Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Call of Duty: Ghosts vyjdou DLC exkluzivně pro XO.

    Exkluzivne ve smyslu o tyden drive *3*
  • hukla pukla
  • MidnighT91
    Hele nevíte jestli nějakej mod do Call of Pripyat přidává aiming deadzone jako v Armě???
  • Anketa do školy

    Omlouvám se, že to nijak nesouvisí s hrama, ale mohli byste vyplnit jednoduchou anketu? Je to jen 1 otázka ano/ne. Díky
    • A proč je ta otázka anglicky?

      Proč jsi teda rovnou anglicky nenapsal i sem aby si to měl kompletní?
    • Jsem idiot, tady je link: http://poll.pollcode.com/a6cnh
      • To teda seš.
      • To je cely? Jedna otazka? :D To jsi si teda opravdu mohl vymyslet pokud to je na nejakej referat ci podobne :D
        • ucho
          to je určitě úkol do matematiky, kde berou pravděpodobnost.
      • To je ale strašně obecná otázka přece. Není specifikované o jaký typ školy nebo hodin/přednášek jde. To se pak blbě odpovídá i kdyby někdo chtěl :) . Taky nevím, kde je hranice mezi "nedávat pozor" a "občas se (třeba) zamyslet".
        Osobně nevím o nikom, kdo by nonstop ne/dával pozor.
    • Vrook
      Ne
    • Ronox
      Zamysli se nad koncem tohohole článku: http://www.1000vecicomeserou.cz/565-dotazniky-pro-diplomove-prace/

      "Prosím všechny budoucí Dotazník Makery, aby se před tím, než budou chtít, aby lidé obětovali drahocené minuty zaškrtáváním ano/ne/ostatní (prosím rozepište), zamysleli nad tím, jestli není lepší si ten průzkum vymyslet…"
      • Páni. Po obědě jsem si četl diskuzi na lidovkách a říkal jsem si, že nic dementnějšího dneska už potkat nemůžu. A vida, našlo se.
        • A to ještě večer třeba potkáš i zrcadlo! *16*
          • Zrcadlo je ovšem věc velmi praktická, má spoustu užití. Nebo si pleteš slova "potkat" a "vidět"?
    • Priste sem rovnou posilej link...taky sem budu postovat anketu na bakalarku *2*
    • Možná.
  • Co nevidět doletí velké oznámení týkající se Battlefield 4.

    Bude F2P? :D
  • frag.ment

    Pro redakci

    Ta točící se 3D reklama je fakt hnus! To vymyslel kdo, to sem dát? Mám zaplej AdBlock a stejně mě otravuje :-(
    • TriangleOfLight
      Pridej se k Donate programu a AdBlock na Games potrebovat nebudes *3*
    • peterka
      U games mám AdBlock speciálně vyplej protože tu bejva reklama zajímavá (CZC atd.) ale to axe je opravdu otravný, naštěstí to na mě vyskočilo jen jednou a od tý doby to dalo pokoj.
    • pravym, adblock blokobat prvek :-)
    • Preed
      Ked mas zapnuty AdBlock tak redakciu absolutne nebude zaujimat ci ta nieco otravuje alebo nie :)
  • Film na motivy Assassin's Creed dorazí do kin zřejmě za rok, 22. května 2015.

    To jsou podle mě roky dva *2*
  • God-of-War

    Film na motivy Assassin's Creed dorazí do kin zřejmě za rok, 22. května 2015.

    To je za dva:)
    • braveman
      To cestování v čase mě jednou zabije *15*
      Díky za upoornění...
    • ups, byl jsi rychlejší *4*
  • Square Enix konečně vydal to, na co všichni pařani čekají... obrázky toaletní vody Noctis.

    Toaletní vody? Zkuste zapojit mozek, než něco suše opíšete.
  • RakeW

    Gunslinger!

    Dlouhatánský Launch Trailer nového Call of Juarez má koule! Bezprostředně po vydání za to tratím těch 1200 bodů, tohle bude stát za to, i kdyby to mělo trvat ty čtyři hodiny.

    http://www.youtube.com/watch?v=xkFc26VulCY

    Škoda, že tu stylovou grafiku trochu kazí humplácké animace a oheň odnikud (přijde mi, že snad i oheň v jedničce měl lepší fyziku).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit