Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Takovej rozplizlej humus bych na TV hrát nemohl. Jako vážně, s tím rozlišením je to dost špatný, vždiť jak to přece musí vypadat na bedně, která má úhlopříčku třeba 140 cm a rozlišení 1920... Osobně si radši zahraju hru s minimální grafikou ale ostrým obrazem. To proto, že narozdíl od rozlišení vás z nízkých stínů, nasvětlování a odlesků, nezačne bolet hlava.
    • montatatana
      Ty obrazky jsou uplne nesmyslny. Za behu to vypada naprosto normalne... bohuzel vetsina joudů se orientuje jen podle tehle srovnani a pak podle toho vypadaji diskuze.
      • Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...

        Už ta beta vyšla na PS3? Včera jsem neměl čas se mrknout, tak že bych to dneska prubnul a mrknul na to, jestli je to fakt takovej humus jako na obrázcích..
        • Dnes kolem 4-5 hodiny
          • Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...

            Myslíš kolem 16 - 17 hodiny? To by bylo ideální, akorát po návratu z práce. Jen je otázka, jak dlouho se to bude sosat. Dead Space 3 demo se mi stahovalo 1,5 hodiny a to mám 30Mb linku, takže zabržděné je PS Store :-(
            • Ano, pamatuješ si dobře, mám PS3 nově, takže spíš než soupeř budu figurka na odstřel :-)
            • Beta má 1.5 giga, DS3 demo melo myslim 1.9 :) Potkáme se jedině tak, že se pridame do pratel a budem se na sebe pripojovat, jinak je hodne mala sance, ze na sebe narazime (takze kdybys chtel, muj nick je hilts663, nebo ja ti poslu zadost o pratelstvi *2*, treba mame spolecny hry a aspon budu mit dalsiho cloveka na soupereni v statistikách *15* )
              Aha, uz vlastne vim, nekde u diskuze o PS4 jsi rikal ze mas ps3 nově, že?
            • Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...

              OK (už na tebe nejde reagovat, netušim proč), jakmile přijdu z práce, začnu sosat. Pak bysme se třeba mohli někde potkat, ale nevím, jak to na PS3 funguje, ještě sem na tom mulťák nehrál :-) moje ID: FragmenTHC
            • Jojo, ten cas jsem myslel, proste klasickej store update.
              Uz to tam nejakej cas je :)
    • No tohle je fakt kentus, ale to na PS3 mela uz i dvojka *11*
  • Vrook

    Freelancer

    Kdysi (asi 2x) jsem dohrál singleplayer kampaň freelancera. Nevíte jestli běžej nějaký servery? Docela bych zkusil multiplayer. Jo a taky by mě zajímalo, jestli se to dá sehnat někde v digitální distribuci.. já nic nenašel. *9*
    • Už pod Dawnstar jsem linkoval Discovery :) . Sehnat se to legálně ale nikde nedá, Microsoft jsou parchanti, kteří se absolutně nestarají o PC herní komunitu a vůbec z nich dostat tuhle otázku je celkem na dlouho.
      • Vrook
        Pff tak když za to nechtěj zaplatit.. hell i tried. Ale asi neni způsob jak si zahrát online s upirátěnou verzí, co? *7*
        • To šlo i ještě když běžel global server, takže dnes to taky není problém.

          Pochopitelně se od takového jednání distancuji xD
  • rozhovor s Ivanem Buchtou a Martinem Pezlarem

    http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/49211/trable-v-recku-cesti-vyvojari-podezreli-ze-spionaze-odpovidali-v-on-line-chatu-reflexu.html
  • Cognition: Episode 1

    SUper adventura Cognition: Episode 1 v akci na https://indiegamestand.com/
    Zaplatit muzes kolik chces.
    • Ups, koukam, ze uz tu to jednou podemnou je :D V tom pripade se omlouvam za zbytecnej post =)
  • Vyměním Deus Ex Human Revolution na Steam za jinou hru :)
    • No vzhledem k tomu, že zítra by mělo být na stánku Score s přibaleným DeusEx, tak nevim nevim..
      • tak on hlavne stoji deus na steamu vetsinu casu cca nejaka 2,5 eura, z tohodle pohledu to neni moc dobry material k obchodovani
      • Jaj, to jsem si teda vybral čas :D Vyhral jsem to v soutezi a uz to mam
        • V únoru získají majitelé PS Plus účtu zdarma PS3 hry Sleeping Dogs, F1 Race Stars a Quantum Conundrum...

          Tak podaruj :-)
          • To ja bych z toho neco rad vytriskal :D :D Aspno hru za euro, ale neco do sbirky :D
            • rancor1223
              Kdo by nedal Dotu, když každý druhý má dvacet beta klíčů, že? *1*
            • dam ti za to dotu 2 :D
  • Cognition Ep. 1

    Ještě asi 60 hodin si můžete koupit první díl zde nedávno recenzované adventury Cognition Ep. 1 za cenu, kterou si sami stanovíte. Při částce na 1 dolar obdržíte Steam key jakmile se hra na Steam dostane: https://indiegamestand.com/
  • x_ander

    Ženy a hry

    Zdravím,
    v návaznosti na nedávné články o ženách ve hrách a hráčkách obecně a zběsilých diskusích pod těmito články jsem udělal menší anketu, abych se dozvěděl, jak to s těmi hráčkami vlastně je. Takže pro zájemce - výsledky dotazníku jsou v odkazu níže. Upozorňuju, že mi odpovědělo pouze necelých 50 slečen (zveřejnil jsem to jen na svém Facebooku), takže kdovíjakou vypovídací hodnotu to nemá, nicméně malý obrázek se o tom udělat dá.

    http://www.imghosting.cz/images/822013_01_29_114517.jpg

    Výsledek mě osobně trošku překvapil a musím přiznat, že Lukáš měl pravdu v tom, že holky opravdu hrajou a není jich málo! A ne pouze Farmville a podobné nesmysly, ale "velké" hry na PC nebo konzolích.

    Na druhou stranu je třeba říct, že holky, které nehrajou, tak nehrajou proto, že jím to přijde jako ztráta času a "kravina pro kluky". No a co se týká "ideální hry pro ženy", tak nehráčky to většinou nezajímá a většina slečen jako onu "ideální" hru uvedla logické adventury, stavěcí strategie atd., takže věci, které již existujou. Ale jsou tam i zajímavé názory :) Znovu ale musím opakovat, že vypovídací hodnota je přinejlepším hrubě orientační. Pokud to někoho z Vás zaujal ten dotazník, a chtěl by pomoct ve zvýšení jeho vypovídací hodnoty, tak níž je odkaz přímo na něj, tak ho na fejsbucích a twitterech můžete předhodit slečnám. Pokud by se tam nasbíralo dost odpovědí, hodil bych sem znovu výsledky.
    http://login.oursurvey.biz/7334
    Díky za případné názory.
    • Takže tak nějak standart a to, že každá holka může hrát, jen si musí najít co jí baví.
      Jinak mi přijde, že ti tam pár chlapů stejně proklouzlo.
    • Ano, vetsina holek/zen si jde radsi do hospody pokecat a nezabijeji cas PC hrama... ROFL
      • V únoru získají majitelé PS Plus účtu zdarma PS3 hry Sleeping Dogs, F1 Race Stars a Quantum Conundrum...

        Jo, taky sem si této odpovědi všimnul. To byla určitě Trisska :-)
        • Sorry za nadpis, ten tam nepatří..
    • Vrook
      lol některý ty přímý odpovědi jsou docela priceless *15*
    • x_ander
      Jinak prosím pány, muže a chlapce, aby dotazník nevyplňovali :) Dělá to v tom bordel :)
  • Nové info a screeny o Cube Worldu

    http://wollay.blogspot.cz/
  • K vývojářského studu Retro se připojili zaměstnanci z Vigil, Junction Point a Bioware Austin. Chystá...

    k vývojářskému studu by se měli připojit dneska skoro všichni :D
  • Malleth

    K vývojářského studu Retro se připojili zaměstnanci z Vigil, Junction Point a Bioware Austin. Chystá...

    Novej Metroid Prime, please.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit