Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Horizon: Zero Dawn vyjde 5. prosince v kompletní edici i na PS4.

    "v kompletní edici i na PS4"
    i na PS4? a kde ještě?
  • Kravicka

    NHL PC

    *3*
    Muj screen
    https://cdn.discordapp.com/attachments/272875751773306881/365275248033267714/unknown.png
    • Mart9
      Raději NHL hraju na PS4
    • Jack1947
      51 fps nic moc.
    • Pan_Klobouk
      A jak ti to bezi? A na cem? Povidej, to nas zajima. ;)

      Samozrejme ciste pro zajimavost, pro PC hokejistu bude asi porad snazsi a rozumnejsi poridit nekde PS3/X360.
      • Kravicka
        Bezi to naprd zatim :) Ted se to dostalo poprve do hry kde to muzes ovladat.

        Pocit tak 5-10 fps a 2sec delay na ovladani. FPS lita nahoru dolu.
        5820k na 4,5Ghz.
        • Jack1947
          Nedovedu si představit jak bude vypadat ( jestli jednou bude emulace na PS4) to bude panečku teprv slideshow *12*
    • Lukyz
      Co je to za emulator?
      • Draken69CZ

        RPCS3

        https://rpcs3.net/
  • Jack1947

    2. ledna dojde k vypnutí PC serverů pro hru Hawken.

    Je třeba říct že divu teda že hra vydržela tak dlouho ( jasně chápu nebylo/není alternativy)
  • skaven

    Spekulace: Designer Chris Avellone naznačuje, že se k nám blíží novinka týkající se herní série Fallout.

    najlepsia sprava posledneho roka *14*
    • jamar28
      Ale co by to mohlo být? Další díl tak brzy?
      • jakubc
        Co by to bylo? Prohlásil to Avellone, tudíž vazba na Obsidian zřejmá, tudíž něco jako New Vegas, alespoň je to dost pravděpodobné.
      • Kez by byl dalsi dil podle puvodniho lore a ne ta bethesdi verze. *9*
        • jamar28
          A v čem se to vlastně liší? Není to někde v češtině rozebrané? Já bohužel ty původní díly nehrál. Zkoušel jsem to po letech, ale bez nostalgie už aspoň ten první díl je pro mě nehratelný.
          • PreidaQ
            No já bez jakékoliv nostalgie zahrál oba díly poprvé poměrně nedávno a musím říct, že jsem se u nich i na dnešní poměry bavil královsky.
            • Mno Fallout 4 rozhodne neni spatna hra, ale urcite to je spatny Fallout. Jinak samozrejme v tomhle mate oba pravdu, ovladani starych Gothicu a Falloutu neni uplne uzasne, ale zase ty hry nabizi uplne jinou kvalitu a zazitek, pokud to ovladani a grafiku hrac prekousne.
            • PreidaQ
              V pohodě. Například zrovna ten inventář je v prvních Falloutech opravdu naprosto příšerný. Já například jedničku poprvé začal právě před pár lety, u prvního souboje mi v boji padl společník Ian, souboj jsem dokončil, zasevoval jsem a čekám, až Ian zase ožije (Skyrim syndrom). A ono nic. Navíc po naloadování zmizela jeho mrtvola s většinou mých věcí. No zklamán jsem šel radši zkusit dvojku (a dohrál a skvěle se bavil). Před pár měsíci jsem zfoukl konečně jedničku a znova i dvojku. No myslím si, že dvojka je o dost lepší hra (jednička je na "velké RPG" příliš krátká a spousta věcí se tam vůbec nevyužije, navíc je víc lineární a vážná). Ale dodnes mají zábavné souboje.. a ty rozhovory. Často opravdu humor utržený ze řetězu a nadsázka dovedená ad absurdum (hlavně ve dvojce). Za to si myslím ty hry stojí zahrát i dneska.

              PS: Nevybavuji si, že by byl inventář nějak omezený, co do počtu položek. Pokud má člověk sílu standardně 5-6, tak toho unese pro začátek hry dostatečně, když tak to přehází společníkům.
            • jamar28
              Jo, moc daleko jsem nedošel, nebavilo mě to. Mám tomu rozumět tak, že během hry se inventář zvětší a unesu víc než 6 položek?

              EDIT: A mimochodem netvrdím, že nové Fallouty jsou dokonalé. Ale přiznám se, že mě baví víc. Včetně čtyřky. A samozřejmě uznávám všechny zásluhy starých Falloutů, ve své době to určitě byly špičkové hry, ale doba se posunula a ta propast už pro někoho prostě může být moc široká.
            • Myslim ze lepsi nez system rozhovoru ve F4, kde vsechny odpovedi znamenaji to same?
              btw jaky je problem s "velikosti inventare"? Ze tys to hral 5 minut.
              Nebo ty "nelogicnosti"? Jako ze F4 od bethesdy je logicky? Father umira na nemoc kterou "neumime lecit" a Kellog zije 150 let a vypada porad stejne?
            • jamar28
              Já vůbec ne. Iritovala mě velikost inventáře (jde na výpravu důležitou pro všechny obyvatele vaultu 13 a nedostane ani batoh?), že se občas nejde vracet v důležitých rozhovorech a NPC se šprajcne na jedné fázi, kterou neustále opakuje, ačkoliv o chvíli předtím se ho člověk mohl zeptat na tunu věcí. A získání člena týmu hned v Sandy Shore taky působilo dost divně - vlastně jsem k němu jako úplně cizí člověk přišel a zeptal se ho, jestli náhodou nepůjde se mnou. A on na to jasně, jdu s tebou, kam se ti zamane, ačkoliv jsem ještě před chvíli říkal, jak je to tu můj nový domov a lidem tady jsou mé schopnosti užitečné.
        • Lukyz
          Zbožný přání, já vím, ale kdyby na tom makal Obsidian, tak se asi štěstím rozskočím *14* *1*
          • danny_the_hound
            Pokiaľ viem Avellone nie je v Obsidiane už od minulého roka a podľa tohto rozhovoru sa asi nerozišli v najlepšom...
  • Video: Nefalšovaná radost sedmiletého chlapce z narozeninového dárku - konzole Nintendo Switch.

    Nintendo Sixty-FOOOOOOOOOOUR!!!
    • Video: Nefalšovaná radost sedmiletého chlapce z narozeninového dárku - konzole Nintendo Switch.

      faf
  • Obchod Play-Asia.com zařadil do své nabídky doposud neoznámenou GOTY edici titulu Horizon Zero Dawn. Vaydání se pravděpodobně dočkáme 5. prosince.

    A co je to prosím to "Vaydání" ?
    • Jack1947
      To bude nějaká špatně přeložená asijská trasnpikce ( více už u MickeyMutanta ten ti to řádně osvětlý *5* *3*
  • SalemCZ

    V South Park The Fractured But Whole můžete získat celkem 36 trofejí (1 platinovou, 4 zlaté, 12 stříbrných, 19 bronzových).

    Jestli jsem to správně pochopil tak se to týká PlayStationu? Jelikož si neuvědomujii že by na Steamu, nebo Uplayi byly zlatý nebo nějaký jiný ocenění.
    • ringmancz
      Proč radši nenapsat, že hledají do hry tvoje prdy?

      https://youtu.be/Lxyz-EYh-M8
      • SalemCZ
        Jdu se přihlásit, budu ve formě DLC?
  • ringmancz

    Jak vypadal Zaklínač v roce 1997

    https://www.youtube.com/watch?v=IwiQGsFbJEc

    Vývojáři našli ztracený zdrojáky k tech demu. Je k tomu i krátký povídání se dvěma z nich.
  • ringmancz

    Star Wars: Battlefront 2 vstává z mrtvých

    Ten starej, novej je bez dvojtečky. Mulťák tam sice fungoval pořád, ale bylo s tím drbání navíc. Teď to Disney zprovoznil napřímo a funguje crossplay mezi Steamem a GOG verzí.

    Navíc na GOGu jsou teď SW a Disney hry ve slevě - https://www.gog.com/promo/20171002_weekly_sale_disney_star_wars_bundle_ii
  • MickeyMutant

    Denuvo ochrana u právě vycházejících her Total War: Warhammer 2 a FIFA 18 byla prolomena pár hodin po jejich vydání.

    Aleši, srovnej si bleskaře. Vysvětli mu, že nehodláte upozorňovat, když warez prolomí DRM nějaké hry. Že to může sloužit jako pobídka "už si to můžete stáhnout". Nebo mu nic nevysvětluj a rovnou mu tu warezáckou bleskovku smaž.
    • Mart9
      Podle mě je právě bleskař skutečným vládcem games.cz a bude tady napsáno to, co on bude chtít. Aleš už byl na koberečku.
    • https://www.youtube.com/watch?v=3O8J2locx5o
    • SalemCZ
      Myslím že kdyby to byla jenom FÍFA tak to nechá, ale tím že tam má i srdcové Warhammer tak to bude zlo

      p.s. FÍFA mi přišla v tipný jako fifinka z čtyřlístku
    • ucho
      podle mě chtěli nechat, ať si bleskař zveřejní taky něco "nového". a nebo je to prostě rebel.
      ale ne, klasický příklad, kdy levá ruka neví, co dělá pravá, a každý na to má svůj pohled. narazil jsi na Alešův pohled.
    • Tilwaen
      Tak tahle bleskovka je v kontextu tvého smazaného textu a Alešovy reakce úplně top *15* Tleskám, Bleskaři, tleskám.
    • ringmancz
      Proč? Aspoň to ukazuje, jak je ta ochrana zbytečná. Pro hráče i pro vydavatele.
      • MickeyMutant
        ringman: Proto.
        • ringmancz
          Aha, to mi uteklo. Každopádně hodně zvláštní pohled. Hlavně když se v bleskovkách objevují mnohem méně zajímavé a informačně hodnotné zprávy.
          • MickeyMutant
            Je nepodstatné, zda jsou méně zajímavé a informačně hodnotné. Podstatné je, že jsou politicky korektní.
      • Lukyz
        Protože mu stejnou informaci Aleš s tímhle odůvodněním smazal včera z bleskovek *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit