Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Podle nepotvrzených zpráv bude v prosinci odhaleno redesignované Nintendo Wii s názvem Wii Mini.

    Zase v tom máte binec. Článek o tom je tu už od rána
  • ucho

    gamefly

    Dishonored - 15 liber (Steam)
    http://www.gamefly.co.uk/Download-Dishonored/5004505

    Darksiders 2 - 12 liber (Steam)
    http://www.gamefly.co.uk/Download-Darksiders-II/5003604

    Spec Ops: The Line - 5 liber (Steam)
    http://www.gamefly.co.uk/Download-Spec-Ops-The-Line/5004057
  • Tomb Raider nabídne 12-15+ hodin zábavy, Lara si v této hře nezaplave a zdraví se ji bude samo...

    Aneb jak nam zprotivit zajimavou hru v jedny vete...
    • ringmancz
      ze začátku to byla jedna z mála velkých her, na který jsem se fakt těšil, ale postupně s tím, co o tom prohlašovali to šlo dolů a teď znova, takže to asi ani nebudu hrát
    • Inquisitor
      Už to z nich leze. Tomb Raider bez plavání a potápění?
      • trolo

        Avalanche Studios (Just Cause) končí se současnou generací konzolí, přesouvá se na next-gen.

        nie. len preskinovany cod.
    • Tomb Raider nabídne 12-15+ hodin zábavy, Lara si v této hře nezaplave a zdraví se ji bude samo...

      Tak tohle mě opravdu nas*alo. Do dneška jsem se na novýho Tomb Raidera těšil jak tenkrát když mi bylo 9 a dostal jsem první díl ještě na PS1. Teď ani nevím, jestli to má cenu si předobjednávat...
      • ještě to zvážím na základě toho, jestli to půjde instalovat a hrát bez steamu
    • x_ander

      Tomb Raider nabídne 12-15+ hodin zábavy, Lara si v této hře nezaplave a zdraví se ji bude samo...

      Asi tak. Autoři hru pořád propagovali jako "simulátor přežití mladé holky v divočině" a nakonec tam šoupnou regeneraci zdraví? Nevím, nevím.
  • Raketometem sestřelit dvě stíhačky v Battlefield 3 a ještě přitom stíhat pilotovat vrtulník,...

    pěkná práce *4*
    • DangerousDave
      takže to je dnes považované za umenie v MP boji ? *9*
      • Yves Guillemot (šéf francouzského Ubisoft): Velká prodleva mezi novými konzolemi je špatná pro...

        Tohle se prece v BF3 deje bezne protoze je to je hrozne jednoduchy...
        • DangerousDave
          áno, už som to videl robiť mnohých... preto sa pýtam, čo je na tom umenie, môžno len to nevidím, poraď.
          • Ja v tom taky zadny velky umeni nevidim. Spis mi to prijde jako takova raritka. Asi neco jako sestreleni stihacky raketometem po vyskoceni ze sve stihacky. Proste takova ta vec kterou zkusis 50x a nepovede se a pak jednou jo a tak to muzes dat na youtube.
  • Hezký screenshot z chystaného fanouškovského filmu na motivy Dead Space.

    Já prostě obdivuju lidi, které věnují svůj volný čas a peníze a vytvoří fanouškovský film, který je jen tak mimochodem ve většině případů lepší, než ten případný v kinech
    • Caincz

      Sony varuje před takzvanými generátory PSN kódů.

      Máš pravdu. Můj nejoblíbenější herní film, byť kraťas, je ten ze světa Falloutu o Nuka Cole. Kdyby takhle vypadal celovečerák, tak budu naprosto spokojený.
      • Magister_Peditum
        Jo, takhle by filmy podle herní předlohy měly vypadat. *3*
      • jesusek
        Tvůrci pak natočili i šestidílný seriál. Pokud jsi o tom neslyšel, můžeš zhlédnout např. zde: http://www.videacesky.cz/tag/fallout-nuka-break
        • Caincz
          super, díky.
  • Sledgehammer Games se připravuje na vývoj nového Call of Duty. Objevit by se mělo ještě na současné...

    Tak doufám, že si vezmou příklad z BO2 a udělají to pořádně. Můj čas nahraný v MP MW3: 20 hodin/1rok vs můj čas nahraný v BO2: 20 hodin/2 týdny...
    • Moje nahrané Hodiny u Ultima Online. 9146 hodin za 9 let.
      • Sledgehammer Games se připravuje na vývoj nového Call of Duty. Objevit by se mělo ještě na současné...

        To není zrovna něco, čím by jsi se měl chlubit. Více jak jeden rok (doslova) z devíti jsi strávil u té hry... Nic se nemá přehánět.
        • hrál sem to asi od 11ti do dvaceti no. Ale pak přišla práce, pak žena a tak už na to nemam čas a řeknu ti že po takový době už mě to ani nebaví, protože to už nepřináší nic novýho...
  • jesusek

    Novinka z CSFD.cz

    Ryan Gosling režíruje fantasy
    Ale nečekejte hobity, elfy, čaroděje a meče. Režijní debut čím dál populárnějšího a uznávanějšího herce (brzy jej uvidíme v krimi The Place Beyond the Pine) je popisovaný jako „pochmurná moderní pohádka“ nebo „noir fantasy“. Goslingova známá z Drive Christina Hendricks si v How to Catch a Monster zahraje svobodnou matku dvou chlapců, z nichž starší objeví tajnou stezku do mystického a tak trochu surreálního města pod vodou. Spolu s mámou se chlapec musí ponořit hluboko do tajemného, mizejícího světa a zachránit rodinu... Zní to jako něco, co by si rád napsal Neil Gaiman a natočil Guillermo del Toro, takže jsme na Ryanův debut za kamerou ohromně zvědaví. K obsazení se aktuálně přidal Australan Ben Mendelsohn, který se objevil v Temný rytíř povstal a taktéž si s Goslingem zahrál v zmíněném Drive. Natáčení startuje v květnu příštího roku v Detroitu.

    Zní to jenom mně jako BioShock? *1*
    • Ne, zní to jako Lady in the water v kombinaci s Narnií a to město .... taky už bylo :( .
      Nevím jestli bych našel něco víc provařeného než snový svět a záchranu rodiny z rukou dítěte ...
  • Co si myslíte multiplayeru SW: Republc Command a hraje ho ještě někdo?
    • Kdybych měl s kým, tak určitě. (Trochu mě ale štve, že když jsem si hru koupil, tak můj klíč už někdo využíval...). Pokaždé, když se něco šustne kolem LucasArts, tak se modlím, aby jejich další hra byla RC2.
  • Takový hezký graf o historii her a platforem...

    http://i.imgur.com/Eo9kJ.png
    • Zrušená FPS Perfect Dark Core prý vypadala jako mix Deus Ex a Mirror's Edge.

      Z prveho je jeasne vidiet ze je moc puzle hier a malo strielaciek :)
      • No jo jablko ....
    • Ještě výpočet plochy a vidíme to jasně

      Pěkné grafy to jsou , jen mne mate že dnes není ani jeden na 100% (jsou to procenta ?)
      Ten druhý je celkem reálný (vymření ZX spectra jako mainstreamové herní platformy okolo roku 1993)
      Edukativních her bylo vždy takové minimum ? Za dob Basicu a robota Karla mi to alespoň u nás tak nepřipadalo ...
      • Ten prázdný prostor údajně reprezentuje něco jako "ostatní".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit