Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yakuza 5 obdržela ve Famitsu absolutní hodnocení 10/10/10/10.

    protože kdyby ne, všichni recenzenti by byli nalezeni na dně moře s prostřelenou hlavou a betonovýma botama
    • to robia taliani, japonci pouzivaju katany a pod, nevies? nepozeras filmy? *1*
      • sorry :D ale poenta je i z toho zřejmá :D
  • Malleth

    Bungie unikly informace a koncept arty k chystané hře Destiny.

    Vypadá to výborně. Trochu mi to připomíná Nausicaa of The Valley of The Wind on Miyazakiho.
    Doufám že to nebude jen tupá koridorovka. To zassazení si říká o nějakou hodně explorativní hru.
  • irdzi

    Bungie unikly informace a koncept arty k chystané hře Destiny.

    Wow ... vypadá to trošku "Haloidně" ale v podstatě to vypadá hooodně dobře .... líbí se mi tenhle scifi styl .... těším se na to:)
  • Petici za vydání GTA V na PC podepsalo již přes 71 tisíc lidí.

    Hezké ale zbytečné, už od GTA 3 oznamuje R* PC verzi s průměrně půlročním zpožděním, např. GTA4 - vydáno duben 08 - pc verze oznámena srpen 08. V tom je R* konzistentní, takže by to lidi už mohli konečně pochopit.
  • ct24

    kohopak jsem to ted videl na ct24 :)
  • Podle nepotvrzených zpráv bude v prosinci odhaleno redesignované Nintendo Wii s názvem Wii Mini.

    Když už o tomhle je článek v listopadu, nemůžete smazat tu bleskovku? A tohle není jediný případ...
    • braveman
      Bleskovka byla v systému už před článkem. Na tom, že bych ji vymazal by stejně nikdo nic nezískal - na její místo by nedoputovala žádná jiná, jelikož nic jiného (co by stálo za zveřejnění) nebylo.
  • Corvus

    Přednáška o hudbě od Franty Fuky

    Velice zajímavá hudební přednáška s Frantou Fukou o skládání hudby pro programátory aneb jak se tvořila a tvoří muzika do her. Doporučuji všem, kdo zažil 8-bity atd. Perfektní přednáška, pochopí každej :) Link: http://www.fffilm.name/2012/11/video-hudebni-prednaska.html
  • Corvus

    Syberia III bude!

    ...francouzský vydavatel Anuman Interactive, který odkoupil původní Microids, se konečně dohodl s tvůrcem značky, Benoitem Sokalem na vytvoření Syberia III!!! Více informací zde: https://www.facebook.com/notes/micro%C3%AFds-official/anuman-interactive-and-benoit-sokal-confirm-syberia-iii-is-on-its-way/537531446274188
    • No už aby to bylo..jedna z nejlepších adventur které jsem zdolal...užasný zážitek..
    • Jo tohle jsou ti Anumani z výkendové akce Gogu ...
  • ringmancz

    Vávra, Poláček a Bach na Primě

    http://www.youtube.com/watch?v=3HwQ9dTpYGs

    ale mluvil jenom jeden z nich, hádejte kterej
    • jesusek

      Helpivanmartin - Interview with Daniel Vavra - CT24

      http://www.youtube.com/watch?v=bDBWmgKKKig

      Sranda je, že mi to na té Primě přijde paradoxně méně "bulvární" než na ČT.
      • Zprávy vůbec nesleduji, ale tohle jsem si chtěl pustit. To je ta moderátorka nová, nebo tam už dělá déle a je to pořád taková ofenzivní pí*12*a?
        • zdeeneek
          V cem se chovala jako 3,14ca? Z jedne strany (Vavra) byl jasnej postoj - nespravedlive drzeni vyvojari v Recku. Novinar by mel byt nezaujatej, takze pokud je z jedne strany presentovanej jasne danej nazor na vec, ulohou novinare je podivat se na vec i zdruhe strany (Recko). Ja v tom teda nic ofensivniho nevidel. Jediny co povazuju za nestastny bylo jak Vavry na konci utnuly v pulce vety. Ale to neni chyba te novinarky - pokud ji nekdo, kdo to zpravodajstvi ridi, da pokyn, ze je konec tak s tim nic nenadela ...
      • A co je bulvární na ČT?
        • smejki
          Jolanko, za dvě minuty si pokecáš s nějakým chlápkem, tady máš vejcuc toho, vo co de.
          • A? Spousta lidí tohle téma nezajímá. Myslím, že to zvládla docela dobře a připravovat se na každou zprávu dokonale asi není úplně adekvátní. Argumentovala a tím dávala prostor Vávrovy. Myslím, že se chovala docela nezaujatě.
            • jindra.veliky@tiscali.cz: Tak on už Jiří Grygar kritizoval jistou neodbornost novinářů a redaktorů (nebo to byl Cílek? Teď nevím). Průšvih je když si Novinář něco vyloží po vlastním. ( Takovým případem jsou např. novinky a agentura od které tu zprávu dostali, proti kterým už jednou protestovala nějaká vědecká organizace, že jejich výroční zprávu vůbec nepochopili. A přitom šlo o citlivé téma GO)

              Tohle je spíše, ale o informovanosti. A já tam nevidím žádnou chybu v jejích otázkách. Ona by v tomto případně měla veřejnost informovat o řeckém stanovisku a jak to vidí řecká strana. A to se stalo.

              Edit: našel jsem to: http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011060006 *1* *1*
            • jindra.veliky
              S tim souhlasim. Nadruhou stranu jak mam pak redaktorum duverovat az budou delat podobny reportaze o necem o co se zase ja tolik do hloubky nezajimam a nekdo jiny zase jo...
            • Viktor_H
              Souhlasím, taky bych to nehrotil. Její džob je dát Vávrovi dostatek prostoru na to, aby seznámil diváky s kauzou tak, jak ji vnímají petičníci. To podle mě dokázala a zbytek je dost irelevantní a týká se leda tak dojmů z její vlastní osoby, nikoliv kauzy. To, jak ho utnula, když podruhé začal na téma "vývojáři dělají milionové zisky", mi přišlo v pořádku.
  • Viktor_H
    Uff, viděli jste tohle?? https://www.youtube.com/watch?v=1tGoOrUocbE
    • MrSanta
      Já vím, že v MP jsem nehorázná lama, ale že až taková lama, to jsem netušil *15*
    • Borec.... Chce ohromnou trpělivost.
      • Chomaco
        Ty ses ho ptal?
    • Zrušená FPS Perfect Dark Core prý vypadala jako mix Deus Ex a Mirror's Edge.

      Mad skillz, hra to lepsie jak kopec lopat ktorych bezne na bronze stretavam *8*
    • Inquisitor
      Jo toho týpka už jsem viděl hrát více her. Je to frajer.
    • až by se chtělo napsat vtípek ve stylu, že dnešní moderní hry zvládne každej hrát i levou zadní... :)

      ale to se nehodí, protože tenhle člověk je fakt borec!
      • Viktor_H
        No, považuju se za zkušenýho harcovníka a dát multiplayer solo by byl záhul i pro mě. Natož pak dát to na silver, což prý ten chlápek taky dokázal... Nechápu. Stálo by mě spoustu cviku a trpělivosti dát to i s mejma zdravejma rukama...
    • MishKonn
      Epic skill!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit