    • MrSanta
      Jej, to vypadá velmi dobře. Hlavně zbroje se mi zamlouvají. Už teď to vypadá velmi hezky a to je to vlastně ještě alfa verze.
  • Jack1947

    Hideo Kojima dnes natáčel bojové scény do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

    Jeste navic to bude i na Xbox360 no co vic si prat. *5*
  • ucho

    Armikrog

    tak armikrog je už teď prakticky jistej, pokud by to ještě někdo nevěděl :)
    • Jupi!
  • dethro

    The Witcher 3  bude 35x větší než předešlý díl a až o 20% rozlehlejší než The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Parada, ted uz jen cekat az to vyjde ;-)
  • Yves Guillemot (CEO Ubisoft): Nejblíbenější nevlastní vývojářské studio = Blizzard, nejoblíbenější Ubisoft...

    captain obvious strikes again

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit