Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baldur52

    Na GOGu o víkendu 50% sleva na Ubisoft tituly

    http://www.gog.com/promo/ubisoft_weekend_promo_170513
  • Drakens

    Ubisoft neočekává, že bude Assassin's Creed IV prodejně úspěšnější než předchozí díl. U Watch Dogs je...

    Aby ne lidi už nebudou blbý a slepě kupovat pokračování.....jednou jim to přece jen stačilo:)
    • Sanco

      tri pismena: COD *3* *1*
      • Drakens

        Ubisoft neočekává, že bude Assassin's Creed IV prodejně úspěšnější než předchozí díl. U Watch Dogs je...

        nebo battlefield ? *3*
  • Sony zvažuje, že v budoucnu vydá Gran Turismo 6  i na PS4.

    Jak zvažuje ? Musí ! *1*
    • Stejně je to dneska až nechutně propojené s online eventama a DLC , takže PS4 prostě dostane automaticky naleštěnější verzi , možná i s tím 7 označením aby se kontinuita zachovala ;) . S PS3 bych se pak trochu bál , kam až to v té sociálnosti 6 zajde a jak dlouho a zdali se stejnými obchody poběží servery pro obě platformy .
    • Zhlédněte první video s gameplay záběry z Gran Turismo 6.

      když už to nebudou vydávat zároveň, tak myslím že PS4 by si zasloužila GT7 poctivě vyrobenou na její HW. Navíc cyklus 2x Gran turismo na jednu generaci je fajn *1*
      • Vrook
        Jojo, co jsem na to tak koukal, tak do GT6 jen přidaj pár aut a nějaký nový tratě *15* .. To mi přijde spíš jen jako pětka rozšířená o DLC.. PS4 si fakt zaslouží víc.
  • Amazon Mayhem

    Velká výprodejová akce na Amazonu, myslím že si tam každý něco najde!!
    http://www.amazon.com/gp/feature.html?ref=hy-bill-dvg-1&ie=UTF8&docId=1000716161
    Za mě asi toto:
    http://www.amazon.com/dp/B00B1ULJI0?t=slicinc-20&tag=slicinc-20&ascsubtag=6IOVOL5BEeKSc3rE6lFVEw0_2.wY3_aFN_0_0
    • moment, když je něco v sekci "Featured PC Download Deals" a ne v části "Steam Online Game Codes", znamená to, že to první jsou DRM-free releases bez nutnosti steamu?
      • ucho
        ne, stačí se dívat, jestli ta hra má u sebe napsáno DRM: Steam. všechny ty hry samo pro steam nejsou.
    • Pilgrim66
      Díky, že bych si konečně pořídil Dark Souls, když už jsem si koupil ten ovladač ke kompu...
    • ucho
      tak jsem si konečně pořídil to fable 3, za 10 dolarů dobrá cena za komplet. dark souls za 7,5 dolarů vypadá taky zajímavě, ale to si asi časem vezmu na ps3.
    • Už jen kdyby tam nebyly ty středníky, heh. &jeto.
  • Zhlédněte první video s gameplay záběry z Gran Turismo 6.

    No jo... ty trate jsou fakt sterilni :D
    • Nejsou sterilní ... jen graficky 5 let pozadu za PC
  • Grim Dawn Alpha gameplay

    http://youtu.be/gdRCyP8oz_0
  • frag.ment

    V červnu získají majitelé PS Plus účtu zdarma tituly Kingdoms of Amalur: Reckoning, ICO a Shadow of...

    To je docela kvalitní nášup.. Že bych si konečně pořídil PS Plus?
    • Takže na rok ? ..... a ty hry budu mít svázány se svým loginem jako na Steamu (a budou se tak kupit ) , nebo mi při neprodloužení Pluska budou s konečnou platností všechny odejmuty ?
      • ucho
        hry budeš mít svázány s loginem. vlastně si je nakupuješ za 0,- pokud si tu hru za 0,- nekoupíš, tak ji vlastně mít nebudeš. pak ti zůstane do doby, dokut si platiš plusko. tedy když přestaneš platit, z účtu ti zmizí. pokud si potom zase plusko aktivuješ, měly by se ti vrátit.
        vzhledem k tomu, kolik těch her za ten rok rozdají, tak se to opravdu vyplatí.
        • Díky .Právě vzhledem k ceně novinky a ceně ročního předplatného a dosavadnímu složení balíků zdarma bych o plusku na rok i uvažoval , ale nechtěl bych pak přijít o hry které bych si tímhle způsobem koupil na PS Storu :/
          Na Steamu je mám napořád ... a u sony jen do chvíle kdy přestanu platit ? Hmmm a obnoví se skutečně po oddatečném připlacení za plusko i takto nakoupené hry ?
          • Vyprsenim predplatnyho pouze prijeds k pristupu k hram co byly jako hry zdarma pro PS+, nevmazou se ti ale nepujdou pustit dokud nezaplatis zase PS+...hry ktery koupis ve sleve exkluzivne pro ps+ cleny ti zustavaj navzdy
    • God-of-War

      Zhlédněte první video s gameplay záběry z Gran Turismo 6.

      Pořiď si to..Mnohonásobně se Ti to vrátí, to mi věř.
    • ucho
      no toto už... minulý týden jsem si ICO a Shadow of the Colossus na PS Store koupil, bylo to v akci za 300,- ... a končím s nakupováním :D
      • Erendiel
        Už se mi stalo 2x ... naposledy s Okami... nic si z toho nedělej :D
      • Sleduj Blog, psali at to nekupujem ze to bude zdarma
        Ne ze bych ti ale nerozumnel, pred 3 nedelema jsem koupil Demon Souls za 499 na PS Store :)
        • ucho
          Demon Souls jsem si koupil před měsícem v Anglii za 330,-
  • V červnu získají majitelé PS Plus účtu zdarma tituly ...

    Tak jsem se dočkal a budu moci umírat v Demon´s Soul ...
  • Next-gen konzole přinesou podle firmy Ubisoft výrazný krok kupředu v kvalitě her.

    No len aby... vsetko je to na vyvojaroch. Aj na slabom HW sa da urobit kvalitna hra. Mozno nie vizualom a efektami, ale hratelnostou :-)
  • God-of-War

    Next-gen konzole přinesou podle firmy Ubisoft výrazný krok kupředu v kvalitě her.

    To jako opravdu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit