Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Witcher 3

    Další videa v HD a bez sekání:
    http://www.youtube.com/watch?v=TZ_G6XiHoUA

    http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_956308&feature=iv&src_vid=TZ_G6XiHoUA&v=2HGhm0H7d68

    http://www.thewitcher.com/KillingMonsters/
    • michelangelo

      Do traileru The Witcher 3 vývojáři vpasovali skrytou zprávu.

      Z novych, na E3 oznamenych IP u me vede urcite Division a z tech jiz znamych prave Zaklinac, jen v podstate doufam, ze toho do vydani moc ukazovat nebudou, abych pri samotnym hrani mel co nejmin 'aha, tak to uz jsem videl' momentu a hlavne proto, ze si nemyslim, ze bych neodolal a nepodival se :)
    • Viktor_H
      Pro mě bez debat nejlepší trailer, co jsem kdy viděl. Jednoduše tomu nemám co vytknout, naprosto profesionální práce. Hlavně ta atmosféra! Geralt působí jako ultimátní ničitel, jestli má nějaká herní postava "na plátně" charisma, tak je to on.
  • MishKonn
    Tak chlapci, Dragon Age nám trošku zašlapalo Witchera 3 do země...
    • Preed
      Ja mam DA rad ale jeden celkom pekny trailer po tych 2 rokoch co sa to ma robit vobec nic neriesi,nehovoriac o tom,ze o tej hre nevieme vobec nic,je fajn,ze to robia,tesim sa na slusne RPG ale Witcher nielenze vyklada karty na stol ale teda rozohrava velmi ambicioznu hru.
    • Slušný sarkasmus.
    • lol

      Oni někdy vypustili ještě jinej trailer? Protože ten co jsem viděl já byl při nejlepším průměrněj.
    • Ne.
    • ucho
      hry po sobě nešlapou, hry se hrají. a čím víc je dobrých her, tím lépe pro hráče (ono totiž hry mohou existovat s klidem vedle sebe)...
      • MishKonn
        Tak to bych asi líp nenapsal - musím říct, že W3 si zahraju na 150%. V čem ho DA zabil, je prostě ta prezentace...to je bomba.
        • MrSanta
          Prezentace vskutku působivá. Ale teď je otázka, jak to bude vypadat ingame. Na druhou stranu bych byl rád i třeba jenom za to, že když flusnu fireball do cimry, tak to aspoň rozháže židle a stůl.
          Na další Dragon Age se těším, datum vydání podzim 2014 dává naději, že tentokrát EA na BioWare nechvátají a snad se dočkáme hry, která bude aspoň takové příjemné zjevení jako byl svého času Dragon Age: Origins.
          Zaklínač 3 si ma začíná docela zamlouvat. Ještě počkám, jak si poradí s bojem.
          Zatím jsem nakloněn koupi obou her.
          • MishKonn
            Nevim, jestli sis všiml toho, že záběry jsou in-game...
            • MrSanta
              Já to pochopil tak, že se jedná o záběry udělané v enginu hry. Ale stejně jsem měl místo ingame napsat gameplay záběry, které jsem měl na mysli.
    • Malleth
      Že sem si nevšim
  • EA potvrdilo pokračování Mirrors Edge. Do obchodů dorazí... až bude hotové.

    Tak z tohoto mam opravdu radost, jen to "coming when it's ready" je dost vagni. Ale co nadelame *1*
    • Inquisitor
      Hlavně že nakonec bude.
  • Ataker

    DICE pracuje na Star Wars: Battlefront.

    Tak to palce hore aj na nohách !
    • Kozy
      Mi povídej *14*
  • Half Life 3

    A teď si představte, že na konferenci Sony vyleze Gabe Newell a oznámí exkluzivně nový Half Life 3 na PS4. *1* *1*

    Edit: Očividně 5 lidí nepochopilo vtip.
    • To těžko, HF na PS nemá hráčskou základnu a oni by tím jen ztratili. Trolling by to ale byl ultimátní, to jo.
      • Samozřejmně, je mi jasné, že HL na konzolích nebyl tak úspěšný na konzolích jako na PC + samožřejmně vím, že Valve je primárně PC firma.
        Ale udělat tohle, že po 7 (?) letech od posledního HL, tak tohle by byl fakt megaultimátní herní trolling.
        • Valve beztak HF odhalí až někdo na Steamu nasbírá všechny kartičky, pak ho proženou kickstarterem, následně Greenlightem, a pak vyvěsí na Steamu předobjednávku na půl roku. Valve je něčeho takového schopné. *1*
          • Anebo na nějaké konferenci přijde Newell a jediné, co řekne bude: Half Life 3 je právě teď dostupné na Steamu. A v klidu odejde.
            • ringman: Tak to by nebylo žádné překvapení, během Summer Campu spadne určitě zase aspoň jednou za den. *1*
            • ringmancz
              a steam spadne
  • Amazon ustanovil předobjednávkovou cenu konzole Playstation 4 na 599€ (= 15390 Kč).

    A to jsme si říkal, že 499 EUR za X1 je hodně... :-D
    • Xbox One měl na Amazonu původně stanovenou cenu 599 liber, čili to nesmíš brát vážně.
      • A to vazne nekdo ceka, ze PS4 bude vyrazne levnejsi jak xbox?
  • God-of-War

    The Witcher 3: Wild Hunt nabídne až 50 hodin hry v hlavním příběhu. Dalších 40-50 hodin naleznou hráči...

    Tak Witcher vypadá masakrózně *14*
  • ringmancz

    V Metal Gear Solid V můžete cestovat na koni, v Hummerovi apod. Slíbeno je i reálné počasí a větší zaměření...

    tak proto ten závod
  • MickeyMutant

    The Witcher 3: Wild Hunt nabídne přes 50 hodin hry v hlavním příběhu. Dalších 40-50 hodin naleznou hráči...

    "Up to 50" není "přes 50", ale i těch 40 až 50 hodin hlavní dějové linky bude určitě dost.
  • Malleth

    Destiny of Spirits

    Destiny of Spirits není nová PS4 exklusivita od From software, ale nějaká free2play pytlovina na Vitu. Omg, nejhorší zpráva z E3 zatim.

    http://www.playstationlifestyle.net/2013/06/10/that-special-worldwide-ps-vita-reveal-is-destiny-of-spirits/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit