Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo
    The Last Guardian prozatim u ledu a nikdo na nem momentalne nedela.
  • Take On: Mars

    Nová hra od Bohemia Interactive

    http://www.armaholic.com/page.php?id=21047
  • Pokud si budete chtít zahrát na PS4 v multiplayeru, je nutné být členem Playstation Plus programu. Členové...

    Pěkné. MP nehraju, ale díky The Division a Destiny si to Plusko asi už pořídím. Holt nás k tomu placení nějak dostat musej.
    • Dokud budou sypat , budu zobat .... :/ V předplatném je budoucnost konzolí , protože za plnou cenu je konzolový obsah předražený, ale za rozumný pravidelný poplatek už něco popustit zdarma mohou ... ale to se na tiskovce v tomto tónu asi neneslo .
  • MrSanta

    Jade Empire Special Edtiotion na GOGu

    Aby to v náloži zjitřených citů z E3 nezaniklo. Jade Empire je od 11. června k dostání na GOGu. Nyní za zaváděcí cenu $ 9,99.
    • :) Level cover DVD
    • Viktor_H
      *8* Nostalgia...
      • MrSanta
        Heehee, já to ještě nehrál, heč *2*
  • Viktor_H

    MS vs PS

    Microsoft to fakt posr*l... Jakožto lehký xenofob (zdravá láska ke známému a neškodný distanc od cizího - nic vážnýho!) hrdě se hlásící k euroamerickému světu jsem pochopitelně tíhnul k Mrkvošrotu (poprvé zvažuju nákup konzole, žádnou jsem doposud nevlastnil), ale v tomhle případě Sony vítězí na plné čáře...

    Nejdůležitějším faktorem pro budoucnost (nevěřím, že si v současné době MS může napravit reputaci byť sebegeniálnější ideou, stejně tak nevěřím tomu, že Sony by si svoji současnou pozici mohlo nějak poděl*t) je tak konzervatismus majitelů Xboxu360... Zda zákazníci automaticky přelezou na Xbox One veskrze kvůli sériím jako je CoD/Halo (myslím, že u majority lidí je to o "kořenech", které za těch 7-12 let zapustili), nebo masivně přestoupí na PS fakt nedokážu odhadnout. Nikdo to teď IMHO nedokáže, protože většinový zákazník je záhadou (nenechme se obalamutit náladou v komunitním jádře, které je na internetu nejvíc vidět). Já bych si přál to druhé, protože Microsoft potřebuje za svojí filosofii dostat po tlamě. Jednoduše nedomyšlená nenažranost a korporátní praktiky v nejnenáviděnější podobě.
  • KaloSaper

    Xbox One at E3 - The Abridged Version

    Další humorné video na Microsoftí E3 prezentaci - http://www.youtube.com/watch?v=XlkZNNaYBro
    • Battlefield Ford: .....Bloom .... oranžová a zelená *15*
    • God-of-War
      Tyhle videa sou mocný:D.
      • A ty ses nemocny...
    • Miserius
      Máš anglickou klávesnici :D
      Good work!
  • God-of-War

    Playstation 4 se vyšvihlo mezi nejpředobjednávanější zboží v sekci videoher na Amazon.

    Nečekaně:)
    • Playstation 4 se vyšvihlo mezi nejpředobjednávanější zboží v sekci videoher na Amazon.

      Kdyz uz si neco podobneho myslim i ja ve 27 letech tak az tak necekenane to byt nemuze.Sony proste ukazala jak se dela konsole a hlavne hry.O vikendu jsem hral God of War 3 a jsem z tehle masakralni hry hotovej.Nikdy zivote jsem se tak skvele nebavil ani u pc a nemuve u hrani her u Xka.Takze Sony ma kolem sebe silne vyvojare a myslim si,ze PS4 bude mega narez krabicka,ale uz si ji asi nekoupim,kdyz cekame doma rodinu a penize pujdou jinym smerem.
      • God-of-War
        God of War 3 je bez debat neskutecny maso a bomba hra, to mas pravdu;). Jinak to chapu, ze musis setrit, kdyz cekas spunta:). Dnesni doba je dost na h.... a penize na stromech nerostou:). Treba koupis, az bude stat min nebo od nekoho. A SONY zna moc, to mas pravdu:)))
  • Malleth

    MGSV - 9 min. director's cut trailer

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S7vFY-6Wvyg

    Konami má očividně větší koule než ubisoft. Maj tam dětsý vojáky.
    • Sice souhlasim ze ta nahata holka v kontrastu s tim zbytkem pusobi jako pest na oko ale i tak jsem z toho nadsenej.
      • Malleth
        Přijde mi že tomu se může divit jen člověk, kterej nehrál moc japonskejch her a neviděl moc anime. Já už se ani nedivim, co všechno dokážou dát japonci dohromady.
        • Viktor_H
          Zatímco jrpg je na západě stále záležitostí celkem uzavřené komunity, MGS je provařená série... Holt tu "divnost" odnáší za všechny ostatní. Navíc je IMHO jedna z tváří MGS mnohem serióznější než u většiny dalších JRPG, které jsou v rámci odlišnosti mnohem sevřenější. Tím chci říct, že jdou převážně jedním směrem, mají jednotný tón. I proto MGS na hráče mého ražení působí fakt divně, resp. trapně.
        • Ja se tomu ale vubec nedivim :D
    • Viktor_H
      Mít ve hře dětský vojáky společně s přepálenou sexy žoldačkou v bikinách mi přijde fakt těžce mimo... Jedno, nebo druhé nutně vyznívá nevhodně, záleží na tom, jestli chceš vyspělou hru, či naopak splnění mokrých snů pubertálního nerda. Proti žádnému z přístupů nic nemám, ale v jedné hře je to jako pěst na oko. Možná to Kojima nějak sladí dohromady, ale nemyslím, že to je možné. Tohle je mimochodem důvod, proč mě MGS vždy naprosto míjel...
  • Někteří japonští hráči nejsou zcela pokojeni se vzhledem hlavní hrdinky v novém Mirror's Edge.

    Faith z ME2 teda vypada paradne, v jednicce se mi taky desne libila, ale tahle co ma byt ve dvojce je taky dost paradni
  • Infinite Crisis

    Vyšlo nové video na chystanou MOBA hru od Turbine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit