Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Raketometem sestřelit dvě stíhačky v Battlefield 3 a ještě přitom stíhat pilotovat vrtulník,...

    No co je moc toho je příliš .... asi i proto Battlefield v očích mých i známých hodně klesl na ceně .
    • On je základní problém to že RPG není raketomet ale granátomet.:D
      • MishKonn
        "Rocket propelled grenade", takže granátomet ani raketomet není špatně.
        • Prosím příště si to anglický přelož znamená to ruční protitankový granátomet. *5*
          • :) Já bych na otrocký překlad a český ekvivalent hned nevsázel , ale podíval se na to jak RPG funguje

            A rocket-propelled grenade (often abbreviated RPG) is a shoulder-fired, anti-tank weapon system that fires rockets equipped with an explosive warhead.

            .... a pochopil bych že anglický výraz je dost výstižný - raketově poháněný granát .
            • Magister_Peditum
              Z azbuky do latinky ruský název (asi nejrelevantnější) zní Ruchnoy Protivotankovyy Granatomyot - Ruční protitankový granátomet... Takže jde o vlastně doslovný překlad z původního názvu, na rozdíl od anglického překladu.
    • Keyz
      Takové šílenost se spíše hodí do Unreal.Ten je taky Unreal.
      Tam mně to nevadilo. v UT 2004 to bylo super protože to každá čekal.

      Ale této hře?To si pak řeknu WTF?
    • V 1942 šly dělat mnohem horší věci, například si lehnout na křídla B-17 a z nich za letu střílet po chudácích okolo...

      A abych nezapomněl, určitě všichni viděli http://youtu.be/FOaGhE_sejI ...
      • Hmmm , takže Heroes s živými kulometčíky na křídlech opisují . Škoda to kvalitám Battlefieldu nepřidává ...
        • No to ne, ono to v 1942 nebylo schválně, ale prostě ten "vítr" nebyl tak silný, jako síla tření o křídlo...asi. Pilot i pasažéři na křídlech se museli hodně snažit, aby všichni zůstali pohromadě. Zábava to byla náramná *4*
          • Raketometem sestřelit dvě stíhačky v Battlefield 3 a ještě přitom stíhat pilotovat vrtulník,...

            Kouzlo nechtěného , plně chápu :) Co my jsme se vyblbli při rocket jumpech v Q3 . Vyskakování z letadla s raketometem v ruce či přepínání palpostů v helikoptéře (s raketometem v ruce) pak v konotaci s realismem a pohledem na váženost PROgamingu působí záchvaty smíchu .
            • No fakt, vždyť třeba v GTA 4 je jedna z nejzábavnějších věcí ta bugnutá katapultující houpačka.
  • Capcom na svém Twitteru potvrdilo vydání Dragon's Dogma a po chvíli informaci zase dementovalo.

    vobec nechápem pointu tejto informácie... nie náhodou ze potvrdili vydanie na PC? pretože takto formulovaná novinka ako je uverejnená nedáva vobec zmysel...
    • Co takhle rozkliknout odkaz? A ty Bleskaři to už nehul.
  • Podívejte se, jak krásně vypadá Hitman: Absolution na "Ultra" grafické detaily.

    Všimnul si někdo, že v Absolution je na střelnici Lynch ?? xDD (Kane and Lynch)
    • Taky jsem se ho vsimnul a mel zajimavi reci :)
  • Americké děti ve věku 6-12 let si z herní elektroniky nejčastěji přejí iPad, nejinak je tomu...

    No brains.
  • V podzimním výprodeji na STEAMu naleznete nyní např. Crysis 2 (10,5€), Max Payne 3 (12,5€) či...

    Opomněli jste pecku "We're sorry. This game is not available in your region." *4*
    • ucho
      ten Skyrim byl pořád celkem drahej
  • Zimní slevy http://www.greenmangaming.com/
  • Shadows over Riva

    na http://www.gog.com/downloads_quality teď probíhá takový testování rychlosti připojení z různejch částí planety... pokud se zúčastníte, máte šanci vyhrát kód na hru Realms of Arcania - Shadows over Riva, fantastický starý RPGčko...

    a pokud se vám účtastnit nechce, tady je kód, kterej jsem tam dostal, protože tu hru už mám koupenou:
    D48ESBVC

    stačí zadat na stránce gog.com/gift
    • Fajn, nedávno rozdávali první dva díly, tak teď už je to komplet. Na druhou stranu, hrát už to asi nikdy nebudu...
      • já nedávno rozjel zas tu trojku a byl jsem úplně nadšenej, úžasná atmosféra města, potkáváš skvělý postavy, nejrůznější eventy, pomalu se seznamuješ s tím, co se ve městě děje...

        ale pak přišel první soubor - podle názvů kouzel vůbec nepoznáš, co dělají, stejně to platí u spousty skillů, dál pak tahání po kapsách miliardy předmětů, o kterejch netušíš, jestli k něčemu jsou... to byl můj konec (velká škoda)
        • Atmosféra by se dala krájet ... na to dám hlavu i dneska . No a kouzla :) tehdy mi to nějak zmatené nepřipadalo samozřejmě graficky se kouzlo dost opakovalo , ale název a účinky ty byly dost odlišné ;) . Skilly a předměty ... ano je jich tam víc , ostatně jako v reálu nikdy nevíš co se ti bude hodit ...

          Pro mne etalon RPG ...už je na poličce .Díky za info
    • ucho
      tady máte taky jeden kód: D49FU8CU
  • Grafické porovnání WiiU/PS3/X360 verze Call of Duty: Black Ops 2.

    jedno špatné, druhé a aj tretie! ludia budíček, je to katastrofa!
  • Viktor_H

    BG:EE

    Máte někoho na recenzování toho remaku?
  • MishKonn

    Čtvrthodinka ve hře Far Cry 3 s "Ultra" grafickými detaily.

    Tyjo, vždyť původní Crysis na max. vypadá líp...kam ten svět spěje.
    • Měl by sis sundat růžové brýle a podívat se, jak skutečně Crysis na Ultra vypadá.
    • Grafické porovnání WiiU/PS3/X360 verze Call of Duty: Black Ops 2.

      Sa na to pozri z tej lepsej stranky, ze si to teraz na ultra zahra v den vydania skoro kazdy a nielen vrchnych desat tisic :)
      • tohle možná lepší stránka je, ale mě osobně třeba štve to, že ten pokrok za ty roky tam vidět fakt skoro není... já dlouho šetřil na nové PC a těšil jsem se celou tu dobu, jak si zahraju starší pecky, které mi předtím nešly v nejvyšší kvalitě... ale s takovou mě asi celkem přejde chuť zase jednou šetřit na další, protože ikdyž postupem času mi hry zase nepůjdou, bude míň a míň těch, které za to budou stát... netvrdím, že grafika je všechno, to ani zdaleka ne, ale kolikrát prostě člověk nemá náladu hloubat nad složitým příběhem, stromem dovedností nebo složitými hádankami, občas se chce prostě nechat unést tou neskutečnou grafikou a jen si to prostě užít, vidět něco, co ještě neviděl... a toho je čím dál tím míň poslední dobou
        • Taky me ta stagnace na poli vizualni stranky her docela stve.
          Ale na druhou stranu sem nemusel na HW pc sahnout uz nekolik let. A zahraju si v podstate vse s plnymi detaily snad az na nejake vysoke hodnoty vyhlazovani apod.
          A to na densni pomery uz nemam zadny High End.
          Takze ma to i sve svetle stranky. Ale pravda, trochu mi chyby ty casy, kdy clovek koukal kazdeho pul roku na nove hry s otevrenou pusou. *1*
          • to je přávě to.. ty "wow momenty" se poslední dobou spíš omezily na "wow, to je ale kktina" momenty *1*
    • Inquisitor
      Po hlavě do... plň si sám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit