Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Zavodeni

    http://cars2-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=3387066030&vehicle=2955645152
    Tak sem trochu aktualizoval zebricek aby se na neho lip divalo, jeste mam nejaky rezervy , tak uvidim zase zitra.
    Jinak k te trakci atd. v time trialu je to nastaveny podle toho jak to mate nastaveny v menu hry.
    Trakce jde nastavit low nebo high, to stejny ABS.
    Ja jezdim s podobnema raketatma jako jako ted my s kontrolou na low. Kontrola stability uz nehraje takovou roli ale mam zapnuty.
    Treba v GT3 nemam zapnuty vubec nic, zalezi podle tridy, a zase treba tridy Road A, nebo B se zase bez trakce nedaji udrzet na silnici, skoro :-)
  • jamar28

    Obrazem: Screen z Gridiron módu a londýnské mapy, které naleznete v Call of Duty: WWII. Ze souborů betaverze se rovněž podařilo získat seznamy zbraní, map a informace k divizím.

    Londýn, Gibraltar, to je panečku druhá světová. Co tam bude dál? New York? Tokio? Nacistická základně na Měsíci?
    • Jack1947
      Tý základně bych věřil asi nejvíce inu, bude to beztak jen pro "předplatitele".
  • Jack1947

    Hudební skladatel Gustavo Santaolalla prozradil, že vydání The Last of Us: Part II je naplánované na rok 2019.

    Možná zto bude pravý čas na obstarání PS4 *5*
  • P2W in SW:BF2... orly?!

    https://www.youtube.com/watch?v=YMDGPSWWA18
    • kostejnesmrtelny
      Jářku, vypadá to, že tzv. AAA scéna se definitivně odebrala v řiť. Oh well *5*
    • Morraw
      Když jsem se během bety ptal, jak mám vlastně zvyšovat úroveň třídy za kterou hraju (assault, heavy, hero atd), tak mi řekli, ať otvírám bedny. Tak jsem otvíral bedny a úroveň tříd se opravdu zvyšovala.

      Doteď nechápu na základě čeho se ta úroveń zvyšuje, ale hlavně mi přijde blbé, že veškeré karty se skilly lze odemknout jen z bedny a ne při bězném lvlování. Hráči, kteří si bedny budou kupovat za peníze budou zvýhodněni podstatně rychlejším postupem. Byť se tam postupně dostane každý.

      Hra tentokrát neobsahuje předražený premium pass, ale místo toho tlak na mikrotransakce. Osobně si počkám na recenze, množství obsahu při startu a jak si hra povede i po měsíci od vydání.
      • Ja na recenze cekat nebudu. Recenzenti vetsinou mkrotransakce vetsinou uplne ignorujou a to ani nemluvim o tom ze casto se samotne mikrotransakce spousti pozdeji aby o tom nahodou nekdo v recenzich nenapsal neco oskliveho.
        Tady je to uplne stejny. Dokud mistni recenzenty nikdo nemlati mikrotranskacema pres rozkrok tak to nicemu nevadi a vsechno je v poradku a mezitim se nam latka toho jak se veci delaj a co je u AAA hry za 60+ euro v poradku a normalni porad pomalu posouva.
        U F2P her jako WoT nebo WT si muzes taky urychlit postup kdyz zaplatis ale hrajes s lidma co maji tanky na stejny nebo podobny urovni.
        Prijde mi trochu smutny kdyz F2P je min P2W nez hra za 60+ euro...
        • Jack1947
          Prostě nějak to zkazitmusej GTAV má rovnou P2W sp hry mají urychlující "boost"

          Třeba to tady nebude tak hrozné - teda pokud to zásadně nebude ovlivnovat hratelnost. BTW betu prodloužily o 2 dny ;)
        • Morraw
          U EA mi to smrdí o to víc, že se snaží vypadat dobře tím, že budoucí obsah bude zdarma. Každopádně myslím uživatelské recenze a odezvy od běžných lidí. Novinářské recenze upřímně neberu jako relativní pro koupi hry.
    • Jack1947
      Škoda hrál jsem chvíly betu a docela se mi to líbilo... nastává čas že se asi uchýlím k nějaké té non p2w online hře. Sp hry začínají bejt drahej materiál počínaje to pokračování Shadow of mordor a konče Assínem...
  • Draken69CZ

    pCARS2

    Tady odkaz na leaderboards kdyby někdo chtěl sledovat místní borca
    http://cars2-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=3387066030&vehicle=2955645152

    jen mě překvapuje že mají zapnuté asistenty *8* asi není asistent jako asistent *3*

    taky mě to láká, ale toho času toho času, spíš zůstanu v mainstreamu a pořídím FORZU *14*
    • SalemCZ
      Co to je vůbec za tabulku? To je jako turnaj, nebo celkově fastlap?
    • Hanzales
      Ono Trakce a ABS je standartní výbava, i GT3 mají v defaultu nějaký ten level trakce a ABS (podle okruhu). Trakci si obvykle vypínám, ale u zběsilců jako P1 GTR by si to bez trakce ani v reálu jen tak někdo nehodil ;o) Při eventu ale klvásena na trakci píše TC not supported, počítám je to asi pro event stejně vyplé (bere to jen to co je v globálním nastavení zapnuto podle mně).
      • Draken69CZ
        Aha ok, já to nemyslel nijak zle jen mě to překvapilo když se tu psalo že bez asistentů,i tak to jistě není nic lehkého zajíždět takové časy.

        Jinak má teď cenu kupovat pCARS1 v GOTY v nějaké akci pro příležitostného závodníka nebo i tak jsou to vyhozené peníze?
        • Hanzales
          Tak chlapi bez těch asistentů je to kruté. Jízda je zábavná, ale na čásek to moc není :) Po delší době jsem se držel za svým ghostem půl kola, ale pak to vždycky někde na brzdě nebo plynu urvu :D Ale jen s TC Low bych ten čas ještě mohl myslím dát..
          • Hanzales
            Tak i komplet bez asistentů to jde, dokonce i rychleji :)
            https://i.imgur.com/JuHBdcC.jpg
        • Hanzales
          Asistentama LV myslel asi Steering a braking asist (spíše pro gamepady).
          Jinak já to mám např. jako v Assetto Corsa. Tam to ty auta co mají TC a ABS mají default zaplé a podle auta i šteluješ level, u GT3 třeba 1-13).
          I v reálu si pak závodníci nastavuji TC a ABS podle trati, podmínek na trati a preference. Časem se dá ta trakce natrénovat ručně (spíše nožně) a při výjezdu jakoby popopouštíš plyn.
          S ABS to samé, bez toho load cellu si zapnout ABS není žádná srabárna. Já si spíše vypnu trakci než ABS a to tu "tlakovou" brzdu mám. Není nic horšího, než když se vám náhodičkou ve vláčku bloknou kola a naperete to do toho před vámi.
          V Pcars2 si tedy taky zapínám a vypínám trakci podle auta a tak. V tom eventu ale klávesy na TC a ABS píši "not available" tak nevím, jestli má to globální nastavení v menu na to vliv :/
          A počlej až bude pCars2 v akci. Jednička byla super ve vývoji, grafika daleko dopředu. Forefeedback ale i teď není úplně nejlepší, resp. nastavit to je alchymie. Dvojka je dolazená na všech frontách + lepší optimalizace, sníh, přívětivější menu apod. A ForceFeedback s tím custom FFB je super (né dokonalý, ale krutě dál) a i pohyb aut na trati a chování vozů je o dost přirozenější.
          • Widl_CZ
            Ono v eventu právě asi nefunguje volba TC a ABS klávesama, proto "not available". V Assettu i v původním pCars mě právě štvali ti blázni, co to v onlinu vždy nastavili na serveru bez TC a ABS u GT3. Hrozná hovadina.

            Jinak jsou to hezký časy kluci, já průměrňák se nechytám ani náhodou *3*
            • Widl_CZ
              Většinou jezdím s kamerou ze střechy. Nemám ještě 3 monitory, takže když nastavím dobrý FOV, což je u mě nějakých 64, tak nevidím nic kolem auta a do zrcátek. S větším FOV se zase z kokpitu jezdí hrozně blbě. Tenhle pohled to celkem eliminuje, je vidět co se děje kolem auta a je posazený zhruba na stejný místo jako sedačka :)
  • Jack1947

    Druhá epizoda  Batman: The Enemy Within obsahovala fotku těla zavražděného ruského velvyslance Andreje Karlova. Telltale Games toho lituje a již vydal update, ve kterém je tento materiál odstraněn.

    Chyba se vloudí ale upřímně kdo by si toho jinak všimnul ? já teda ne, leda tak nějaká mrtvola v trezoru *7* ale chápu pro Rusko citlivá politická věc ano...
  • Pro LV426:

    Proboha, co ty jsi za zoufalce...bavi se s tebou v realnim zivote vubec nejaci lide? Myslim dobrovolne, prodavacky, lekare a uredniky nepocitej...
    • Femto
      Co že tady hodil nějaký čas z PC2? Co je na tom špatného? Jsou to kluci šikovní, takže nevidím nic špatného, že se trošku hecují při překonání časů...
      • risa2000
        Nemám nic proti PC2, nebo proti lidem, co to hrají. Ať se klidně hecují, diskutují - jinde. Ze stejného důvodu, jako sem nepíšou lidi, kolik nahráli v Candy Crush, za jak dlouho dohráli Zeldu, nebo kolik mají achievementů na XBoxu, a spoustu dalších nesouvisejících informací. Dřív se tomu říkalo netiketa, ještě dříve soudnost. S pochopením proč, si musíš už poradit sám.
        • Nevidim jedinej bod netikety kterej by LV s Hanzalesem porusili... Dokonce oba pisou i s diakritikou! :D

          https://cs.wikipedia.org/wiki/Netiketa
        • Jestli sis nevsiml, nebyt pCars2, tak tu za tyden nikdo nic nenapsal. At si lidi diskutuji o cem chteji, kdyz je to bavi a hlavne je to o hrach, ne? Nebo bys radsi cumel na prazdne bleskovky, potazmo bleskovky kde si vylivaji zvasty zoufalci jako sadbuTrue (hele jak jsem mu vylepsil jeho trapny pubertalni nick) apod.? Holt tu chybi kecarna, at je tu komunita jakakoli, tak tu je je a obcas se tu lidi, co dokazi normalne diskutovat, zakecaji... nechapu co mas za problem, tebe sem tu nevidel v zivote nic napsat. Ber to jako bleskovku o nejrychlejsich casech s MclP1gtr v Brne :)

          Evidentne dle tvych reci mas xbox a evidentne tu nikoho nezajima za kolik kdo dohral Zeldu, zkus to na konzolkovem webu nekde a nebrec tu.

          Spis by ses mel podivovat, proc neni smazano to osobni napadani toho zamindrakovaneho blba. Bleskar ani nedokaze rozlisit, co smazat a co ne. Novy sefredaktor by si mel udelat poradek v lidech.
          • risa2000
            A one je potřeba sem něco psát? Jestli sis nevšiml, tohle je diskuse k bleskovkám. Pokud k nim nic nemáš, tak je normální, že sem nic nenapišeš. S ostatními věcmi, které nesouvisí s bleskovkami se svěřuj na svém FB, kde určitě najdeš víc příznivců než tady. To, že to tady ve třech dokážete zaplevelit neznamená, že to sem patří, nebo že to většinu zajímá.
            • Widl_CZ
              Řešení je jednoduchý - přeskoč to, nečti to, ignoruj to. Já to tak u věcí co mě nezajímají dělám a můžu jenom doporučit *3*
      • Hanzales
        Přesně a díky ;)
        Competition!
        A to vlákno se odplaví dalšími reakcemi na bleskovky ;o)
    • Zrovna ted kdyz dela neco alespon trosku pozitivniho? :D
  • https://www.youtube.com/watch?v=YkteQfuMaX0

    Je trošku smutné, že vyvojáři jsou lemry a neumí tu grafiku někam posunout. Ten Project Cars je vyloženě hnusný...
  • Battlefront 2 beta

    Multak solidni, rozhodne lepsi jak Cod, to byla hruza. Tesim se na single, to by mohla byt pecka, pokud se povede a nedodrbou delku.

    Jinak hra vypada dobre a slape jak po masle. 1440p Ultra i7+70 100fps a i7+80 130fps

    Edit: ted to parime trochu vic a musim rict, ze ta hra je lepsi, nez se na zacatku zdala, libi se mi to cim dal vic ...
    • Je to hrozná blbost, zlatej battlefield...
    • Draken69CZ
      R7 + Vega 64 na hraně plynulosti pro takovou střílečku 240 fps občas lehce pod 200 a to cukání je úděs...
      • Zavist je spatna vec. A vega jeste horsi. *15*
    • Jack1947
      Ještě je třeba napsat že vůbec šlape narozsdíl od COD WW2 Nedodrbou délker a kolik bys chtěl 10hodin ??
  • Lootboxova rakovina...

    Fakt i Forza 7? ja toho protivnyho saska moc nemusim ale v tomhle se s nim teda shoduju na 100%...
    https://www.youtube.com/watch?v=opAdcRAvt6I

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit