Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 500GB pevný disk v Xbox One nepůjde jednoduše vyměnit za jiný, pro rozšíření bude nutné připojit externí...

    500 GB je strasne malo, vzhledem k tomu, ze kazda hra se musi instalovat na disk
    • Snad ten Exterňák nebude muset být od MS, tím by se asi už uplně zničili
  • prudislav

    MK9 pro PC potvrzeno

    http://www.gamespot.com/news/mortal-kombat-hitting-pc-this-summer-6408715
  • PC verze FIFA 14 poběží na starém engine, EA Sports Ignite si užijete pouze na konzolích PS4 a Xbox...

    Panebože co budeme dělat tento skvělý "realistický" engine nepojede na našem PC. Na to můžu říct jenom jedno na podzim kupuju PES s FOX enginem!
    • lol

      EA se zřejmě che vrátit do doby z před tří let kdy FIFA na PC byla naprostej shit, ale pokud se povede novej PES tak mi až zas tak vadit nebude.
  • God-of-War

    Šéf Sony (Shuhei Yoshida) zareagoval na otázku "Co si myslíš o Xbox One" odpovědí "Promiň, spal jsem....

    Líp bych je nesetřel ani já a to je co říct:D.
    • frag.ment

      Šéf Sony (Shuhei Yoshida) zareagoval na otázku "Co si myslíš o Xbox One ?" odpovědí "Promiň, spal jsem....

      Přesně to vystihnul. Nový Xbox opravdu vypadá jak HTC a celá prezentace byla velká NUDA a o věcech, které mně osobně vůbec nezajímají - ovládání hlasem a gesty, přepínání mezi hrou a TV a podobné hovadiny. Zatím to jistí PS4, uvidíme po E3, snad se konečně dočkáme nějakých pořádných gameplay ukázek a informace o exklusivitách.
  • prudislav

    bazarovky XO

    http://kotaku.com/you-will-be-able-to-trade-xbox-one-games-online-micros-509140825
    :-D komedianti
  • Ronox

    Subjektivní shrnutí XO

    Shrnutí prezentačky Xbox One:

    Totál o ničem. Jediný co se mi líbí je redesign ovladače. Krabice je velká jako prase a součástky vyráběný 40nm technologií takže přivítejte plamenomet a zničenej nábytek.

    Remedy potěšili s Quantum Break, MS zase s Forzou 5 a tratí z Prahy ve first traileru. Jinak co se týče funkcí, tak 75% `Merica only.

    CoD: Ghosts je jeden velkej joke s tím enginem, co mají když to nesahá po kotníky ani stařičkému Crysisu 1 a absolutně nejde srovnat s BF4.

    Halo seriál bude možná fajn, ale stejně to nebude Spielberg ke konci režírovat přímo on, ale nějakej asistent, kterýho si zvolí.
    Takže PS4 vs Xbox One - 1:0 a nejsem jediný, protože se stačí podívat jak vyrostly akcie Sony.
    • risa2000
      Co bylo potřeba na starém ovladači redesignovat?
      • Malleth
        RB a RB tlačítka a DPAD. Obojí vypadá že upravili. Otázka jestli k lepšímu. Ještě by mohli taky trochu snížit odpor analogů pro jemnější míření.
        • risa2000
          S těma tlačítkama nevím, žádný problém jsem nepozoroval. S D-PADem souhlasím v tom, že potřeboval změnu, aby byl přesnější a měl jasnější "odezvu", ale ne, že vymění disk za křížek. To naopak považuji za změnu k horšímu.
        • Ronox
          Vypadá dobře: http://www.theverge.com/2013/5/21/4353446/xbox-one-controller-hands-on-photos tak a teď to rozsekne lineup na E3ce.
          • Hanzales
            Mně tam brutálně nejvíc sedí páčky a hlavně absence těch baterií zespodu (to mi tam trochu vadí dodnes), jinak mám Xbox ovladač taky ze všech nejraději a ten nový vypadá ještě líp. Nicméně to asi taky vidím spíše na PS4 a od Microsoftu pořídím k PC jen ten ovladač :)
      • Ronox
        Rozhodně šipky a možná i váha jinak jsem s ním byl spokojenej, ale tenhle novej se mi líbí detailama. Vroubkování okolo sticku, právě ty šipky mi připadají lepší. Integrovaná baterka by mohla být lehčí než to jak je těžký s tužkovkama.
    • Malleth
      Souhlas
  • Pokud jste prošvihli stream, podívejte se, jak vypadá konzole Xbox One a její ovladač.

    lol vypada to jak desktop z roku 1998 *1* *1* *1*
    • Inquisitor
      Už chybý jenom ten monitor na tom :D
  • Z vyvoje Xbox One

    http://www.wired.com/gadgetlab/2013/05/xbox-one-development-photos/#slideid-138509
  • Xbox One nenabídne zpětnou kompatibilitu s X360 hrami.

    tak tohle uz jasne ukazalo ze radsi budu trpet debilni share button, ale aspon si pozdejc zahraju hry z ps3- nemam ted zadnou konzoli takze kazdej exkluzivni titul je pro me zajimavejsi. kdyz uz si asi oficialne nemuzu zahrat starsi halo a gowy na x1 tak NEMAM ZAJEM a jdu ke konkurenci
  • Opravdu je zaspamování bleskovek tím správným způsobem, jak informovat o vlastnostech nového Xboxu?
    • braveman
      Pokud máš kolečko nebo touchpad na svém zařízení, bylo možné si zobrazit všechny bleskovky z daného dne. Pokud jsi náhodou den na Games chyběl, můžeš se podívat pomocí jednoho kliku do archivu.
      Cílem bylo informovat co možná nejrychleji o novém info z konference i pro ty, kteří nemohou/nestíhají sledovat stream předtím, než se dostane čas na zpracování informací do jednotlivých článků. A to se, troufám si říci, povedlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit