Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Watch Dogs nabídne 60 licencovaných vozidel.

    A nabídne i další nelicencovaná vozidla? 60 není zrovna moc, GTA3 mělo 50...
  • System Shock 2

    Na steamu se objevil system shock 2, kdo nema ;o
    • A když si to pridám jako no/steam,taky muzu chatovat s Jirkou" a mám to bez DRM *1*
    • Malleth
      Lepší je si ho spíš sosnout na gogu bez DRM
      • Pokud je správně integrován Steam overlay atd, tak to má taky dost do sebe. Ale hlavně každý svoje, vo tom to je :)
  • Dean Evans: To nejtěžší při výrobě Far Cry 3: Blood Dragon byl můj penis.

    WTF ? *1*
    • Ptali se ho co bylo hardest= nejtezsi/nejtvrdsi :D
  • Hitman

    Na Amazonu Hitman Absolution za 5$. *3* Je to kód na Steam. Nemáte s tim někdo zkušenosti, jestli třeba Steama nepozná že nejsem v US, zatim jsem na Amazonu kupoval jen hry na Origin a tam bylo všechno v pohodě...
    • ucho
      z těch 5 dolarů zaplatíš ještě 40 centů daŇ. jinak s nákupem problém není, stačí když máš u účtu vyplněnou americkou adresu... Steam tu verzi nepozná, protože na Amazonu prodávají world wide verzi, tedy klíč může aktivovat kdokoli.
      • já jen jestli by nebyl problém s aktivací na Steamu - EU/US. Ale nevydržel jsem to a koupil, a v pohodě *4*
  • Gameplay záběry z rozpracované verze hry Saints Row IV, která byla vidět na letošní výstavě PAX East.

    Toto video je soukromé.

    Omlouváme se.
  • Dnes (včera?) nová videa z Watch Dogs me neuvěritelne nabuzujou na plnou hru. Na to se fakt těšim... Jen doufám že to na ps3 bude vypadat aspon trosku jako tyhle ukazky, ps4 planuju koupit az o neco pozdeji nez v den vydani
  • Vím, že to sem nepatří, ale z našeho hokeje na MS mě bolí oči jak sviňa, nemůžu kvůli tomu hrát *13*
    • Inquisitor
      To nechci vidět v neděli s Kanadou.
  • Erendiel

    Gameplay záběry z rozpracované verze hry Saints Row IV, která byla vidět na letošní výstavě PAX East.

    Již je tu o tom článek na hlavní straně pane bleskař. *3*
  • Čínská hráčka World of Warcraft předvedla cosplay dračí královny.

    :)

    kolko WoWkarov si behom 24h pri tych fotkach vylestilo bambusy? *1*
    • No ale kdyby ti měla dát tak ti kápne slina co? *8*
      • ale bez toho oblecka *1*
  • Warren Spector je unaven z her, jako je právě oznmený Wolfenstein: The New Order.

    :) No někdo je unavený z Wolfenstejna , někdo zase z COD ,Battlefieldů a Crysis, někdo se podivuje nad Sims a City ......ale stále víc je všem zřejmé , že platící mainstream nezatížený nostalgií pouhý kvalitní gamedesign neocení , pokud není zablalen v latest grafickém kabátku a pak si ti stejní militantní zákazníci často sami ospravedlní existenci permanentního DRM spojeného s předplatným :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit