Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recko uz se trese

    http://bonusweb.idnes.cz/demonstrace-na-podporu-zatcenych-vyvojaru-fk1-/Zurnal.aspx?c=A121120_152524_bw-zurnal_oz
  • Potvrzeno: Gamepad konzole WiiU dokáže zobrazit stereoskopické 3D.

    Prošel jsem odkazovaný článek a buď něco uniká mě nebo autorovi, protože Inficolor 3D umí každá barevná obrazovka *1*
  • Naházej si 5 libovolných her a zaplať 10 dolarů
    http://www.gog.com/pick_5_pay_10
    • ucho
      super akce... pro lidi, kteří nemají moc her na GOGu :)
  • Při příležitosti amerického díkuvzdání (22. listopadu) bude na STEAMu za akční cenu Torchlight...

    doufam ze aspon 75% *2*
    • kolik by to mělo stát podle tebe? :o) bez slev je to za 20 dolarů (čtyři kila) a to mi přijde ultralevný už tak... když to porovnáš s cenou D3 :)
      • to sice jo ale tyhle slevy jsou tu celkem bezny a cekam vzdy jen na ne *5*
  • 3D střílečka z období 2. světové války

    Ahoj ve spolek. Nevím sice, jestli jsem se zrovna trefil se sekcí, ale mohli by jste mi prosím někdo doporučit nějakou hodně uznávanou 3D střílčku z období 2. světové války. Spíše novějšího data. Děkuji
    • obecně platí, že čím starší, tím lepší :)

      taky záleží na tom, jestli chceš fakt jen běžet dopředu a kosit (Call of Duty, Medal of Honor), trochu u toho kosit nacidémony (Wolfenstein, Return to Castle Wolfenstein) nebo i trochu taktizovat se skupinkou (Hidden & Dangerous, Brothers in Arms)

      určitě jich existuje mnohem víc, ale tohle jsou ty, co jsem sám hrál...
      • Tak do začátku jsem vybral medal of honor: Airborne, protože ty díly okolo roku 2004, to už je na mě moc staré. Jestli bude mít někdo ještě nějaký nápad, prosím napište.
        • CoD: World at War, to i koupis za par korun a multiplayer se porad hraje.
        • A co Day of Defeat? Taky starší, ale kosení je tam až až. Na singleplayer toho taky moc není, viz wiki.
          • Díky chlapi za typy.
      • chci běžet dopředu a kosit
  • Oznámena nominace na Spike Video Game Awards 2012. Stane se hrou roku Assassins Creed 3, Dishonored,...

    To je opravdu jediným kritériem pro nominaci na hru roku velikost rozpočtu?
    • Malleth
      To by tam asi nechybělo Black Ops
      • To vyslo az po nominacich...neni to kalendarni rok 1.leden az posledni prosinec...
        • Malleth
          V jiných kategoriích ale je
          • Aha...interesting
  • Warriosparky

    Příští měsíc pravděpodobně obdržíte kromě dárků od Ježíška i jeden od THQ - konkrétně...

    ProofOfPrepurchaseOnly
    Obdržíme, ale řekl bych, že jen když si předobjednáme Metro: Last Light *1*
  • Příští měsíc pravděpodobně obdržíte kromě dárků od Ježíška i jeden od THQ - konkrétně...

    Sice si to můžu koupit v kameném obchodě za 150 Kč, ale člověka to potěší . THQ se snaží no... *4*
    • Sry

      Promiňte za menší spam, lagl se internet--- *16*
  • Aktualizovali jsme článek o donate programu Games.cz. Děkujeme všem za podporu a gratulujeme výherci...

    Cena reklamy na Games.cz je 80 000 - 400 000 za týždeň, nehanbíte sa žobrať peniaze od obyčajných, ťažko pracujúcich ľudí a detí????
    • Jasně, ony taky jdou přímo Petrovi do kapsy a on za ně kupuje žrádlo pro psa, to víš, nejlepší přátelé člověka. Chtěl bych vědět kolik si myslíš, že z toho jde přímo Games.cz na nákupy techniky etc.... Navíc kdo tě nutí donate? Nelíbí se ti to? Neplať! *7*
      • lenže pozor....tuto nejde o nejaký amatérsky web, ktorý niekto robí mimo práce na úkor voľného času....Games.cz je čisto komerčný produkt spadajúci pod pomerne veľkú korporáciu, s miliónmi návštev a obrovskými tržbami z reklamy a somrajú o peniaze od bežných ľudí....

        Keď si kúpim Maxima a okrem reklamy by tam bolo ešte žobranie i peniaze, tak ich ťažko pošlem do riti

        Ale tak jasné....typická Česká a Slovenská povaha...nechat si s..ť na hlavu, držať hubu a krok a byť so všetkým spokojný :-)
        • Caincz
          Slováku, nikdo tě tu nedrží, jdi si na nějaký Games.sk a tam si plácej játra. S*át na hlavu prej :D Úplně tě vidim, jak jsi přispěl, takový mam nejradši, s plnou hubou keců a nulovym přínosem.
          • brzda, co ma spolocne to ze je slovak, s jeho nazorom?
            • Vobec nic, ale debilom to nevysvetlis ;)
        • Právě že protože to spadá pod velkou korporaci, tak ty peníze vysaje ta velká korporace, kdyby to byl samostatný web těch kluků co tady dělají, tak peníze z reklamy by šly jim, takhle si myslím, že jsou rádi, když z ní vidí pár korun, protože na drtivou většinu těch peněz z reklamy si nikdy ani nesáhnou, navíc nevím, proč by si kdo měl necávat s*át na hlavu, vždyť tě nikdo nenutí, je to jako možnost pro lidi, co chtějí podpořit přímo ten web, já sem chodím hodně často, přesto nepřispívám a nechápu ldii, co to tolik hrotí, nenabízí za to něco extra obsahově a neplatící člověk o nic nepřichází. Třeba RPS "žebrá" taky a to bude mít návštěvnost x-krát větší než Games.cz....
          • Při příležitosti amerického díkuvzdání (22. listopadu) bude na STEAMu za akční cenu Torchlight...

            "na drtivou většinu těch peněz z reklamy si nikdy ani nesáhnou"... proč by měli proboha?

            redaktoři tady jsou prostě jen zaměstnanci, jako seš ty nebo já, proč by měli dostávat něco, co tvoří zisky tý korporace?

            to, že je ta korporace nenažraná a kromě výdělků z reklamy ještě přes svoje populární redaktory podněcuje čtenáře, aby ještě tahaly korunky z peněženek, je jiná věc...
            • No tak co se tady argumentuje cenou reklamy, když přiznáš, že si na peníze z ní sami redaktoři ani nesáhnou?
              Jinak ty si myslíš, že ty vybraný peníze předávají redaktoři tiscali nebo si jima platí obědy? Těma 3 tisícema nebo kolik tam teď je? Firma s takovýma příjmama z reklamy fakt nebude nutit redaktory, aby rýžovali čtenáře kvůli takovýhle sumě.... Když jim mateřská společnost nezaplatí ani kvalitní kameru na podcasty a diváci si jim stěžují na špatnou kvalitu videa, tak co mají dělat? Zaplatit to ze svýho? A opět znova - nikdo tě platit nenutí, tak tě to snad nemusí pálit, ne? Kdo chce, zaplatí si, bude to mít bez reklam, bude mít dobrej pocit a bude doufat, že ho vylosujou na hru, kdo nechce, nezaplatí a obsahově toho z toho webu bude mít úplně stejně. Já v tom problém nevidím....
    • No,za co si myslíš,že jezdí po světě..
    • to je docela velký rozdíl 80 a 400 tisíc
  • Příští měsíc pravděpodobně obdržíte kromě dárků od Ježíška i jeden od THQ - konkrétně...

    Sice si to můžu koupit v kameném obchodě za 150 Kč, ale člověka to potěší . THQ se snaží no... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit