Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příští číslo magazínu PC Games přinese (neexkluzivní) info o pokračování jedné z nejlepších her roku...

    omg to snad ne....
    • Copak? Něco ti natom vadí, nebo jak?
  • Alex Ward (Criterion Games) se zajímá, co by nemělo chybět v Burnout Paradise 2.

    Hmmm no tak předně bych chtěl víc než jedno prázdné město a multiplayer ve kterém půjde o víc než nahánění několika boostovaných pabl.ů po letišti *3*
    Nejlepší by byo vrátit se zpět ke dvojce a před hráče postavit výzvy a vykašlat se na Freeride jako základ ..
  • MickTheMage

    Realms of Arkania Remake

    Chysta sa, ale s prepacenim - ak je ten jeden obrazok indigatorom niecoho, tak to vyzera celkom sterilne :( http://www.golem.de/news/das-schwarze-auge-schoenere-neuauflage-der-nordlandtrilogie-geplant-1301-97190.html#gg1_anchor
    • no, je to jeden obrazok...a take blade of destiny 1-3 este raz, a so vsetkymi vymozenostami, to by bol raj :)
  • Caincz

    Engine PSV hry Killzone Mercenary má být téměř totožný jako v PS3 hře Killzone 3.

    Ehm, no jasně. To jsem naposled slyšel o Mortal Kombatu. Dokud to neuvidim v pohybu na vlastní oči, tak neuvěřim.
  • PS+

    Sleeping Dogs jako hra zdarma pro PS+ na měsíc únor
  • GlaDOS

    Vývojáři Dead Space 3 chtějí mikrotransakcemi přitáhnout ke hře hráče mobilních her.

    Mobilní hráče by přilákali, kdyby hru vydali na mobily.
  • Vývojáři Dead Space 3 chtějí mikrotransakcemi přitáhnout ke hře hráče mobilních her.

    Ať zhebnou v plamenech pekelných!!! *16*
    • marker na nich!
  • Vývojáři Dead Space 3 chtějí mikrotransakcemi přitáhnout ke hře hráče mobilních her.

    Aha. Tak to je teda pěkná blbost. I já jsem hráčem mobilních her, ale mikro transakce nepoužívám. Proč? Protože hra jde dohrát i bez všech těch lákadel, které vývojáři do her nastrkají. Tento krok neschvaluji.
    • Teda tak blbou výmluvu jsem už dlouho neslyšel. *1*
  • Project C.A.R.S. vyjde na všechny platformy 28. listopadu 2013.

    ANO ! :)
    • Už v listopadu *2*
  • Vývojáři Dead Space 3 chtějí mikrotransakcemi přitáhnout ke hře hráče mobilních her.

    Ne ze by me ta hra nejak zajimala, ale stejne... "FUCK OFF!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit