Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fizola

    Téměř 60% hráčů dle výsledků studie trolluje pro pobavení v online hrách.

    Tak to som v tych 40% obetí :D
  • "Vlasová" technologie TressFx prezentována na videu ze hry Tomb Raider. (+ videosrovnání)

    Já teda nevím, ale nevidiím na tom zas tak nic extra. Ano, je tam snaha o přirozenější pohyby vlasů, ale ve skutečnosti to vypadá možná podivněji než bez TressFx, jak jí to na tom rameni zmateně poskakuje. Já si spíš i myslím, že ty vlasy v nevylepšené verzi jsou dost odfláknuté (ten cop) a už v dřívějších ukázkách ze hry jsem si všimnul, že to působí divně, což si z jiných her nevybavuju. Opravdu si nemyslím, že zrovna ty vlasy jsou to, co hry nutně potřebují.
  • Black_Hand

    Téměř 60% hráčů dle výsledků studie trolluje pro pobavení v online hrách.

    ne "trolluje", ale "trollovalo alespon jednou".
    • generation of attention wh*res... jsou vděčný i za negativní reakci na svoji osobu.

      tohle je myslím věc, která se poslední dobou hodně rozlejzá a není to úplně něco, co by se mělo ignorovat...
    • Co se vůbec za trolování v určitých hrách považuje? Když někdy vidím BF3 trolling videa, tak si říkám, že dnes je vlastně troll už asi úplně každý už jen tím, že tu hru zapl *1*
      • Koukej, já vidím 2 druhy, například na lolku, kde bud je skill který tě s 101 hp zabije tím že tě trolil http://www.youtube.com/watch?v=pAPYk_C2ZZU , nebo nějáký šašek který trolí tím způsobem že pokazí celou hru, jelikož schválně vzal špatnou postavu, schválně umírá atd.
      • Black_Hand
        "[...] which is defined by the study as 'intentionally provoking or antagonising users in an online environment' [...]"
  • MARTASLJ19

    Respawn Entertainment z rodinným důvodů opustil spoluzakladatel studia a spolutvůrce Call of Duty, Jason...

    Málo trtkal tak odtiaľ odišiel *5*
  • risa2000

    Jak už jste si možná všimli, testujeme novou verzi videopřehrávače. Dejte nám v této diskusi vědět,...

    Ono to sice nesouvisí vyloženě s přehrávečem, ale zeptám se tady. Proč v mobilní verzi nejsou videa? Nikdy, nikde. (Android 4.1.2 + Chrome)
    • já mám mobilní operu a myslím, že jsem je tam taky neměl
    • blixa
      Aha, tohle musim vyzkouset.. Vim ze jsme videa na m. verzi puvodne vypinali, protoze ten starej prehravac byl jen ve flashi. Ale pak uz se i ten predelal do html5 a s tim se mela ta restrikce odstranit. Ja je tam na iOS vidim..

      Kazdopadne, zkusime a pripadne poresime.
      • Vrook
        Já je na iOS nevidím *9* Ale nejsem přes tyhle smartphony moc expert, možná dělám něco špatně. Každopádně v prohlížeči mám místo videa jen černej obdélník a to samý v tý games.cz apce, co je na appstoru.
        EDIT: Ale just saying... já se na ty videa koukám stejně jen na PC a tam mi jdou v pořádku. *3*
      • rancor1223
        Na mé Nokii Lumii 710 (WP7.8) se nový přehrávač taky nezobrazuje. Ten starý je sice vidět, ale videa nespustím.
      • Kdyz jsem si to precetl, tak jsem vyzkousel svuj WinPhone a... videa nejdou.
  • Vývojáři Crysis 3 prý byli při vývoji omezováni možnostmi současné generace konzolí. Kdyby hra vyšla...

    to je ale sprosta vyhovorka !
  • Zkouška přehrávače

    Ten váš novej přehrávač je naprosto,ale naprosto hodně dobrej *1* !!!!!!!!!! ještě bych dal na výběr v 480p v 750p se to kouše jako vůl.Holt nemám na to PC ale jinak je fajn.!!!!!!!!
    • Coo? To se na to koukáš na kalkulačce ne? Ikdyž i některý dnešní kalkulačky by to zvládly
      • Ne.A jestli se mě budeš smát,tak to řeknu mámě.Videa na YT se mě nesekají v 720p ale ve full HD už jo.Mám prostě starý PC tak se prosím nesměj.Prostě byl takovej hardware tak byl.No vidíš.Každý nemáme na obnovu. *13* až doslouží,tak si taky koupím i5 nebo b7ku *13*
        • No, tak promiň...pošlu ti pugét
      • ringmancz
        včera jsem narazil na kalkulačku co zvládá emulovat GBA, takže video by nemuselo být tak náročný
  • Nejde se přihlásit s MojeID

    Nejde se mi přihlásit na účet MojeID. Když kliknu na přihlásit a poté na ikonu MojeID tak se nic nestane, je tam pořád jenom možnost přihlásit pomocí tiscali účtu. Mám Chrome 25, v IE to taky nejde.
    • Taky se mi to deje. Myslel jsem, ze to roze**** kazdy procisteni pocitace CCleaner-em, ale tim to asi nebude. Dokonce jsem psal i na technicky podpory (tiscali a mojeID) - ale jestli nestojis o naprosto obecny a zbytecny rady, tak si usetri namahu.
      • blixa
        Dal jsem to vedet nasim programatorum, snad to opravi co nejdriv.
  • Epic Games je připraveno přinést sérii Gears of War na next-gen konzole.

    Podla mna sa nic ineho ani nedalo cakat :-) len dufam ze to posunu trosku niekam inam v zmysle z tej farebnosti do trochu vacsej depresie *16* *9*
  • Jak už jste si možná všimli, testujeme novou verzi videopřehrávače. Dejte nám v této diskusi vědět,...

    Nejnovější Chrome a zatím bez problémů, za mě velká změna k lepšímu....
    • Spades
      Taky chrome - ve fullscreenu mi změna hlasitoti způsobí MUTE. Jinak v poho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit