Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čtvrthodinka ve hře Far Cry 3 s "Ultra" grafickými detaily.

    nikdy som konzolu nevlastnil a teda som laik. chcem sa opýtať, ako to na týchto mašinách funguje s grafickými detailami. logika hovorí, že by mali všetky hry frčať na ultra ale je to naozaj tak? aké maximálne detaily je schopná táto hra z PS3ky vydolovať? ďakujem za odpovede.
    • Graficke detaily se samozrejme na konzoli nenastavuji a kvalita obrazu v soucasnych konzolovych hrach se samozrejme lisi hru od hry. Nektere hry jsou i na PC jen portem z konzole vicemene 1:1 a jejich maximalni nastaveni na PC se nijak zvlast nelisi od toho na konzoli (snad jen ve vyssim rozliseni). Ale jsou take hry, ktere maji plnohodnotnou PC verzi (nebo velmi dobre upraven port) a tam jsou rozdily vetsi. Pak se konzolova verze casto prirovnava k Medium nastaveni na PC.
      • ďakujem za odpoveď.
        • A nebo třeb jako u BF3, který jede na konzolích ještě na mín, než minimum na pc :)
    • kozo

      teda viem že toto video je z hrania na PC.
  • Tykrááávo!! :O Smršt reklam všude i v diskuzích...nějaka reklamní invaze? Ty "rámy" na hlavni strane me vzdy a všude strasne serou, mam ve zvyku obcas kliknout nekam do strany jen tak a hned letim na nejaky tanky...
    • montatatana
      Donate. Uz ani nevim jak Games s reklamama vypada :)
    • Řešení: Adblock.
      • CartmanXxX

        Adblock

        Do teď jsem měl Games.cz ve výjimkách, ale tohle už je vážně moc.
      • Mam ho zapnutej...
        • ringmancz
          asi špatně nastavenej
          • Tobe schova i normalni reklamy? To mas jako polovinu stranky prazdnou? Me schovava pop-up a podobny srajdy, ale ne to jejich pozadi soucasny
            • rancor1223
              Na jistotu schoval pop-up reklamy a reklamy ve videích. A co zbylo jsem odstranil ručně. (Adblock pro Chrome)
            • ringmancz
              nevím jestli jsem si to nenastavil sám, ale mám to prázdný :) pozadí je černý
    • ucho
      jo, taky už jsem dnes na tanky kliknul, je to mazaný :)
  • Magister_Peditum

    Battlefield 3 má podle EA úspěch hlavně díky tomu, že se dokázal vyhnout hloupě vypadající...

    Tomu říkám důvod. *1*
  • Battlefield 3 má podle EA úspěch hlavně díky tomu, že se dokázal vyhnout hloupě vypadající...

    No me prijde animace zabiti nozem leziciho protivnika v MP hloupa dost.
  • Steam podzimní výprodej - Autumn SALE

    Steam opět 7-denní slevovou akci a tady ani čárka? No toto! *1*
    • ucho

      Toki Tori

      Hra je za super cenu, pokud je tady nějaký milovník logických her, ideálně který nevlastní kartu a nemůže si na Steamu ani nic koupit, ať hodí mail. Jednomu člověku pošlu Toki Tori jako dárek...
      • koupeno, nektery hard levely daj opravdu zabrat *5*
    • Nech jánchora dopsat článek o tom *1*
      • Článek už mohl být připravený. Vědělo se to s 99% jistotou pár dní dopředu *3* (prokeclo to několik vývojářů)
  • Chlápek hrající přes 135 hodin v kuse (každou hodinu dostal nárok na 10 min. pauzu) vytvořil...

    Toľko utrpenia *1*
  • rancor1223

    Casey Hudson, výkonný producent herní série Mass Effect, zjišťuje přes Twitter, zda chtějí...

    Nevidím jiné východisko než po událostech ME3 (nebo v průběhu trilogie) a to za předpokladu že chtějí zachovat rasy ze Shepardovi trilogie, které jsou pro nám známý vesmír typické (což asi chtějí, protože jinak by se to ani nemuselo jmenovat Mass Effect).

    Přesun do doby Protheánů; podle mě nepřipadá v úvahu ze dvou důvodů. A to za 1. by se nehrálo za lidi (casual hráčům to údajně často vadí a i já sám bych z toho asi úplně nadšený nebyl) a za 2., dopředu by jste věděli že s Reapery prohrajete, což trochu podkopává motivaci.
    Válka prvního kontaktu je sice hezká, ale pro žánr naprosto nevhodná (možná tak pro vesmírnou strategii a ani to ne). V celé "válce" jsi sem jist jednou poměrně krátkou přestřelkou. Zbytek byly vesmírné boje a ty bych taky spočítal na prstech jedné ruky.
    Události v průběhu trilogie by dozajista v úvahu přicházely, ale zase se vracíme k tomu, že vlastně víme jak by to skončilo. A když už tak by to nemohlo být zdaleka tak hrdinské, protože by nedávala smysl vůči původní trilogii.
    Události po ME3. Jako jediná možnost mi sedí výběr jedné volby (nejpravděpodobněji červené) a navazováni na ni. Třeba s mezerou 10-50 let. Jako proč ne, ale přeci si z prstu nevycucají nového super enemáka se kterým budeme zase celou jednu trilogii bojovat.

    Můj dojem je, že celkové pojetí dalších pokračování bude muset být mnohem komornější. Snad tu bude znamenat zaměření na příběh. Nebo naopak, hodí nás do nějaké elitní jednotky aby jsme mohli hrát v kooperaci a zabíjet emzáky v koridorech bude z toho takové COD/GoW.
    • Casey Hudson, výkonný producent herní série Mass Effect, zjišťuje přes Twitter, zda chtějí...

      Docela si umím představit druhé povstání Kroganů. Řekněme, že se posuneme 200 a více let dopředu. Vrex je mrtvý a k moci se dostal nějaký pomstychtivý (Turiani a Salariani) militantní pošahanec a znovu rozpoutal válku. Samozřejmě by v rámci toho o moc soupeřily různé frakce Kroganů (Vrexovi přátelé nebo potomci, jiní pošuci co si myslí, že by válku vedli lépe atd.) a na nás by bylo to urovnat. Ještě to okořenit nějakou zápletkou s Rachni (hodní, ale nepochopení), kteří jsou opět v ohrožení vymření a nemuselo by to být špatné.
      • Viktor_H
        Jenže co když se někdo rozhodl ve trojce Genofág zničit? Dělat sequel mi prostě přijde problematické, těch variací na budoucnost je tam hodně. A udělat to kanonické mi přijde proti ME konceptu.

        Asi jsem jeden z mála, ale já bych raději prequel.
        • Viktor_H
          Třeba v době, kdy byl Anderson kandidátem na první lidskou spektru.
          • rancor1223
            Ta paměť *15*. To bylo v první knize, ne? Tam toho střílení taky moc nebylo. Je sice fakt, že bych se za méně střílení nezlobil, ale obávám se, že na málo střílení můžeme zapomenout. Můžeme jen doufat. *7*
        • rancor1223
          No jo, prequel, to se hezky řekne ale hůře udělá. Kde/kdy by jsi si takový prequel představoval?
        • Magister_Peditum
          Kanonický děj už v ME existuje, vis děj knih. Takže by to zas taková změna nebyla.
    • MrSanta
      Já jsem zásadně pro sequel a vrazil bych to aspoň 200 let za ME3. Vývojáři by tak dostali prostor se vyřádit v možnostech nových technologií nebo biotiky.
      Reapery bych nechal spát. Byl bych rád za nějaký "obyčejný" konflikt, kde by mezi sebou bojovaly libovolné frakce, ale nechtěl bych, aby byl jeden z druhů postaven do role společného nepřítele.
      Super nepřítel, který hrozí zničením všeho živého podle mě není nutný. Mě se takové konflikty už trochu zajídají.
    • Viktor_H
      "Jako proč ne, ale přeci si z prstu nevycucají nového super enemáka se kterým budeme zase celou jednu trilogii bojovat. " - Jsem celkem přejeden "super enemáků". Vůbec bych se nezlobil, kdyby se konflikt příštího dílu točil třeba kolem sporu dvou národů/frakcí. Obě by mohli být pochopitelné, což by dělalo závěrečné rozhodování ještě těžší... Koncept ME by vůbec nemusel být ohrožen.

      BTW, červený konec je jediný, který galaxii nemění naprosto zásadním způsobem. Jestli půjdou do sequelu, neumím si představit, že by vybrali jiný. Na druhou stranu je to proti této sérii - přenášení voleb skrz díly byla jedna z věcí, co sérii proslavilo.
    • Magister_Peditum
      Taky se mi jeví nějaký sequel jako jediné možné řešení. Spíš bych ale bral nějakou vzdálenější budoucnost, než posunout děj jen o pár let dopředu.
      • rancor1223
        I vzdálenější by samozřejmě šla, dokonce by asi byla lepší. 200-300 možná? Trochu bych se bál technologického skoku za tu dobu. Na jednu stranu to bude něco nového, na stranu druhou, nebude to tolik sedět do nám známého vesmíru (minimálně ze začátku).
    • A MAss Effect 3 nebylo už Gears of War? Kdyby jsi dal do Gears of War iluzi volby, tak je to to MAss Effect.

      Jo BTW vesmír série Mass Effect je obšlehlej ze Star Control 2. Jen fakt navíc, co spousta MAss Effect fandů neví.
      • rancor1223
        Ale tak nějaká ty volby máme pořád, trocha toho RPG taky zůstala. Já měl na mysli spíše úplně zakčnění. Žádné rozhodování, žádné RPG, jen řežba. Toho se dost bojím.
        • No ano. Proto iluze. Hmm, že by pokračování bylo bez iluze?

          Ne, právě si myslím, že ta iluze je jedna z věcí, co mají MAss Effect fandové rádi a tak ji tam EA nechaj.
          • Viktor_H
            Voleb je mnoho. Chceš-li důkaz místo slibů, podívej se na wiki, opravdu jich není málo. Myslím, že dál to nemá cenu řešit.

            Že ME není originálním vesmírem ví snad každý. Je to mišmaš všeho možného, hlavní však je, že to relativně funguje...
    • Casey Hudson, výkonný producent herní série Mass Effect, zjišťuje přes Twitter, zda chtějí...

      Pokud by se orientovali podle červeného konce, tak by teď díky DLC leviathan měli do dalších her parádního protivníka.
      • rancor1223
        Leviathan jsem už nehrál, ale nebyli ti tvůrci Reaperů tak 4, možná 5? No moc jich rozhodně nebylo. Ne dost na ohrožení galaxie. Nedokážu si moc představit v čem by byli hrozbou.
        • Magister_Peditum
          Myslím, že tam říkají, že jich je víc, ale jsou různě roztroušení po galaxii. Na obrovské zástupy to ale nevypadá. Nicméně by to byl v podstatě jen další recyklát reaperů se stejnými schopnostmi a stejným vzhledem. To by zrovna dvakrát originální nebylo.
          • Tak vzhledem ke svým schopnostem jsou schopni ovládat spoustu lidí a také vzhledem k tomu, že se považují za "krále galaxie" a ostatní považují za "hmyz" a nutné zlo, tak bych nevěřil, že by se o něco nepokusili.
  • Devil may Cry- co to ku*va je?

    Tak mě něco celkem namýchlo. Podívejte se na následující video z dema Devil may Cry:
    http://www.youtube.com/watch?v=eEvZJdkHn24

    Co to sakra je? Je to boss fight z dema na nejtěžší volitelnou obtížnost. Vždyť hráč nedělá nic než jednou za čas vykryje extrémně telegrafovanej útok a pak mačká tlačítko a dělá jen a ten samej útok pořád dokola. A za to dostane SS rating. Každý, kdo kdy hrál nějaký díly Devil May Cry ví, že to je bullshit nejvyšší třídy. V Devil May Cry byl rating od D do SSS proto, aby kdokoliv mohl sejmout bosse třeba na D a pokračovat ve hře, ale kdo chtěl mohl trénovat a dosáhnout SSS svým úsilím. K čemu je rating v Devil may Cry, když stačí mačkat jedno tlačítko a blokovat jeden útok a máte SS? A viděli Ninja Theory sakra někdy boss fight v Devil May Cry? Vždyť ten boss nic nedělá a opakuje pár útoků pořád dokola.

    A Dante? Si dělají srandu. Jen se podívejte na toto, dobře vysvětluje proč je otřesnej jako postava: http://www.youtube.com/watch?v=BuoUfyMUQTc Pak se podívejte na konec prvního videa a uvidíte jakej je novej Dante kr*tén. Srovnejte s úvodní animací pro Devil May Cry 3 (Dante a démoni), kterou stále považuju za jeden z nejlepších úvodů pro jakoukoliv hru, a uvidíte ten rozdíl.

    Ale co je nejhorší je fakt, že Devil may Cry nevypadá jenom jako špatná Devil May Cry hra, ale jako špatná hra celkově. Tomu říkají akční hra? Mačkání jednoho tlačítka a pitomým QTE a skriptovaným scénám plným nadávek?

    Vždycky jsem říkál, že není dobré odsuzovat nové díly herních sérií jen proto, že jsou jiné než ty předchozí. A to je pravda. Ale u Devil may Cry už každý může vidět realitu. Je to sra*ka. Pro Ninja Theory mám jen dvě slova: FUCK YOU!
    • Na PS3 demo vychazi zitra, tak to zkus (urcite to vyjde i na Xku)
  • WiiU zatím nerozezná externí úložiště větší než 2TB.

    WiiU zatím nerozezná externí úložiště větší než 2TB.

    Tak to nezvladne ani počítač tak proč by to mělo vadit.
    • A kdo potrebuje ke konzoli uloziste vetsi jak 2T?
      • Piráti!!!!!
  • WiiU zatím nerozezná externí úložiště větší než 2TB.

    ahoj
    • Čáááááůůůůů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit