Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Záporákem v Metal Gear Solid V bude ten, kdo si pravděpodobně myslíte.

    Zase Miloš Zeman..? ;)
    • Už vidím ten bossfight. *1*
      • Zeman s virozou alebo bez? *1*
  • ruthan

    Zbývá posledních 7 hodin do konce Kickstarter kampaně plastelínové adventury Armikrog od tvůrců Neverhood....

    Jak pomoci, odebrat penize a zabit. Ac jako za BzumBzum(Burzum) priklad +1. Jestli neco nesnasim, tak jsou to hry, ktery jsou slavny, jen proto jak vyuznalne vypadaji, ale jinak jsou prazdny.. Neverhood byl prave ten pripad.
    • V tom případě si prázdný možná tak ty.
  • God-of-War

    Studio Just Add Water by mělo zájem vytvořit MGS remake ve FOX Enginu!

    Už to domlouvají s Kojimou! *14*
    • Malleth
      Přidávám link
      http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=605681

      Bylo by to boží. Mimochodem i kvůli tomu že remake jedničky Twin Snakes už je celkem težko k sehnání.
      • God-of-War
        No to mi rikej! Na remake prvniho dilu se celej klepu *3*
  • ucho

    Borderlands 2

    http://www.amazon.com/dp/B00D8FUHFC/ref=hy-deals-dvg-blbundle?pf_rd_p=1575376502&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_t=101&pf_rd_i=979455011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=44530AF212A24B179B10

    no není to úplně marná cena, když by to chtěl někdo hned hrát. ale já asi ještě počkám na komplet :) ale skoro bych čekal u téhle akce, že jim brzy dojdou klíče...
    • super cena ! ale nenapadá mě jak to udělat ješte víc komplet než to je
      • ucho
        no do seasson passu se nepočítají všechna DLC, co vyšly... popravdě v tom mám celkem bordel, co ano a co ne. ale asi ano, ten největší a nejdůležitější obsah by v tom být měl.
        • Chybí tam akorát Mechromancer a Psycho DLC, jinak je tam všechno.
          • ucho
            hm, kurnik mě snad i zlomíte ke koupi :D vzít to nebo nevzít... měsíc se teď k tomu ale stejně nedostanu...
  • Warface v EU nekončí

    Nedávno tu proběhla zpráva, že Warface v Evropě možná vůbec nevyjde. Naštěstí to je jinak
    http://warface.cz/konecne-nova-uzavrena-beta-se-blizi/

    *14*
  • Arvind Bhatia (analytik ze Stern Agee) předpovídá 14 milionů prodaných kopií Call of Duty: Ghosts.

    14 milionů - já.
  • michelangelo

    WITCHER (first game) UI & ILLUSTRATIONS REMAKE

    Protoze mi prave skoncilo obdobi statnich zkousek a obhajob bakalarsky prace, a protoze bakalarku tim padem jiz mohu verejne a podle vlastni libosti prezentovat a predevsim proto, ze neni az tak vzdalena hrani, tak mi to neda, abych ji nelinknul i SEM. At se libi!
    • Ronox
      Dobrá práce pane!
  • Intel

    Cau cetl jsem clánek od intelu, ale jelikžo nejsou možné komentáře chtel jsme se zeptat tady.
    Už dlouho uvažuju o vylepsení PC a jediny co mi schází je prave lepsi procesor (mám 2.4), ale ty jsou silene drahý (aspon pro mě) .
    Budou se s novýma intelama zlevnovat ty starší ?
    • GlaDOS
      Intel moc nezlevňuje. Proč třeba nejdeš do AMD? Kolem jejich procesorů je jakýsi opar opovržení, který ale vytváří ti, co je vůbec nevlastní. Sám mám FX-6300 a nestalo se mi, že bych jím byl někdy limitován. Jelikož konozole také půjdou cestou více jader, řekl bych, že s ním vydržím docela dlouho. Stál mě 3200 Kč a teď je myslím ještě levnější.
      • u AMD byl problém se staršími Athlony XP, které byly skutečně otřesné a hlášku Uniprocessor Free, při níž se sekl celý komp na restart znal tehdy každý druhý. Tehdy si bohužel AMD vydobylo pověst špatného výrobce a lidé se nahrnuli k Intelu.

        Dnes? Dnes bych se procesoru AMD nebál vůbec, naopak mě štvou drivery u jejich grafik.
    • pouze nepatrně. Intel nemá proč zlevňovat.
  • Bioshock Infinite - český překlad "Gear items"

    ahoj,

    nevíte, jestli existuje ofiko čeština na Bioshock Infinite? a pokud ano, jak se tam překládá "Gear"?

    díky!
    • http://www.youtube.com/watch?v=GicpcJ9PyiY&feature=youtu.be
      • Miserius
        Nekoukat, zase si tu propaguje jeho kanal (doslova *1* )
    • Miserius
      Nevim jak v ofiku ale i neoficialne gear znamena vybavení/výstroj *1*
      • no, já to potřebuju do práce :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit