Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minimální, doporučené a vysokovýkonové požadavky pro PC verzi Crysis 3.

    Maji to tam trochu spatne napsane. U doporucene sestavy maji napsane "Quadcore GPU" misto CPU a kdyz se pak kouknu na Example, tak jsou tam uvadena dvoujadra.

    Celkove to ale vypada, ze je hra spravne skalovana od pomalych procesoru a low-endovych grafik, po high-end. A pozadavky jsou celkove vetsi na grafiku nez na procesor a tak by to melo presne na PC byt.
  • Pro PSV se chystá Dead or Alvie 5 Plus.

    můžu se zeptat co je Dead or Alvie o takový hře jsem nikdy neslyšel *1*
  • KICKSTARTER

    na kickstarteru je variace na dungeon keeper http://www.kickstarter.com/projects/subterraneangames/war-for-the-overworld?ref=category zkuste to dát do bleskovek
  • ringmancz

    Obdivuhodný záznam ze hry kvadraplegika, který s pomocí tyčky v ústech (pro psaní na klávesnici) a touchpadové...

    už má i silver, má to i na youtube
  • rancor1223
    Chystá se recenze první série The Walking Dead?

    A když už se ptám, jak se líbila vám ostatním? Já jsem naprosto nadšený, 10/10, GOTY,... *1* Nemůžu se dočkat druhé série!
    • Dobrej seriál u kterýho můžeš trochu ovlivnit jak to dopadne.
    • The Walking Dead

      Som podobne nadšený, ale zopár výhrad by bolo:
      1. hodnotiť treba celú sezónu a IMHO prvé dve epizódy boli ešte také rozjazdové
      2. technické spracovanie - bohužiaľ kvalita textúr PC verzie velmi slabá, v ďalšej sérii sa to dúfam zlepší
      3. trochu okaté vracanie všetkých línií na jednu lajnu, čím sa stráca význam hráčovho rozhodovania
      4. poslená epizáda bola nezvládnutá dĺžkou, občas stupídnymi dialógmi a divným dabingom
      Napriek všetkým výtkam hodnotím sezónu na 9/10, kedže sa jej podarilo x rokoch ma dojať - naposledy Silent Hill 2. Zážitok rozhodne skvelý ale čo sa týka GOTY, tak by som ju s ostatnými hrami nezrovnával. Je to úplne iná kategória.
      • GlaDOS
        No mně připadaly první dva díly úplně nejlepší. Hlavně tedy dvojka se mi líbila nejvíce. Skvělý a pohodový úvod, gradace a napínavé finále. Trojka a čtverka nebyla špatná, ale už tomu něco chybělo (řekl bych, že těm dílům chyběl flow). Pětku jsem dohrál spíš z nutnosti. Bylo to krátké, nekonzistentní a uspěchané, i když ta poslední scéna měla atmosféru (až na ty Leeho poslední rady). I tak je to ale skvělá série a nemůžu se dočkat na druhou.
        • Ferdis

          Preto som tam dal aj IMHO.... *4*
          Inak je sila, že keď sa bavím o tejto hre s viacerými luďmi, tak každý má oblúbené nejaké ine epizódy....Telltale sa podarilo vytvoriť hru asi naozaj pre každého *2*
          • GlaDOS
            Jo jo. Jsem rád, že to po tom strašném Jurském parku takhle dobře dopadlo.
      • rancor1223
        Tak uznávám, že dokonalé to není, ale osobně mi to přišlo jako zcela nepodstatné problémy.
        1. Rozjezdové sice byly, ale neubíralo jim to na zábavnosti.
        2. Jak co, jak kde. Já si na dobrou grafiku potrpím, ale tady mě to nijak nerušilo. Vše podstatné vypadlo dostatečně dobře.
        3. Ona hra vyvolává skvělý pocit toho, že rozhodnutí mají nějakou váhu. A dokud se do toho nerejpe, vůbec to nevadí.
        4. Stížnosti ohledně finále nechápu. Dlouhá byla jako všechny ostatní (kolem dvou a půl hodiny. Nesmyslných dialogů bych naopak řekl, že ubylo a problémy s dabingem jsem nezaznamenal. Možná je to tím, že hraješ jiným stylem (dostali bychom se do trochu odlišných situací), ale to mi moc pravděpodobné nepřijde.

        Ale máš absolutní pravdu s tím srovnáváním. Tohle je jako nový , nebo spíše znovuzrozený žánr - "interaktivní film".
        • Nerád kritizujem tak skvelú hru, ale naozaj ma v poslednej epizóde trochu iritoval dabing Clementiny, ktorú nahovorila takmer 40 ročná žena a asi mala vtedy blbý deň... Čo sa týka dialógov, tak keď v tom skvelom srdcervúcom závere mal Lee povadať nejakú nezabudnuteľnú vetu a nejlepší výber bol "maj svoje vlasy vždy osrihané" tak ma to riadne zaťahalo za oči...
          S tou dĺžou hry to nemyslíš vážne, za vyše hodinu bolo vymalované...
          Ono sú to v podstate prkotiny, ale práve na takýchto prkotinách stoja dokonalé hry....
          • rancor1223
            Jo kratší asi byla, ale za hodinu? To si nemyslím, mě to trvalo minimálně hodinu a půl. K tomu plné akce. Nemůžu si stěžovat.
        • Jazz
          Poslední byla stejně dlouhá ?
          A neusnul jsi třeba v půlce a probral se o dvě hodiny později ?
  • PS+

    PS+ clenstvi na 3 mesice je ve sleve = 260kc, takze kdo o tom uvazoval, neni lepsi cas pro pripojeni :) Stihnete jeste soucasny hry a ve stredu prijde Batman atd + nyni kazdy druhy den nejaka vanocni akce/sleva ktera bude vzdy vetsi pro PS+ cleny
    • ringmancz
      to je pěkný, ale co ty hry co mám koupený a ještě jsem je ani nehrál? kvůli tomu jsem si rozmyslel roční členství ve slevě, ale nabídka je to určitě pěkná
      • God-of-War

        Boxart ke hře Bioshock: Infinite odhalen!

        Já si vždy kupuju roční:)..Nedávno byla ta akce na šest free her: LBP 2, motorstorm 3, Infamous 2, Resi 5, Just Cause, Kůglšturm a teďka bude Batman...a to nepočítám ty všemožný slevy, jako třeba bundle Dead Island za 320 kc!!!!.. Fakt se to plusko vyplatí *3* .
      • Njn, porad muzes toto koupit 4x a mas rok s 33% slevou :) Her neni nikdy dost :D Kazdopadne je pravda ze mam na disku diky PS+ jeste InFamous 2, Dead Space 2, Resident Evil 5 a jeste par her ktery mam sotva rozehrany a nevim kdy se na ne vrhnu, ted jeste pridam Batman Arkham City a o zkouskovy v lednu budu muset psko znicit, jinak se nenaucim ani radek *15*
  • Amylee.Anderson

    Obdivuhodný záznam ze hry kvadraplegika, který s pomocí tyčky v ústech (pro psaní na klávesnici) a touchpadové...

    medaily?
  • SkillJam

    Průzkum: Hraní aktivních videoher nepomůže dětem býti zdravějšími.

    Průzkum: Průzkumy ohledně vlivu her na děti jsou k ničemu. Buď říkají co každý ví, nebo plácají naprosté nesmysli.
    • Tohle nebylo o dětech, ale o mozku. Je rozdíl mezi tím, jak hry ovlivňují formování osobnosti malého dítěte a jak udržují aktivní mozek u lidí starších (tím myslím třeba 18+).
      • Well shit....omlouvám se za double.
    • Tohle nebylo o dětech, ale o mozku. Je rozdíl mezi tím, jak hry ovlivňují formování osobnosti malého dítěte a jak udržují aktivní mozek u lidí starších (tím myslím třeba 18+).
  • Drox Operative

    hra drox operative vysla v plné verzi mužete to hodit do bleskovek
    • a je to dobrá hra?
      • jestě jsem to nehrál

        ale z démo bylo pěkný a hrálo se výborně
  • The Humble THQ Bundle nabízí Darksiders, Metro 2033, Red Faction Armageddon, Company of Heroes, Company...

    Tak sem si poprvé pořídil humble bundle sice už půlku her z tama mám ale darksiders 1 mě přesvědčili stejně bych za ně dal přibližně stejně na steamu v zimním výprodeji. Zatím si z toho ale nejvíc užívám soundtrack ze Saints Row.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit