Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Web magazínu TIME sestavil žebříček TOP 100 her....

    ...The Elder Scrolls IV: Oblivion...

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • nechapu proc takovy zebricky sestavujou -> 100 lidi 100 chuti ...
      • Však to jsou jejich žebříčky, nechápu, proč má zas každej potřebu jim na to kritizovat první poslední, jsou to jejich volby top stovky, ať si má někdo druhej něco jinýho a klidně se s tím podělí, rád si to přečtu, ale ne říkat "co tam dělá to a to, když tohle a tamto je stokrát lepší". Noták, nejsme děcka přece
        • Tak možná sto lidí, sto chutí, ale když dělá takové médium žebříček nejlepších her všech dob a nezařadí tam nic z Might and Magic, Quest for Glory nebo ADaD....
    • rancor1223
      Heh, Oblivion je ještě skvělej, ale co tam dělají Angry Birds nebo Mass Effect 3 (špatný není, ale 1. a 2. byly lepší, mnohonásobně). A jak může chybět UFO Enemy Unknown?! To se zase někdo sr*l do něčeho o čem nic neví...
      • A o tom, že tam není Half life 1 bych se už vůbec raděj nezmiňoval...
  • Viktor_H

    Šéf EA, John Riccitiello, volá po univerzálním ratingovém systému všech her napříč všemi...

    To zní dobře.
  • The Old Republic spustilo free-to-play. Zkusíte to?

    ne...
    • MMORPG Star Wars: The Old Republic spustilo čerstvě možnost free-to-play. Zkusíte to?

      ne
  • Dishonored

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-OfiQ6Rd2Xw *16* !!!!
    • Mas to rozbity...
      • Nevím proč to odtud přesměrovává na hlavní stránku YT
        • christianus
          Předpokládám že jsi chtěl tohle http://www.youtube.com/watch?v=-OfiQ6Rd2Xw
        • smejki
          dávej to do html tagu [a href=""][/a]...
  • Viktor_H
    Tvůrci BG:EE o levelování: "We are keeping the existing Tales of the Sword coast XP limit. In our testing the game balance quickly soured after 10th level." - Takže přátelé, 9 úrovní zůstává stropem. *11* Člověk by čekal, že po dvou letech vývoje si s tím trochu pohrajou...
    • potom by hra bola priliz jednoducha, keby zvysili strop, (a po preneseni charakteru do BG2 takisto)skor by som videl osekanie v ziskavani expov
      • Viktor_H
        Jasně, ale vezmi si, že měli dva roky na to, to poladit. Proč nepřidali nové - tužší protivníky? Prostě začínám celý tenhle projekt vidět čím dál tím více pesimisticky...
  • ucho

    Steam klíče

    Cogs
    GDT6E-N6NXM-WTGRE

    Avadon: The Black Fortress
    X80FY-PG404-R0FXL

    Zen Bound 2
    9LYCR-8ZT3L-QXQED
    • Dikec, po Cogs sem pokukoval *3*
  • Crytek slaví páté narozeniny herní série Crysis ve velkém - vytvořilo několik výrobků s motivem...

    Když se slaví nějaké výročí herní série, tak se rozdává zadarmo, nebo aspoň nějaké slevy. Na ty jejich drahé blbosti se jim každý tak akorát vyse*e. *2*
  • Shadow Warrior

    zrovna vyšel na GOG, muhehehehehe :) :) :)
  • ringmancz
    http://www.kickstarter.com/projects/573261866/pier-solar-hd-an-rpg-for-xbox360-pc-mac-linux-and
    na Mega Drive už to asi neseženu, tak aspoň takhle. jenom škoda že to nebude i na PSN
  • Playstation 3 za 3990,-

    Sony Centrum v Brně - Galerie Vaňkovka má v prodeji omezený počet kusů Playstation 3 160 GB + 1 hra dle skladových zásob za 3990,-
    • ucho
      díky, koupeno, potvrzuji :)
      • Jakou jsi si vzal hru zdarma? Slo vzit jakoukoliv nebo ti dali vybrat mezi Fifa 09 a Fifa 10? :D Bych si vzal Black Ops 2 a razem bych mel PSko za trojku :D
        • ucho
          šlo vzít jakoukoli, kterou tam měli. velký výběr nebyl (+- 12 her). ps3 jsem si koupil hlavně kvůli red dead redemption (to tam neměli, takže to asi bude muset přinýst ježíšek). chvíli jsem váhal nad resistance 3, ale pak jsem sáhl na klasiku uncharted 2. a abych nebyl škrt, vzal jsem si ještě little big planet jedničku (a teda taky proto, že mám takový blbosti rád :) ). a jako bonus už mi ta ps3 skvěle funguje jako mediální centrum :)
          • S Uncharted 2 jsi dobre udelal, vyborna hra. Doporucuji zaplatit si na 3 mesice PS+ pro tech 10 her zdarma. Ted je tam Infamous 2, Motorstorm Apocalypse, LBP2 (snad to tam jeste je, nekdy to meli vymenit), Crysis 2, Ratchet a Clank All 4 One a zbytek si ani nepamatuju

            BTW jako medialni centrum pouzivas co? Pokud to nepouzivas, tak doporucuju PS3 Media Server...lepsi uz to nebude *3*
            • ucho
              ano, PS3 Media Server a zatím naprostá spokojenost :)
    • na e-shopu jsem nenašel bohužel a do Brna daleko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit