Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

    Made my day THX Bungie *1* *1*
  • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

    V Americe mozna.... radsi bych dal prednost mysi a klavesnici, ale na druhou stranu Halo bylo snad jediny FPSko, kde me hrani na gamepadu ne*ralo, a po chvili jsem si na nej zvyknul, tak nevidim duvod, proc by to melo byt u dalsi hry od stejnech vyvojaru jiny.
    Navic podle toho, jak Bungie o podpore PC mluvi, casem port bude...
  • Eidos Montreal již rok a půl pracuje na dosud neoznámeném projektu.

    Nejideálnější by asi bylo, kdyby se hra hrála sama a já se mohl jenom koukat <3. A samozřejmě neznám nikoho, kdo by chtěl hrát FPS na klávesnici a myši... Omg, kam tohle jednou dojde :(
  • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

    Ukažte mi jediného člověka, který si FPS radši zahraje s gamepadem.
    • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

      tak zda se ze Bungie uz taky jedou na lysohlavkach... a presne jak Obama, popiraji realitu
    • Miroo_7
      mě, myš má pro mě jedinou výhodu - rychlost, nic víc.
      • BelaJBB
        Presnosť ?
      • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

        A není to u většiny FPS nejdůležitější vlastnost?
        • Neni protože dnešní FPS jsou na gamepady dělaný...
    • rancor1223
      Konzolisti?
      Ale řekl bych, že tím výčet končí. Nikdo normální si na k PC nekoupí gamepad aby mohl hrát FPS.
      • Normální konzolisti mají na FPS XIM.
  • MidnighT91

    Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

    *15*
  • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

    A to jim povedeli majitele konzoli,ze?!
    Jeste nejaky vtipny pruzkum? *6*
    • mám jak PS3, tak PC a pro mě je myš + klávesnice pro FPS nedostižně v čele... Horší výmluva je opravdu napadnout nemohla a jestli si to opravdu myslí, tak by mě zajímalo, na základě čeho...
      • rancor1223
        Myslím, že by bylo lepší, kdyby to svedli na ekonomiku. Timhle si fakt naběhli *15*
  • MrSanta

    Eidos Montreal již rok a půl pracuje na dosud neoznámeném projektu.

    A co takhle další Deus Ex, nechystá se? To by se mi líbilo.
    • rancor1223
      Když to tak zmiňuješ, no nebylo by to vůbec od věci. Human Revolution byl perfektní!
      • MrSanta
        Jojo. Já bych se spokojil i s předělaným prvním dílem. Ale mohli by trochu poštelovat engine, animace postav v DE:HR při rozhovorech nebyla zrovna oslnivá.
        • rancor1223
          Mělo to svoje mouchy, o tom žádná, ale pro mě je to jedna z nejlepších her posledních pár let. A pár mizerných animací na tom nic nezmění.
          • MrSanta
            Já mám DE:HR taky hodně vysoko. Jediné, co mi trochen vadilo, je tlačení stealth přístupu, což v prvních dílech nebylo. Celkově jsem velmi spokojen a jenom nával jiných her mi brání v opakovaném hraní.
            • rancor1223
              Jo, to máš pravdu, stealth byl ta "správná" cesta podle vývojářů a dost věcí se bez něj dalo/muselo vynechat. Naštěstí mě nic jiného než stealth stejně nebavilo, takže jsem byl spokojen (vrcholem vší akce byla výjimečně taktika hit'n'run).
  • Steam hry

    Kdyby někdo měl nějaký Steam klíč na výměnu, mam k výměně klíč k novému DMC, dyštak pište na Miserius@tiscali.cz at tu nedostanu zas ban za "zbytecnou debatu" *3*
  • Spiker01

    Eidos Montreal již rok a půl pracuje na dosud neoznámeném projektu.

    Že by další Batman Arkham? Rocksteady prý dělá na prequelu...
    • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

      Batman už byl oznámen, rocksteady na něm nedělá
  • rancor1223

    Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

    No tak když moje peníze nechtějí, já je nutit nebudu *7*
    • Podle Bungie již nechtějí hráči pařit FPS tituly s pomocí myši a klávesnice. I to může být jeden z důvodů,...

      Na kom ty průzkumy dělají, jako když se zeptají jenom konzolistů, tak je výsledek jasný :D
    • Ty bys jim stejne zadny penize nemas protoze nechces hrat FPS na mysi a urcite si ani neumis pripojit k PC ovladac....

      Mozna taky soudi podle toho ze byl tenkrat Halo na PC byl propadak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit