Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    mám klíč do bety Marvel Heroes (MMO diablovka). jestli má někdo zájem, tak dejte mail a pošlu vám ho
    • Hilda Knott je pětaosmdesátiletou babičkou, která již přes čtyřicet let paří hry. Tvrdí, že je díky...

      kubanm8@seznam.cz
  • Hilda Knott je pětaosmdesátiletou babičkou, která již přes čtyřicet let paří hry. Tvrdí, že je díky...

    Tak tahle paní je fakt hustá :) *1*
  • O vývojáře z Vigil Games má zájem jak Platinum Games, tak i Sony Santa Monica.

    Upřímně doufám, že se dohodnou se Santa Monicou :), od těch bych se o pokračování Darksiders neobával jak dopadne :).
    • Radši ne, Platinum jsou na míle lepším studiem a je tam i šance, že by se to objevilo na PC. O Darksiders exkluzivní na PS3 nikdo nestojí.
      • O vývojáře z Vigil Games má zájem jak Platinum Games, tak i Sony Santa Monica.

        To tedy nevím ... Platinum Games mají na kontě zatím jen pár her a většina byla spíš průměrná, navíc co teď vyvýjí Bayonettu 2 tak bude Wii-U only. Jinak mne v podstatě nezáleží na tom, zda by bylo další Darksiders PS exculsive, mám obojí, jak PC tak PS3 :) ale je fakt, že doteď byli Darksiders jednou ze světlých vyjímek v žánru která vycházela i na PC :). Ale z mého pohledu raději PS exculsive, než Wii-U exculsive :D
        • Nesmíš zapomínat, že Platinum Games jsou prakticky reinkarnace Clover Studios a třeba na Okami od nich jsem neslyšel snad jediné negativní slovo. Co se týče PC, jsem vycházel z toho, že před několika měsíci se z Platinum ozývalo, že by rádi vytvářeli hry na PC, ale chybí jim vydavatel. A to že dělají Bayonettu 2 jen na Wii-U nechápe snad nikdo, kromě jich a Nintenda :D.
      • RavenHolm
        Přesně tak. Tento žánr je na PC velmi vzácný.
  • Batman: Arkham City GOTY (steam)

    Na GmG s vyuzitim voucheru jen za 6 USD.
  • Pinkamena

    Saint's Row bez vibrátorů by byl lepší, říká Cliff Bleszinski.

    Já nevím, tyto kravinky jako do této do Saints Row patří, samozřejmě je to dětinské, ale neni to právě ta pointa? Saints Row je známý tím že se nebere vážně a často je "over the top" hodí se to do hry. GTA IV se mi nelíbilo protože se to moc soustředilo na příběh, zatím co otevřeného města se člověk moc nezabavil. Když už mluvíme o GTA IV, jsem jediný komu vadí jak se příběh bere vážně, zatím co většinou hra je velice vtipná, to myslím jako když používáte televizi ve hře či když jdete na iternet. Je to parodie na Ameriku, a dobrá to se musí nechat. Problem v tom je že mám pocit že GTA IV neví čím chce být. Nejdřív vám Roman mluví o "big titties" a pak Niko se rozhodně udělat dlouhý proslov o tom jak válka hrozná je. Je těžké toto brát vážně, Niko mi tady mluví o pekle zatím co za ním je plakát který paroduje nějaký ten film či herce. Ono by to tak těžké nebylo, to brát vážně. Ale, Rockstar se rozhodl že jejích parodie na Ameriku bude "South Park" styl, nebo-li parodie která je často urážlivá, sprostá, a přehnaná. Nechci říct že mě hra nějak urazila, vůbec ne! Ale je divné když tu máme přehnanou parodii na Ameriku zatím co tu je realistický příběh který mám brát vážně, chybí tam rovnováha. Zatím co Saints Row ví čím chce být, když už je někdě přehnaný humor tak se postaraj o to aby příběh byl také..no..Saints Row. Samozřejmě, momenty nějaké které se stanou v příběhu Saints Row 3 jsou někdy vážné, ale je tám rovnováha. Ten příběh je doslova pomátnutý, a hra je taky! Hodí se k sobě.


    ...Ježiši, zase jsem se rozepsal. *1*
    • tl;dr. GTA 4 bylo dost zábavné, zvlášť s Euphorií, velmi zvlášť s multiplayerem a extra zvlášť s EFLC. Nebavilo? OK, máš tu zmíněný. :) Paskvil jako Mafia II není vhodná alternativa pro lidi, co nemají zas tak v lásce absurdní humor.
  • DmC: Devil May Cry je i v čele japonského žebříčku prodejnosti. V porovnání se čtvrtým dílem se však...

    A kdy se konečně dočkáme recenze DmC?
    • Za každý dotaz se odsune o jeden tejden.
  • Viktor_H

    Saint's Row bez vibrátorů by byl lepší, říká Cliff Bleszinski.

    Tak to kategoricky odmítám!
  • Neverwinter Nights2

    na www.gog.com je NN2 Complete za 15$
  • Saint's Row bez vibrátorů by byl lepší, říká Cliff Bleszinski.

    Nemá pravdu.
  • fizola

    Saint's Row bez vibrátorů by byl lepší, říká Cliff Bleszinski.

    Ale veď to bola nahodou super zbraň :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit