Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmínka o Assassin's Creed 4 se objevila ve třech životopisech zaměstnanců studia UbiSoft. Hra pravděpodobně...

    Jakkoliv jsem zastánce AC her, tak tohle mi zavání průšvihem. Jedna z mnoha věcí, co se mi na AC líbila bylo, že další díl vycházel až za pár let a mezera mezitím byla překlenuta upravenými verzemi současného dílu... Pokud zmizí ta 4, bylo by to fajn.
    • DecadentFilms
      myslím, že po vydání třetího dílu je to už jedno, zase tolik novinek a vylepšení nepřinesl.
  • EA chce podobné mikrotransakce jako byly v Dead Space 3 ve všech svých hrách, konkrétně zmínilo Battlefield...

    To si dělaj prd*l?
    • kostejnesmrtelny
      Moment...mám to jako chápat, že tu možnost v DS3 někdo doopravdy použil?? *8*
  • Morrowind Overhaul MGSO

    Čaute, nemate odkaz někam na forum nebo stranky pro MGSO? Vše sem nainstaloval a funguje, hra vypada skvělej, jen nemam nikde ani kousek trávy, zkousel sem vse v nastavení ale porad zadna trava, Distance land funguje dobře.... nesetkal se s tim někdo?
  • Beyond Good & Evil 2 se blíží, vzkázal CEO UbiSoft.

    Konečně se něco kolem té hry děje. Snad to nezpackaj. *8*
  • Zmínka o Assassin's Creed 4 se objevila ve třech životopisech zaměstnanců studia UbiSoft. Hra pravděpodobně...

    Ježiš, hlavně ať to není pravda. Pirátskou tématiku nemám rád.
  • Hanzales

    Playstation 4 bude mít ten nejsilnější launch line-up, jaké kdy Sony mělo, říká viceprezident Michael...

    Na tohle jsem zvědavý nejvíce. Střádám asi tak jako tak, už jen kvůli temu DriveClubu, ale lineup her při vydání nové konzole je hodně důležitý. Tak nějak tiše doufám, že člověk nebude ze začátku vědět co dřív hrát, ale na(ne)štěstí ty peneženy nebývají bezedné, mno. Tak jako tak, čim více kvalitních her hned ze startu, tím lépe, že :)
    • God-of-War

      Beyond Good & Evil 2 se blíží, vzkázal CEO UbiSoft.

      Ten driveClub vypadal neskutečně, to je fakt... Taky šetřim, kde se dá:))))
  • montatatana

    Trofejový seznam Need for Speed: Most Wanted prozrazuje tři DLC do hry - Movie Legends Pack, Terminal...

    Jaksi uz byly predstaveny i oficialne vcetne traileru :)
  • Spades

    Diablo 3 si budete moci zahrát až ve čtyřech lidech na PS3 i PS4, a to i bez připojení k internetu....

    Dafaq? A co když bude někdo ve městě?
    • Black_Hand
      tak tam bude sam, bez toho aby ho otravoval nekdo jiny. takze velke plus!
      • Spades
        Nebo bude obchodovat poslepu... asi to určuje P1 :D
        • Black_Hand
          muze obchodovat s normalnima obchodnikama, kteri plne nahradi AH. stejne je to vsechno jenom statistika. a tak staci okopirovat aktualni statistickou distribuci veci v AH na serverech a pri prodeji mit rozumny odhad ceny opet vychazejici z aktualniho stavu. a je hotovo.
          • myslím, že narážel na pozici hráčů v lokální kooperaci ve chvíli, kdy bude chtít jeden nakupovat.
            • Black_Hand
              ja porad nevidim problem. tohle bude probihat standardne, jak ve vsech ostatnich hrach. budes mit omezenou vzdalenost do ktery se muzes rozdelit. a budou mit v mnoha ohledech spolecny gui prvky.

              nenapadlo me, ze by tohlo mohlo nekoho zarazit.
            • Spades
              Bohajeho... máš na obrazovce 4 hráče, ale není to splitscreen. Co kydž někdo jde do Města. To se to odzoomuje přes celou mapu?
            • Black_Hand
              nechapu. pokud jde o ciste nakupovani, tak nevidim problem.
  • Zmínka o Assassin's Creed 4 se objevila ve třech životopisech zaměstnanců studia UbiSoft. Hra pravděpodobně...

    K Assassins Creed mi to vubec nepasuje, ale namorni valceni bylo to nejlepsi z AC3, takze jsem zvedav
  • Black_Hand

    Diablo 3 si budete moci zahrát až ve čtyřech lidech na PS3 i PS4, a to i bez připojení k internetu....

    Blizzard: "a to i bez připojení k internetu." because WE CAN!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit