Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dr.gonzo

    PS3 verze Far Cry 3 je pěkný macek, na pevném disku zabere 6.2GB místa.

    macek?rekl bych ze prave naopak je to dost malo,takovy uncharted 3 ma 35 GG(ne3,5 ale opravdu 35)a metal gear solid 4 ma dokonce 50,tomu rikam macek .
    • Popelnice

      Nemyslí se tím ale místo na HDD (disku konzole)? *7* *4*
  • Tomb Raider - nový PR materiál

    Crystal Dynamics právě vypustil nový deník, tentokrát na téma zvuků a hudebního podkresu. Přímo na YouTube je alibisticky nastavena věková hranice, nicméně video lze nezávisle na věku diváka bez potíží shlédnout přímo na oficiálním TR fóru.

    http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=131086&page=2
  • Battlefront III bylo z 99% dokončeno, pak byla hra zrušena z důvodu finančních problémů.

    Cože?!? *8* To je doufám nějaký nesmysl či ztraceno v překladu. Chápu, že některé projekty se v průběhu vývoje ukáží jako špatné a miliony vyletí oknem, ale tohle už je moc.
    • Battlefront III bylo z 99% dokončeno, pak byla hra zrušena z důvodu finančních problémů.

      To je kravina, možná spíš byl dokončen na 1% a zrušen (špatný překlad) :). Žádné AAAčko, co je dokončeno na tolik procent, by psychicky normální vývojář/producent nezrušil. To by mohl rovnou penězma topit místo uhlí.
      • "We had a 99% finished game that just needed bug fixing for release."
  • Jedna z reklam na PS Store oznamovala, že při zakoupení PSV verze hry Playstation All-Stars, získáte...

    co tam dělá ta čárka za "All-Stars"?
  • Sui Generis - vývojáři jsou zaplacení !

    6,761 - backers
    £156,569 - pledged of £150,000 goal
    2 - hours to go ! *1*
    • Hurááá skvělá zpráva pro mě hodně očekávaná věc
  • huble bundle nedošly hry

    Zdravím, přes Google peněženku jsem poslal prachy (Google tvrdí, že je vše v pořádku) ale klíče, který by měli dojít nikde. Kde je mám vzít? (tohle je první bundle, kterej kupuju) na mail mi došla pouze generická zpráva o stavu objednávky a s "transaction id". Vysvětlíte mi někdo jak to, prosím vás, funguje?
    • Keen
      Mám za to, že kvůli obrovskému zájmu jsou trochu přetížení. Vše ti určitě dojde, jen strpení.
      • RavenHolm
        Humble Bundle kupuju skoro každý a vždy nápor zvládají. Tohle zní spíš, že kolega nahoře trochu překombinoval svůj nákup a jeho key je teď krapet schován.
        • Tento Bundle opravdu famozní...Metro sice dohráno ale na Darksiders sem si myslel už dlouho..nedávno byly i v akci za 5babek no odolal sem a dobře udělal..
          • RavenHolm
            Sorry, že to teď obrátím, ale přesně tento přístup THQ vůbec nepomáhá a proto krachuje.
            • DecadentFilms
              přesně tak, na druhou stranu, takovýchto vydavatelů je potřeba si vážit a já jen doufám, že se bundlů prodá co možná nejvíce. Včera jsem pořídil jeden, plánuji koupit ještě dva další pro své blízké :)
      • teďko (asi 2 minuty zpátky) jsem to pořídil přes paypal rychlostí blesku.
    • RavenHolm
      Při nákupu zadáš tvůj mail, kam ti pošlou link. Tento link tě pošle na stránku kde najdeš tlačítko, které ti dá key. Btw všechny hry jsou vázané jedním keyem, takže nic nerozdáš.
      • Už ten klíč mám. Prachy sem poslal v 9 večer a mail mi přišel až ve 3 ráno.
    • No, v prvni rade, zaplatil jsi vice jak 1 dolar? :)
      • ano 2.50 chci jenom ten Red Faction zbytek někde rozdám....
        • Nic nerozdáš, dostaneš jeden klíč na všechny hry. Pokud to aktivuješ a některou hru už máš, tak nic navíc nedostaneš.
          • :( Musím potvrdit - máš jeden kód na celé Bundle + jeden na Saints Row 3 pokud přeplatíš ;)
            A Steam ti nedá extra kód pro konkrétní hry co už máš . Po uplatnění kódu prostě žádná druhá kopie k darování nepřibude. .... sám jsem takhle přišel o Trine a teď mne skrouhne Red Faction : Armageddon
        • Tak bys to mel mit na hlavni strance humble nahore, jako tvuj profil a tam hry s klicema. Mimochodem kdyby jsi nenasel nikoho kdo by chtel Opposing Fronts, dobrovolne se hlasim a smutne koukam *2*
          • Z nějakýho záhadnýho důvodu se mi jede přihlásit. Chce to potvrdit mail (nic divnýho), ale na mail mi žádnej potvrzovací odkaz nepříjde ani po "resendu".
            • Ja se poprve ani neregistroval myslim, jen jsem nastavil sumu, odeslal penzie a vyplnil email a po par minutach prislo neco na mail a chvilku na to jsem byl nastalo prihlasenej na hlavni strance a mohl se podivat do Mojeho profilu, a tam uz jsou primo vsechny klice.
  • RavenHolm
    Je nový http://www.humblebundle.com/ a tentokrát mu nelze říkat indie:) Škoda, že vše až na Armagedon už mám.
    • Co mají všichni pořád s tím indie u Humble? Vždyť i ta doména je jen humblebundle.com a nikoliv humbleINDIEbundle.com. Spousta Humblů neměla v názvu indie vůbec a objevil se tam mj. i Shank od nenáviděného *15* EA.
      • RavenHolm
        Humble bundle začal jako Indie Humble Bundle a z valné většiny se v něm indie hry vyskytují. A náhodou zrovna Shank je také v jádře indie hra, to pouze EA si chtělo zlepšit jsméno tak pod křídla nabralo několik indie vývojářů a vydalo jim hry:)
        • To vím *3* , většinu Humblů mám *4* , ale když se objevil záznam v CDR, tak spousta lidí psala, že je to nesmysl a THQ bundle nebude a zdůvodňovali to tím, že tam byly a být mohou "jen a pouze" indie hry, což není pravda.
          • DecadentFilms
            samozřejmě že není, tam je důležitý fakt, že koupí podpoříte charitu a kdo je opravdový anti korporátní hrdina, tak na slideru nastaví, že THQ nedá ani cent. Na druhou stranu tento bundle má pomoci zachránit THQ, kteří dělají dobré hry, ale jsou to na dnešní poměry příliš malá "prasátka" a nevědí jak na to. Koupí tohoto bundlu podpoříte ještě jednu charitu navíc - THQ.

            Tedy chcete-li, aby v klídku bylo vydáno Metro či COH 2, tak kupujte:)
    • ucho
      peknej bundle, i za 20 dolaru bych mel pocit, ze jsem je oskubal :) az se divim, ze je ten prumer tak nizkej. 3 miliony dolaru by meli bez problemu ziskat.
    • mile prekvapili, super hry *5*
    • Procesor WiiU má prý takt 1,24GHz a grafické jádro běží na frekvenci 550Mhz. To jsou menší hodnoty než...

      Tak tedy moc díky. Teď mám morální dilema zda pumpnout peněženku před Vánoci nebo nepumpnout?!
    • Kdo bude kupovat a aktivovat,dejte vědět,zda hry mají češtinu.SR,metro,atd..děkuji
      • RavenHolm
        Vše je pouze Steam, takže pokud je na Steamu psáno něco o češtině, tak tam bude.
        • U některých her na Steamu není o češtině ani píp a přitom tam je taky. Byl jsem (ne)mile překvapen *1*
  • Keyz

    Sui Generis cca 8 hodin do konce a chybí cca 5.000

    http://www.kickstarter.com/projects/1473965863/sui-generis

    Jsem myslel,že to nedají a vypadá to napínavě.
    • MrSanta
      7 hodin a necelé dva litry. Moc jsem tomu taky nevěřil, ale oni to dají. Jsem zvědav co z toho vznikne. Technologie zajímavá, ale to na dobré RPG nestačí.
    • zdeeneek
      To vypada naprosto luxusne. Hlavne ty souboje, specialne ten uplne na konci ;) Pokud k tomu doplni nejakej zajimavej obsah (pribeh) tak bych za to bez vahani dal cenu jako za AAA titul.
      • Keyz
        Mně se libí,že nepřátelé bojují celým tělem.
        http://www.youtube.com/watch?v=qPZ5yuiWWeE#t=40s

        Jak ho ta příšera nakopne *1*
        Skoro to vypadá,že to dostal do koulí....Asi má nějaké vylepší proti kopancům do koulí.
        • zdeeneek
          Hlavne se mi na tech soubojich libi, ze je poznat kdyz bojuje tintitko proti nabusenymu velkymu monstru - uplne to z toho sala jakou ma ten obr fyzickou prevahu.
  • zdeeneek

    Procesor WiiU má prý takt 1,24GHz a grafické jádro běží na frekvenci 550Mhz. To jsou menší hodnoty než...

    Na to s*re pes. Dulezity bude jak se na tom budou hrat hry a hlavne kolik jich bude vychazet. Pokud budou hry vypadat aspon tak jako ZombiU a budou vyuzivat dotykovej ovladac aspon jako ZombiU, tak pro me bude nova konzole od Nintenda uspech. O grafiku mi fakt vubec nejde, jestli bude lepsi/horsi jak na ps3,x360 mi je jedno.
    • Procesor WiiU má prý takt 1,24GHz a grafické jádro běží na frekvenci 550Mhz. To jsou menší hodnoty než...

      Ale vždyť je to neskutečně málo. Ten takt je k pláči. Už dnes je to zastaralé. A co teprve s příchodem další generace? Vždyť ty konverze budou vypadat otřesně.
      • zdeeneek
        A co treba moznost, ze nebudou konverze, ale exlusivni tituly jen pro WiiU. Tahle moznost neexistuje?
        • Jeden z dabérů Far Cry 3 se na otázku, zda byl třetí díl tím posledním, lehce pousmál a dodal, že na...

          Stále tu je možnosť, že v budúcnosti Nintendo vydá firmware ktorý zvýši takt procesora.
      • ringmancz
        já myslím že WiiU bude zajímavý spíš kvůli exkluzivitám
  • Amylee.Anderson

    Všem, co nás podpořili a hlasovali pro Games.cz v anketěKřišťálová Lupa 2012 děkujeme! Na metu nejvyšší...

    Možná pátí, ale fanoušky máte nejlepČí *2*
    • Cosi
      Výborné místo, a zajímavé jaké weby jste porazili, například světandroida se cení. Oslavím to přispěním do donate.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit