Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand

    Randy Pitchford otevřeně poděkoval fanouškům, kteří si užili Aliens: Colonial Marines.

    koukam, ze randy je stejny narcis jako klaus.
  • Deus Ex: Human revolution Steam

    Dneska je na Steamu 75% sleva na Deus Ex: Human Revolution (2,99€). Takže kdo ještě nevlastní a chtěl by, má dobrou příležitost :)))
    • BelaJBB

      DLC Missing Link

      k tomu za 2,74 € sa tiež vyplatí.
    • ringmancz
      a komu to uteče tak nemusí smutnit, protože za chvíli to tam bude zas :)
      • Asi tak. Je to snad kazdy mesic nebo minimalne co druhy.
  • Homepage Phantom Pain byla aktualizována. Naznačuje snad text "2:20" že k odhalení dojde již dnes?

    To by odpovídalo tiskovce Sony ne? Takže mezi startovními tituly bude i s konzolí nově představený MGS? :) Zapadá to hezky do sebe..
  • kostejnesmrtelny

    Banner Saga: Factions

    Samostatnej multiplayerovej spin-off chystanýho vikingskýho RPG Banner Saga (zafinancovanýho z Kickstarteru) je venku. Zatím to působí moc pěkně, jak po výtvarný, tak po taktický stránce *4*.
    A taky je to zdarma, jestli se nepletu.
  • Homepage Phantom Pain byla aktualizována. Naznačuje snad text "2:20" že k odhalení dojde již dnes?

    Davalo by to docela smysl, pokud ma hra vyjit na PS4.
  • Vrook

    Eschalon Book II

    Trochu sem se nudil a mám tu steam klíč na Eschalon Book II. Ale nechci ho sem házet jen tak, takže jsem udělal puzzle/quiz, kde jsou otázky ohledně novinek z herní branže za uplnynulý cca týden. Je to easy a kdyžtak všechno dohledatelný tady na webu.
    Klíč se zobrazí po dořešení.

    http://www.itstoohard.com/puzzle/mR8kldSH

    A tentokrát fakt napište, až to někdo redeemnete, jinak už sem nic nikdy nedám. *15*
    • DarthSomething
      hodíš sem správné odpovědi prosím
      • Vrook
        Q1 Vergil
        Q2 Far Cry 3
        Q3 End Game
        Q4 Brutal Legend (možno i Brütal Legend)
        Q5 System Shock 2
        • DarthSomething
          jo aha já si nepřečetl u 1 DLC *9*
    • Urug
      Aktivováno, dík.
      • Vrook
        congratz *5*
    • ja ti jenom chtel napsat ze jsem to neredeemnetnul aby sis nahodou nemyslel...
      • Vrook
        tak ono to neni pro mě, ale pro ty lidi, co by to zkoušeli zbytečně
        • Tak promin... ja si jen delal legraci :(
          • Vrook
            :(
            • asi som stary, lebo som vedel z fleku odpovedat len na 5tu otazku :))
  • Spuštěná stránka nového Tormentu...

    http://www.gamebanshee.com/news/110757-torment-tides-of-numenera-official-website-launched.html

    https://torment.inxile-entertainment.com/
  • Jack1947

    Microsoft varuje, že hraní uniklé nelegální verze hry Gears of War: Judgment může vést k doživotnímu...

    No takto jsem zvedavej jak zabanaujou offline hrace, asi nijak... ( on ban vlastne je jen perrmanentni).
    • Offline hráče samozrejme nijak. Ostatní hráči vědí že hraní Jakékoli kopie hry vede k doživotnímu BANu... Takže smysl této bleskovky absolutně nechápu xD
  • Whoossain

    Microsoft varuje, že hraní uniklé nelegální verze hry Gears of War: Judgment může vést k doživotnímu...

    XBL nepoužívám...
    • Gratuluji
    • victor
      Dřív nebo později : Microsoft nepožívám a nemám problém ;)
  • Microsoft varuje, že hraní uniklé nelegální verze hry Gears of War: Judgment může vést k doživotnímu...

    no Nekecejte! Hraní jakékoli nelegálni hry vede k doživotnímmu banu konzole ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit