Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33

    EA chce, aby přestalo být nenáviděno.

    Neposrat star wars hry, mirrors edge 2 a dragon age 3, povoleni her na steamu (origin klidne at nechaj bezet, ale nechci mit rozdelenou knihovnu) a klidne je budu velebit.
    • Viktor_H
      Jediná možnost, jak výše zmíněné hry neposrat, je dát jejich developerům dostatek času a peněz. Toho mohou IMHO docílit jen tím, že trochu sníží kadenci vydávání her...
  • free steam keys

    http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali
    • muzes prosim mensi info jak to funguje? k tomuhle jsem se jeste nikdy nedostal..
      • musis mit ucet na steamgifts.com, resp tam se hlasis pres svuj klasicky steam ucet a podminkou je mit na nem hry alespon za 100 dolaru (je to kvuli podvodnikum, kteri si vytvareli vic uctu)...pak uz jednoduse dostavas bodu, ktere muzes utratit za pokus vyhrat hru, bodova cena hry se odviji od skutecne ceny na steamu....kazdy giveaway ma nejaky cas, po ktery je zverejnen, to si vybira autor sam, nejkratsi doba je ale hodinu, pak je nahodne vybran jeden clovek z lidi, kteri se "souteze" o hru zucastnili - nasledne dostanou od autora key pres steam chat, jako gift, mailem, to uz je ruzne ...za darovani hry se ti zvysuje CV, ale tam uz je to slozitejsi, je nejaky list her, za ktere neni nic apod.
        • zajimava vec dekuji za info- uz sem taky ve vasi/nasi games.cz skupine ;)
  • Sony DRM pro PS4 nechystá, ale vydavatelé třetích stran mohou DRM u bazarovek aplikovat.

    A už to pomalu začíná - takže vlastně podobně jako Microsoft u X1. A časem toho vyleze víc, hlavně že Sony namazala všem med kolem huby...
    • Nejdříve si důkladně všechno přečti než něco takového vypustíš, pak seš akorát za blba co čte jen titulek a dle toho soudí...
    • Přečti si to ještě raz a dej si facku... Sony slíbío jen to, že tam nebude dávat své vlastní DRM, co si tam dají vydavatelé, to už neovlivní...
      • BelaJBB

        Sony DRM pro PS4 nechystá, ale vydavatelé třetích stran mohou DRM u bazarovek aplikovat.

        " co si tam dají vydavatelé, to neovlivní... " To si nemyslel vážne *1*
  • MGSV - možná i PC

    http://www.gametrailers.com/videos/lpco6n/metal-gear-solid-v--the-phantom-pain-e3-2013--kojima-interview
    povídá tam že se vyvíjí na PC a doufá že tam MGS 5 postupem času i vydá
    • *15* No jistě že se všechny konzolové hry vyvíjí na PC ... jestli má snad někdo představu o stohlavé armádě s Photoshopem na devkitech tak je mimo . Ale na PC by se opět mohla vydat celá série ne jen 5tka ;)
  • Malleth

    PS+ Instant game Collection

    Rayman Origins, XCOM:Enemy Unknown, LBP Karting a Uncharted 3 jsou teď na PS+ zadara ke stažení *14*
    • Hotovo ... tady máte moje peníze .... (4 Vita majitelé = 4 plusy :DDDDD)
    • Miserius
      Doplnim ze Origins je na Vitu :)
      • Což určitě potěšilo všechny 4 majitele VITY :D
  • ps4 tech demo

    ps4 tech demo v nezkracene verzi a vysoke kvalite https://www.youtube.com/watch?v=BqeuHGESZBA
    • 7:15 *1* *1* *1* Fantastický
  • EA chce, aby přestalo být nenáviděno.

    Jestli jim to pomůže... Já EA mám rád ! Dali mi spoustu skvělých her jako je Medal of Honor, Battlefield, Dead Space, Crysis a nevím co všechno.... ale oni si to kazí s těmi DLC a PREMIUM účty ! Za to je zase nenávidím ! Když spustíte BF3 najdete málokterého hráče, který nemá PREMIUM ( aspoň když jsem to hrál )
    • Ono je vubec celkem zabavne sledovat, jak na EA vetsina nadava, pricemz ta sama vetsina alespon nejake ty hry od nich hraje.
      EA vytvorilo spousty kvalitnich her, ale take spoustu zavedenych a oblibenych serii zprasili, takze ta nanavist vuci nim je z tohoto pohledu pochopitelna.
      Ja mam nektere hry od nich rad, ale jejich pristup k hracum mi nekdy vadi a taky se najde par serii, u kterych nechapu co s ni provedli/provadeji.
  • ringmancz

    EA chce, aby přestalo být nenáviděno.

    na to je jednoduchej návod - začít dělat dobrý hry
    • myslím, že na to bude potřeba trochu víc než jen dělat dobrý hry :) ale rozhodně by to byl dobrej začátek :D
      • ringmancz
        pokud nebudou dojit furt to samý a urychlovat vydání, tak budu spokojenej
  • Drakens

    EA chce, aby přestalo být nenáviděno.

    Přestanou se chovat arogantně začnou spolupracovat s komunitami a přestanou kecat vývojářům do her?
  • Miserius

    EA chce, aby přestalo být nenáviděno.

    Ja jsem jim ted vdecnej za DLC do Battlefieldu 3, sice to asi hrat nebudu ale dobry gesto kdyz na konzolich porad stal 405,--

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit