Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simon.leska1

    The Last of Us nabídne možnost vypnout mnoho prvků hry, např. Listen Mode (nalezení hlasitých nepřátel...

    Tak tohle mě těší. Nesnáším když vývojáři nejsou schopní dát do menu ani základní nastavení! *10*
    • Já nesnáším když do her takové nesmysly vůbec cpou. To už mi hlava nebere kolik berliček a informací během hraní člověk dostane jen proto aby náhodou neumřel...
      • The Last of Us nabídne možnost vypnout mnoho prvků hry, např. Listen Mode (nalezení hlasitých nepřátel...

        Pokud máš možnost to vypnout, tak nevidím problém. Mít na výběr je podstatný, tak nebreč. Jsou tací, co to třeba uvítají.
        • USER47
          Problém je, pokud jsou podobný berličky integrální součástí hratelnosti a možnost jejich vypnutí je tam připláclá na poslední chvíli. Hra pak bez toho leckdy pořádně nefunguje...
        • No nevím. Průměrná obtížnost současnejch her je vyloženě směšná i když si hrají jak moc jsou těžké (např. Tomb Raider), a prostě už jsem alergickej na tyhle nesmysly.

          To už si můžu rovnou pustit walkthrough video a vyjde mi to úplně stejně...

          Ale souhlasím s tebou (i když zklamu tě, vůbec nebrečím), že pokud je alespoň ta možnost volby, tak jedině dobře.
  • The Last of Us nabídne možnost vypnout mnoho prvků hry, např. Listen Mode (nalezení hlasitých nepřátel...

    ... UFFFFF...
  • RESIDENT EVIL REVELATIONS - částečná omluva uživatele Tanbou firmě CAPCOM

    Pánové a dámy, konečně, konečně můžu udělat to, na co jsem přeedchozí cca 3 roky čekal (a nejedná se o ironii).

    Tímto se anonymní uživatel "Tanbou" omlouvá firmě Capcom Co., Ltd. za své výroky směrované na adresu PC portu hry Resident Evil Revelations.

    Tanbou očekával opět rýžování a PR lži jako v případě mnoha jiných titulů. Zmýlil se.

    Je-li zvolena obtížnost "Infernal", stává se hra neuvěřitelně atmosférickou. Autoheal neexistuje, Jill vydrží cca 4 útoky od monster. Monstra jsou přiměřeně aktivní. Úhybný manévr před monstry nakonec opravdu vyžaduje načasování. Jill adekvátně reaguje na každý útok od monster (není terminátor). Nůž není přesílená zbraň ochromující soupeře, naopak je vhodné jej použít opravdu až jako poslední možnost. Fyzický útok neslouží k snadné bezproblémové likvidaci nepřátel (RE4, RE5, RE6), ale je spíše příjemnou tečkou na závěr střetu s monstrem. MOHOU DOJÍT NÁBOJE, pokud se hráč slepě pokouší likvidovat všechny protivníky střelbou.

    Díky za tu demo jízdu. Infernal mode mne přesvědčil.
    • Jo tady si to lidi od Campcomu určitě přečtou...

      Jinak za to jak nakládají s touto sérií si omluvu rozhodně nezaslouží...
  • Quantic Dream začalo s PS4 pracovat už před delší dobou a z konzole je nadšeno.

    Nj, to uz jsme slyseli. A k tomu jeste takove kecy, ze je PS4 tak silna, jako budou osobni pocitace v roce 2015.
    • No tak proč ne ? Hlavní výhoda PS4 by měla být Edram .... Nekoná se bude jen sdílených 8GB GDDR5 . Hmmm takže když si za chvíli koupím poslední revizi 8 jádrového Trinity přidám 8 GB ram a nějakou tu slušnější grafiku , budu mít i za dva roky obstojný systém srovnatelný s konzolemi .
      Marketing a exkluzivity udělají hodně .... ale stejně na PS4 přejdu až se bude blížit její konec , nebo pokud nebude cena opravdu zajímavá .
  • ahoj, mel by nekdo zajem o ceksou guildu v
    http://www.kickstarter.com/projects/cze/hex-mmo-trading-card-game
    ?
  • oktavius66

    Quantic Dream začalo s PS4 pracovat už před delší dobou a z konzole je nadšeno.

    PS4 zatím každý chválí a jsem rád. O XBOXU 720 se radši drží huba. Nechci nikomu škodit, ale Playstation si to prostě zaslouží. PS3 nevyhrálo boj s XBOXEM 360, ale u mě to vyhrál na plné čáře PS3 než XBOX 360. Lepší exkluzivky, internet zdarma. Pche, co víc chtít ?! Sice možná o kapku horší grafika, ale mě nejde o tu grafiku natož to co na té konzoli budou za hry. Já bych si tu PS3 koupil i jenom kvůli Uncharted. A taky jsem to udělal. Uncharted je prostě ŠPIČKA v herní zóně ! Toto mi nikdo nevyvrátí. PS4 kupuji okamžitě... Ještě to nevyšlo a už teď jsou na to oznámené super hry... a to je teprve začátek.
    • Uncharted je dobrá hra, ale že by to bylo něco, co bych stavěl na nějaký post, to zase ne, je to jen dobře hratelná cover akce se sympatickým hlavním hrdinou a krásnou grafikou. Jinak na té hře není zas až tak nic zásadního a spíš ukazuje jak málo v současnosti hráčům stačí aby nějakou hru chválily - možná by neškodila větší obtížnost (i na Crushing sem neměl žádný problém).

      Sice bych tu mohl zmínit Gears of War, ale potom co přišlo Vanquish, tak obě tyto série s přehledem strčilo do kapsy a udělalo z nich jen podvyživený chudinky...
  • Insomniac Games vážně zvažovalo vývoj Resistance 4, nakonec se pro něj ale nerozhodlo, aby se série...

    Nebo to bylo spíš tím že trojka byla neskutečná p1čovina (a to říkám jako člověk, kterého 1 a 2 bavily)...
    • ucho
      jako takhle. jednička byla poctivá střílečka, s nic moc grafikou. dvojka už byla vymazlenější. a holt to bylo takové završení. trojka byla úplně něco jiného, bylo to takové víc filmové. příběh dost laciný, ale rozhodně nemůžu tvrdit, že jsem se u toho skvěle nebavil. já byl s trojkou spokojen.
      • Mě trojka fakt nijak nevzala...

        Možná to bylo tím, že jsem hrál za toho nesympatickýho hajzla, navíc mi trijka k těm prvním dvěma nijak nepasovala...
        • ucho
          jo, hlavní postava nebyla skoro ničím zajímavá a oproti předchozím dvěma dílům to bylo vlastně dost jinak pojaté. celkově mě to ale bavilo možná stejně jako dvojka. (nejvíc mě štvalo, jak mezi těmi díly měnili ovládání :) ). kdybych měl hrát nějaký díl teď znovu, vybíral bych mezi druhým a třetím dílem. trojka sérii ostudu rozhodně nedělá.
    • oktavius66
      Já to nehrál. To byla taková blbost ?
      • Ale to zas ne, jen to prostě tu sérii nikam neposunulo. Spíš to pro mě byl krok zpět.
  • Assassin's creed film príde do kín 22.5.2015.

    Assasin's creed film má oficiálny dátum - 22.5.2015.
    Viac na http://screenrant.com/assassins-creed-movie-release-date/
  • Quantic Dream začalo s PS4 pracovat už před delší dobou a z konzole je nadšeno.

    Každý vývojár je zatiaľ nadšený z novej PS4, tak dúfam, že tie hry budú aj podľa toho vyzerať a hrať sa...
  • Viktor_H

    Obsidian MMO

    http://www.gamesindustry.biz/articles/2013-05-17-obsidian-and-mail-ru-games-partner-up-for-skyforge-mmo Bože, proč?! *11*
    • Třeba tam jsou jen na konzultace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit