Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook

    Download Stronghold Kingdoms, get StrongholdHD for free.

    http://www.amazon.com/gp/product/B0083LD2TE/ref=amb_link_370413182_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=12QA6N9EWE1Y9J6FEABJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1479278002&pf_rd_i=5267605011

    Za $0.00. Prej jde zadat úplně random číslo kreditky. Ale nezkoušel jsem.
  • Členství v PS Plus Vám přinese výhody i u další generace konzole Sony.

    No to by bylo super, kdyby to bylo jako u Vity. Chvilku po vydani her je davali zdarma pro PS+ (Uncharted atd, hry co se prodavali za litr) protoze proste ani nic jinyho nebylo :) Uz ted 6 unora Sleeping Dogs je relatine nova hra ktera se na konzole porad prodava draho. A to vse za 9 stovek na rok *14*
    • Malleth
      Je to super no. Čekám kdy se tam objeví konečně Darksiders 2.
  • locksley

    Amazon

    Zdravím, chtěl bych si koupit bundle 5 her na Amazonu (http://www.amazon.com/gp/product/B00B1ULJI0/ref=s9_simh_gw_p367_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0EHTDFDZQVDF6TCA4J9A&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1389517282&pf_rd_i=507846), ale píše mi to že digitální obsah je přístupný pouze v US. Nevíte jak to obejít?
    • ucho
      vyplň si jako adresu nějakou z ameriky (vygoogluješ)
      • locksley
        Díky, pomohlo to. *4*
  • Ataker

    Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...

    Včera jsem tu betu zkoušel na Xboxu a tak hnusné to teda není.
    • Taky mi to nepříjde tak hnusný jako na tom srovnání :) hraju obě verze ( Pc - Xbox )
  • Na Steamu je k předobjednání Dragonborn pro Skyrim - dočasná chyba nebo konečně změna přístupu ze strany Cenegy?
    • Ok, on je tam i Dawnguard, tak to nic, zaujalo mě to, když mi vyskočil hned jako 1. položka na stránce a myslel jsem, že ty předchozí tam nebyly, asi to holt hodili tak, že DLC jsou dostupné, ale je k nim třeba základka, kterou už tam člověk nesežene, tak sry za zbytečné naděje....
      • Ne, nebyly tam právě asi až do dneška. Jediné u nás dostupné DLC byl High Resolution Texture Pack.
    • MrSanta
      A jde to i zaplatit a koupit? Předobjednávky tam jsou vidět v našem regionu běžně, byla tam například Rage i Skyrim předobjednávka.
      Technická: Cenega Czech svůj přístup změnit nemůže, protože naše česká Cenega na to nemá vliv. Cenega normálně spousty her na Steamu má. A navíc z každé prodané hry na Steamu dostává, jakožto místní distributor, desátek.
      • To jsou kecy. Samozřejmě že na to Cenega vliv má a dokonce je to její vinou. Bethesda to svaluje na ni a už i 1C (vlastník Cenegy) dalo Skyrim na ruskou mutaci Steamu.
        • MrSanta
          Tož to jsem nevěděl. Čerpám z oficiálního vyjádření Cenegy.
          No aspoň že už tam ty DLCéčka budou. I když stejně si počkám na balík všech DLCéček v jednom a pak se zase vrátím do Skyrimu a budu objevovat i nová zákoutí.
          EDIT: tak jsem dělal průzkum a na nic kloudného jsem nenarazil. V podstatě Bethesda říká, že je to věc Steamu, Steam říká že je to věc Bethesdy a Cenega říká že za nic nemůže. Navíc jsem díky tomu objevil kauzu Dishonored RHCP, která je velmi podobná, akorát hra je na Steamu dostupná. DLC ale do dneška ne. Kde jsi četl o vině Cenegy?
          • ucho
            ano, je to tak, každý se od problému distancuje. ale pokud bych si měl vsadit, tak si vsadím taky na Cenegu (nebo vlastníky Cenegy, ono záleží, kam až ten vliv sahá, pak teoreticky přímo v tom prohlášení nelhali, i když je vina na jejich straně :) ). vina steamu to bude těžko, ten je rád, když se to prodává na co nejvíc místech. takže zbývá bethesda a cenega, a když to člověk vezme logicky podle toho, kdo na tom získá nejvíc...
            • MrSanta@tiscali.cz: Skyrim je taky myslím speciální verze pro východ. Má jiné appID, jestli se nepletu.
            • MrSanta
              Je to zapeklité :). Teď už tam je i ten Skyrim (Amaroun). Ale u Dishonored zatím pořád nic a navíc tam pro náš region je stále ta speciální "východní" RHCP verze... A Rage taky zatím nikde.
              Mě furt vrtá kedlubnou proč jsou tyhle problémy snad jenom u Bethesdích her. Na Steamu se nadává, u Bethesdy na fórech se nadává a děje se tak nějak kulové.
              Vůbec by měli jít s těma regionálníma kravinama do pr*ele.
              Hej, kucí redaktorští, co takhle nějaká investigativní reportáž *15*
              Já to právě pochopil tak, že to Cenega Czech tak nějak háže na 1C. Jejich hlavní argument je, že mají práva pouze na distribuci krabicovek
    • Prča je, že jsou tam všechny DLC ale základní hru tam furt nekoupíš. To je prostě genitální! A Rage taky furt nic. Ať si vy**rou voko už.
  • michals

    games.cz flashka

    Tak dnes mi do schránky přišla flashka. Diky *1*

    http://imageshack.us/photo/my-images/28/img20130130121829.jpg/
    • Přišla mi taky, ale bohužel mi zapomněli přibalit ten iPhone. Nevím co to mají za pořádky v té redakci.
      • Vrook
        Taky by mě zajímalo jak to je s tou soutěží. *15*
    • Přišla flashka a na ni logo games.cz o velikosti 12498x3750 *1*
    • dilinja
      taky bych se přídal a děkuju *5*
    • Inquisitor
      Tak už jste se konečně dočkali. Aspoň už tu nebude nikdo pořád spamovat, kde že je ta slíbená flashka.
      • Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...

        Pomalá malá reklamní m....a... v době kdy nabušená velká fleška 3.0 stojí pár stovek... to se fakt vyplatí :)
        • Aha, takže uz prvni blbeček kterej si stězuje, ze to co dostane zadarmo, neni moc drahý...
        • Caincz
          A že je to třeba pro místní komunitu sběratelskej předmět, to nám nedošlo, že?
          • Amylee.Anderson
            Už mi chybí jenom ty trička, který tu kdysi ukazovali :D
          • tak to mohli rozdávat propisky, ty by člověk aspoň využil :D

            ne, vtip, je hezký, že se tu občas něco takhle pořádá...
      • martyEF
        teď se teprve začnou ozívat ti co ji ještě nedostali a ti druzí už jo :D
  • rancor1223

    ROAM

    Zajímavý survival na Kickstarteru od několika ex-Gas Powered Games zaměstnanců. http://kck.st/W8vhPN
    • rancor1223
      Tak ode mne už tam mají 15$. Podle úspěšnosti (podle toho jestli budou vozidla jistá *15*) půjdu i výš.
  • Vývoj Dark Souls 2 je hotov zhruba z 25%, vyjít v roce 2013 tak asi nestihne.

    Nějak rychle :-D
  • ucho

    iBomber Attact, Lucius...

    http://groupees.com/kiss
    • nějak tam nikde nemůžu najít, jestli jde o klíče do steamu nebo DRM-free balíčky ve stylu humble bundle...
      • ucho
        Lucius, iBomber Attack a King's Bounty: Warriors of the North jsou steam klíče
        J.U.L.I.A. a Vivisector je drm free.
        • King's Bounty: Warriors of the North ... jasná koupě . Díky za typ
        • super, dík! přemejšlel jsem o tý Jůlii, takže do toho asi pudu...
  • Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...

    tzn., že na max. detaily, je to bez nepřátel? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit