Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zástupce Infinity Ward přiznal v interview, že engine v Call of Duty: Ghosts není tak úplně nový.

    To poznal kazdej na prvni pohled...par efektu a rozmazanejch světýlek z toho novej engine neděla
  • Podle Dona Mattricka (Microsoft) hraje pouze 5% hráčů na novém hardware hry ze starší generace konzolí.

    we are the 5%
  • 75% ze 76 tisíc návštěvníků IGN bylo z konference na které se odhalil Xbox One zklamáno.

    neni divu,hrace zajimaji hlavne hry a konzole ma byt o hrach
    microsoft z boxu dela multifunkcni kravinu
    PS4 jasna volba
    • Microsoft požaduje, aby obchodníci a prodejci oficiálně nazývali novou konzoli pouze "Xbox One" nebo...

      PS4 je to same *13* , jasna volba je dnes PC
      • nesouhlas,jasna volba je konzole+PC
        PC ma dnes snad kazdy a neslouzi jen na hrani,bez pc bych nevydrzel ale bez konzole taky
        duvod je jednoduchy,na konzole jsou paradni hry
        LAST OF US je treba jedna z nich a ze sony ma hodne exkluzivek

        takze PC je jasny,uz jen vybrat tu spravnou stranu coz je u me SONY
        • Sony má sice většinou dost exkluzivních věcí, ale které opravdu stojí za koupi konzole? Pár za generaci?
  • ringmancz

    Velké srovnání téměř všech parametrů Xbox One a Playstation 4.

    Beyond jim tam asi zabloudilo. zajímavý jsou new features, na co se soustředili Sony a na co MS. a překvapilo mě, že nebudou podporovaný PS1 a Xbox hry, když to šlo minule
  • kostejnesmrtelny

    Warner Bros oficiálně oznámilo PC verzi Mortal Kombat Komplete Edition. Digitálně si ji budete moci...

    Jo jo jo JO JO JO JO!!!!!! *8* *14* *1* *5*
    • Bomba, co? ;)
      • kostejnesmrtelny
        Naprostá. První MK na PC po 16 letech a zároveň (údajně) ten úplně nejlepší *14* . Dnes je dobré být hráčem *5* .
  • Alan Wake je k dispozici na XBLM za 100 Kč, přídavek American Nightmare za 320MSP a DLC Signal či Writer...

    ...a na Humble Bundle od jednoho dolaru
    • frag.ment
      A já ho dostal přibalenej k časopisu.. nějaký hublebuble sou mi u prcky :-)
      • Hmm urcite jsi dostal obe hry, 1cka je collectorka, jsou to steam keye a je k nim tuna bonusu...asi ne co?
  • prudislav
    http://i.imgur.com/7YEkkDYl.jpg
  • The Humble Weekly Sale

    Tento týden Alan Wake *15*
    http://www.humblebundle.com/weekly
    • Doporučuji všem fanouškům je tam spousta bonusoveho materialu :)
    • ringmancz
      chce někdo steam klíč na Alana bez AN?
      • Ja bych to bral, ale nezaručuju že bych to v dohlednu hrál, taze pokud nekdo chce hned zahrat, at si rekne :) Mail se mi tu nechce nechávat na pospas GGGům :D Když budeš mít pořád zítra rozdávací náladu, napiš *4*
        • ringmancz
          tak mi napiš na steamu, ringmancz
      • ucho
        kdo dnes ještě nemá Alana na steamu? :D (no vlastně já, ale já koupil na GOGu :D)

        edit: je zajímavé, že zatím mají celkem malý average. HB má average čehokoli většinou nejméně 5 dolarů. teď je to zatím na 2 dolarech.
        • Horst_Fuchs
          Třeba já, tedy teď už jo, obětoval jsem dva dolary. Popravdě nevím moc co od toho čekat, názory na AW se na fórech dost různí. Snad mi to sedne.

          EDIT:
          Spuštění docela vtipné, dozvěděl jsem se, že Core i5 8GB RAM a Radeon 7970 jsou cituji "detected under the minimum specification" *7*
          • davidBray

            Alan Wake je k dispozici na XBLM za 100 Kč, přídavek American Nightmare za 320MSP a DLC Signal či Writer...

            AW je super hra, a za tu cenu jsi udělal dobře! píšou tam, zaplať kolik chceš takže třeba jeden cent a máš DRM free, za dolar máš steam key. Takže jsi nemusel platit ten dolar navíc, ale dyť je to jen dvacka :)
            • Horst_Fuchs
              Samozřejmě, ale tak přece tam nedám jen 1 dolar když je to vlastně AAA titul. :)
        • ringmancz
          tentokrát tam není nic navíc za určitou částku, tak lidi dávají ten dolar+ pro steam kódy

          miserius: dej mail, zítra bych ti to poslal pokud nebude jiný zájemce
  • Microsoft na E3 chystá obrovské oznámení, které rozzáří X360 ještě na mnoho let.

    404
    • klikni si na stránke News, je to asi piaty článok
    • ringmancz
      takže chystá ukázat nic
      • Aha! To bude mít něco společného s tou nutností-nenutností být připojen.
        GO TO GAME - 404 - :(
  • oktavius66

    Multiplayer Call of Duty: Ghosts nabídne poprvé v historii série dynamické mapy

    Už kopírují i od Battlefiledu ? *15*
    • Ja kdyz ted vidim novy zabery z CoDka...jak tam vypada to cely strileni, TOTOZNY ANIMACE UMÍRANÍ ATD OD COD1?!?!?! a vsechny ostatni efekty uz par let stejny a pak mrknu na vcerejsi jeho vystoupeni ze to je kompletne novy CoD... No na potkani bych ho zkopal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit