Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66

    JindřichRohlík (nedávno byl ve Fight Clubu) podporuje svou kampaň na zaplacení portuBran Skeldalu...

    Kdyby to byla normalni hra tak hned, ale nakou F2P verzi se zlatakama. Fakt ne dik.
    • ucho
      no ty zlaťáky jsem nepochopil, ale má jít o normální verzi jako je na PC. prostě jen port na mobily. ale pochybuju, že peníze vybere.
      • Pilgrim66

        Kickstarter

        Tak prej ty zlaťáky maj jenom nějak pomoci do začátku, ale jinak by to mělo být bez pay-contentu a reklam. Každopádně si myslim, žš by měli udělat i english verzi. Na Kickstarteru by se to bohatě zaplatilo zatímco na český Startovač asi zas tak mnoho lidí nechodí. Třeba já o tom v životě neslyšel...

        Každopédně mám pocit, že je to docela nemotivující. Proč platit za hru, kterou si pak banda lidí stáhne zadarmo a jediný v čem je rozdíll bude, že oni nebudou mít nějaký ingame zlaťáky. Podle mne by to měli udělat jako klasickou hru za prachy (třeba 99 korun na GooglePlay apod).
        • Cizina

          Tak problém je že v cizině to prý moc lidí nezná
  • Spin tires - ke stažení i demo

    http://www.kickstarter.com/projects/358753914/spintires-the-ultimate-off-road-challenge
    • Už nějakou dobru to hraju, s prvním autem to je nic moc, ale když získáš další, které se už dokáží brodit nějakým tím bahnem, tak je to fajn :)
      Já už teď mám obrněný transportér ( sice náklad vést nemůže ) ale je s ním sranda, vyjede fakt snad všechno :)
      • A asi mám nějakou starší verzi, protože ta moje takhle vůbec nevypadá :D
    • diky, vypada to naprosto famozne
  • Drakens

    Už jste zkoušeli na Google vyhledat obrázek Atari Breakout? :)

    jo :-D
    • postolka
      Zkuste "zerg rush"
  • Kozy
    http://www.verdungame.com/
  • Cosi

    Už jste zkoušeli na Google vyhledat obrázek Atari Breakout? :)

    Asynym: 'do a barrel roll' znate?
  • DLC pro Metro: Last Light musí být na XBL za pěníze, rozhodlo Microsoft.

    Rozhodlo že za pěníze místo peněz jo? *1* *3*
  • fizola

    Ubisoft Montreal konzultuje možnosti hackingu ve Watch Dogs s firmou Kaspersky Lab.

    Ruska antivirusova firma bude isto vediet o hackingu svoje :D
  • Pilgrim66

    Shadow of the Eternals má kickstarter

    Pro ty co se případně báli jejich stránky, nebo nechtěj použít paypal dneska spustili Kickstarter.

    http://www.kickstarter.com/projects/617502838/shadow-of-the-eternals
  • Vyzkoušejte technologii pro zpracování obličejů od Nvidie - stáhněte si demonstraci a sledujte, jak...

    To je ten vas "Prey 2" :oD
  • MrSanta

    Vývojáři z BioWare se nebrání Mass Effect spin-offům, které by se více věnovaly postavám a motivům z...

    Já bych si nejraději zahrál za Zaeeda. Projít si jeho žoldáckou kariéru, začít jako mladík, pár misí, poskočit o pár let dál, zase pár misí atd. Zachovat RPG prvky, možnost rozhodování, nelinární mise v rámci jednoho časové segmentu. Hra by mohla skončit setkáním se Shepardem. Akorát by byl problém s hlasem, dabér již umřel.
    Rád bych zažil, nebo aspoň viděl, ten Zaeedův souboj s hanarem *1*.
    • Baldur52
      No nevím, dost toho už bylo v knihách a komixech... Kdyby to vydávali jako datadisky (DLC) mezi jednotlivými díly, tak bych to bral... ale teď už mě ani moc neláká se touto formou ke starým postavám vracet.
      Je možné, že hry by z toho mohly vzniknout zábavné, ale po příběhové stránce jsem spíše zvědav jak se vyvine dění v ME univerzu po tak dramatickém zakončení Shepardovy trilogie ;)
    • ringmancz
      Zaeed je otravnej, to spíš Thane
      • Ronox
        Ano! Garrus a Thane. Největší sympaťáci v ME sérii. Ještě Wrex perlil, ale Thane .. to je borec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit