Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Namco Bandai udělal chybičku v názvu 3DS titulu, který nazval Nartuo Powerful Shippuden (namísto Nartuo...).

    Tak ještě jeden pokus pro bleskaře ..... *1*
    • braveman
      To mám za to, že si dělám srandu z cizího neštěstí :)
    • ucho
      já myslím, že bleskař na něčem jede, tohle není normální...
      • Vrook
        bath salts *9*
        • vlastik.plaminek
          To už by sežral půlku redakce. *15*
  • Dozvíme se zítra něco nového o Prey 2 ze stránky aliennoire? Těžko říct, Bethesda od ni dává ruce pryč...

    Doufám že ano *16*
  • Namco Bandai udělal chybičku v názvu 3DS titulu, který nazval Nartuo Powerful Shippuden (namísto Nartuo...).

    Nechci být hnidopich, ale začíná to být docela úsměvné. Po "opravě" je ta chyba ještě víc do očí bijící.

    Ale hlavně že jste si to pravil *7*
  • Digitální GOTY edice hry Uncharted 3: Drake’s Deception sebere z Vašeho disku 87GB volného místa, samotná...

    Ni No Kuni taky nebylo nejmenší (16+5GB), ale kam se hrabe na tohle, stahovat přes 40GB to už mi bude milejší si zajít pro placku do obchodu :D
    • A co potom PS4 hry s texturami co budu konecne na urovni a nie ako z kosa na odpadky? To uz potom opticky internet bez omedzeni do kazdej rodiny :)
    • Safra 40GB to mne hned potom operátor třetiny národa označí za stahovače a mám po žížalkách na celý měsíc :(
  • Digitální GOTY edice hry Uncharted 3: Drake’s Deception sebere z Vašeho disku 87GB volného místa, samotná...

    To myslíte vážně?
    • conflig

      Digitální GOTY edice hry Uncharted 3: Drake’s Deception sebere z Vašeho disku 87GB volného místa, samotná...

      proboha k čemu tolik dat? *8* *8*
      • Jestli jsou tam videa, zvuky a kdovíco ve vysokých rozlišeních, kvalitách... Nevím, no. Ale nestěžoval si Hideo, že se mu toho na blue ray placku moc nevejde (MGS4)? *4*
        • Jak říkal klasik .... optimalizovat ,optimalizovat, optimalizovat se ... a pak raděj utekl dělat dema sušenkám.
    • ucho
      no já bych to chápal tak, že to má 43GB, nainstaluješ to, máš 87GB, smažeš instalačku, máš 43GB nainstalovaný gamesy...
  • Namco Bandai udělal chybičku v názvu 3DS titulu, který nazval Naruto Powerful Shippuden (namísto Nartuo...).

    Si se nám nějak zamotal bleskaři ...
    • braveman
      Díky, tak dlouho jsem se snažil, abych to napsal dobře špatně, až jsem to napsal dobře *3*
      • No to je stále zjevné :D
    • Ha, spřízněná duše. Tak přeci jenom jsem neměl vlčí mlhu.
      • Už jsem se málem začal obávat , že jsem to celou dobu špatně četl :DDDD
        • Same here...
  • Namco Bandai udělal chybičku v názvu 3DS titulu, který nazval Naruto Powerful Shippuden (namísto Nartuo...).

    Cuže? Buďto jsem k večeru nějaký nechápavý, nebo je chyba i v této zprávě...

    Mám takový pocit, že ta hra se Nartuo určitě jmenovat neměla...
  • V březnu dorazí DLC pro Playstation All-Stars, které nabídne Isaaca Clarka z Dead Space, Zeuse z God...

    jistě myslíte "Dia" z God of War, že je to tak...
    • Bleskař má dnes evidentně horší formu, to se občas stává.

      Ale opravit by si to mohl...
      • braveman
        Bleskař si to už opravil *7*
  • God of War HD pro uživatele PS+

    Kdyby to někoho zajímalo, od dneška je možnost pro uživatele PS+ si stáhnout HD předělávku prvního dílu.
    • braveman
      Chtěl jsem to nahodit již večer, nicméně se mi odmítá načíst stránka Sony store. Akce by měla trvat 2 týdny, tak zatím průběžně ověřuji, zda už site jede...
  • The War Z je opět na STEAMu v nové verzi. Dáte hře druhou šanci?

    Ne.
    • nechápu, proč týhle zas*aný zlodějně ještě děláte reklamu *16*
    • A už leze nahoru.No jo,amíci koupí i pytel hoven..
      • Pinkamena
        Má reakce >> http://youtu.be/4ZCKqx4g84E?t=1m42s
        • K u r v a!!!! *1*
    • Pinkamena

      Ne.

      Ne..
    • Musim se priznat, ze me nejakym bizarnim zpusobem WarZ pritahuje.
      Nejspis je to vina Rocketa,ze jeste nemame DayZ standalone :-).

      Kdyz je WarZ zpet na Steamu,tak se clovek aspon nemusi moc bat,ze by mu zneuzili kreditku.
      Autorum WarZ bych rozhodne cislo sve kreditky nedal ani omylem.
      • Ty platíš kreditkou? *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit