Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po třech letech končí vývojářské studio Jerry Bruckheimer Games. Za svou existenci se mu nepovedlo dokončit...

    Jerry Bruckheimer Games, founded in 2007.
  • Really?

    http://www.novinky.cz/krimi/294894-sedmnactilety-ridic-noc-pred-nestestim-ujizdel-policistum-v-pocitacove-hre.html ty Novinky.cz jsou strašná žumpa...
    • Ja bych vsechny ty internety a hry zakazal. :-D
    • martyEF
      to už na novinkách, resp. právo přehání, tak jsem jim do redakce napsal ať si svě holky redaktorky umravní a ať dělají novinařinu a ne bulvár, jse zvědav na jejich reakci.
      • Pochybuji, že nějaká reakce bude. Oni z takových článků mají nejvíce peněz a tohle šíření dál jim ještě pomáhá.
    • Amylee.Anderson
      Zrovna hraju ME3, tak bacha, zítra zachránim galaxii!
    • Nějaký typ na slušné online noviny? S tímto výkalem u nich končím. Jestli se nepletu to je druhá taková zpráva tam v poslední době?
      • Nejlepší je sledovat CNN, BBC :) A Novinky jen na něco, tohle je ostuda
    • Marquis
      Tak už útočí i na české hry. A k tomu ještě Češi. Ach jo, tohle bolí.
    • Tak hoši,dneska hraju saints row a zítra podle novinek budu odpalovat baráky,lodě a lítat na létajícím koštěti před policajtama *1* *1*
      • a mlátit prostitutky (šla-pkky mě to nechce vzít) velkým růžovým maxidildem
      • ucho
        no oni popravdě v tom článku ty skutky nespojují a nedělají závěr, že ta hra ho k tomu přivedla. jen to tak nějak píšou. je to dá se říct korektní, ale hloupé kvůli tomu, že tyhle závěry si pak budou dělat lidé sami. nazval bych to nenápadnou manipulací s míněním ostatních :)
    • Hh, tak to uz je zoufaly tohle :D Starsi generace se nechaj zmanipulovat touhle propagandou
      • Ach....Kdyby jen touhle a kdyby jen starší ....
  • Skupina nadšenců předělala svět Super Mario 64 do prostředí Minecraft.

    Chtělo by to odkaz :)
  • Připomeňte si, jak se vyvíjela grafika v FPS hrách v posledních dvaceti letech.

    Já se ptám. Kde je Unreal? Klasická jednička se svojí přírodou, scenériemi a grafikou, která mi kdysi vyrazila dech.
    • "Only one FPS per year, so don't expect to see all the major titles."
    • Jo kdyby to nebyly jen FPS hry a jen dvacet let .... tak velké výkyvy v kvalitě díky porodnímu 3D by tam okolo roku 97 byly tak jako tak .
    • Připomeňte si, jak se vyvíjela grafika v FPS hrách v posledních dvaceti letech.

      Ano Unreal by tam měl jistě být, stejně jako Terminator: Future Shock (jestli mi neuniknul, nekoukal jsem na celé a přeskakoval jsem).
  • Unikl trailer na Assasins creed 4

    Tady je trailer na toho novýho AC co bude https://cdn.anonfiles.com/1362245692264.mp4 *4*
    • :/ Muselo se tohle zaštiťovat právě Hašašínem ? Sckra bukanýry mám rád i bez kapucářů ....
    • https://www.youtube.com/watch?v=iW1rapFNwqQ

      Prozatím i na YouTube. Třeba to za chvíli zmizí...
      • ringmancz
        trojka šla mimo mě už od ohlášení, ale tohle mě zatím zajímá
        Ubi by si měli udělat pořádek ve firmě, tolik úniků jsem už dlouho neviděl
        • Nejlepší únik je ten centrálně řízený ;)
        • Ezio 2.0 na scénu! *5*
          • martyEF
            jj vypadá podobně, a nemusel by to být takovej přizdisráč jako connor, tak uvidíme jak se to podaří *3*
  • Připomeňte si, jak se vyvíjela grafika v FPS hrách v posledních dvaceti letech.

    Hezká kompilačka *5* Asi nejvíc se mi líbil přechod mezi Quake a Quake II *1*
  • Pilgrim66

    Sorry double post

    Sorry double post
  • Pilgrim66

    Kim Cong Un je asi herni fanousek

    http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-59358050-kldr-vytvorila-nove-propagandisticke-video-v-klipu-hori-obama-i-americti-vojaci

    Schvalne jestli poznate hudbu z videa. Ale zase musim uznat ze maji herni vkus.
  • Osmdesátiletá babička předvádí Kung-fu u Kinectu.

    Tohle by měla vidět moje babička, který je zhruba stejně, ale heká, kudy může, a přitom donedávna byla jen o něco méně čilá než ta paní ve videu. *9* *10*
    • Treba jen pred tebou, a pak s touhle jede Coop
  • Gran Turismo 6 na PS3 ještě letos potvrzeno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit