Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sui Generis

    http://www.kickstarter.com/projects/1473965863/sui-generis

    13 hodin do konca a chýba skoro 13 litrov. Dajú to alebo nie?
  • Corvus

    Křišťálová lupa

    Tak nakonec chlapci z Games ukořistili 5. místo. A tak to není úplně špatné, příští rok bude zase o kousek lépe! Gratuluji i tak. Listina: http://kristalova.lupa.cz/2012/vysledkova-listina/
    • Caincz

      Všem, co nás podpořili a hlasovali pro Games.cz v anketěKřišťálová Lupa 2012 děkujeme! Na metu nejvyšší...

      Gratulace i ode mě, kluci, páté místo je super a zasloužili byste si i to první. Díky za vaší práci tady na webu, za rok jim ukážete.
  • DLC Omega pro Mass Effect 3 obdrželo od zahraničního Eurogameru hodnocení pouze 4/10.

    Tolko mal dostat i Mass Effect 3
    • Tak jinde to zas dostalo 8/10...
    • DLC Omega pro Mass Effect 3 obdrželo od zahraničního Eurogameru hodnocení pouze 4/10.

      Tak som to teda prave dohral. Mne sa to dost pacilo, dokonca viac ako Leviathan. Inak tu Ariu na Citadele vysvetluje komix, ktory vrelo odporucam. BTW komixy tiez ukazuju ako vznikol Illusive Man, co robili jednotlive postavy medzi ME1 a ME3 atd... Knihy uz maju inu dejovu liniu
      • DLC Omega pro Mass Effect 3 obdrželo od zahraničního Eurogameru hodnocení pouze 4/10.

        Comics vysvětluje proč je Aria na Citedele před DLC. Nás zajímá, proč je tam po něm.
        • DLC Omega pro Mass Effect 3 obdrželo od zahraničního Eurogameru hodnocení pouze 4/10.

          což říká taky. Evidentně mě ostatní nepochopili.
      • Taky jsem to teď dohrál a jsem docela spokojený, hodně akce (badass akce) omega, gangy apodobně. Někdo čekal něco jiného ?! Jen by to chtělo víc vedlejších úkolů - najít gauč, hacknout pár terminálu a najít součástku mi teda vůbec nestačí.
    • DLC Omega pro Mass Effect 3 obdrželo od zahraničního Eurogameru hodnocení pouze 4/10.

      Koukám, jak všichni "kritizují" to, že Aria je zpátky na Citadele, ale zajímalo by mě, jestli se s ní zkusili promluvit, protože je tam dodatečný dialog, kde vysvětluje proč je na Citadele a né na Omeze. A jinak to ukazuje, že s Ariou mají v Bioware asi ještě dodatečné plány.
      • DLC Omega pro Mass Effect 3 obdrželo od zahraničního Eurogameru hodnocení pouze 4/10.

        Jaké plány? Vždyť o tom je Omega.
  • Křišťálová lupa

    Games zase nevyhrál křišťálovou lupu. Tak páni redaktoři rozlučte se s prémiemi, další rok o chlebu a vodě. *15*
    • On někdo ještě stojí o LUPU ?

      A z rovna ten MALL.cz který nikdy za nic neručí (protože přeprodává) ? No hoši se budou muset smířit s tím že neprodávají krmivo pro domácí mazlíčky po kilech ;) .
  • TV Prima zase zarila s reportazi v Krimi plus o spojitosti mezi hranim her a vrazdicim maniakem. *1*
    • Ty voe já se posseru :D Člověk je magor, od rána do večera hraje násilný PC hry, pak se zfetuje a zabije svou rodinu, ale samozřejmě... mužou za to hry žejo :D:D
      • Jen ať je zakáží, magorové se půjdou vybít jinam, do ulic. Pak to svedou na TV. Zakažme i tu. Ještě větší vlna, zakažme hudbu! A bude jich ještě více. Na koho to svedeme teď? Na učitele, zakažme školy! *1* *1* *1* *1*
        • Thorleif_cz
          Tahle logika má koule!
        • A co teprv opery, ty přece taky kazí naše děti!!!
      • vsak jo :D hrani fps her je zavaznejsi nez to ze bral drogy :D
  • miasmata

    aaaaaaaaaaaaaaa na GOG vyšla miasmata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://www.gog.com/gamecard/miasmata
  • Ps+

    PS+ clenove na prosinec dostanou Batman Arkham City, Limbo, Vanquish...slusna nadilka...opet :)
    • Jazz
      A jak to vlastně funguje ? To jako máš měsíc na to si ty hry stáhnout a dohrát a nebo zůstávají na účtě a hrát je můžeš kdy chceš pokud máš předplaceno PS+ ?
      • Dokud jsi PS+ mas je na disku (respektive moznost si je stahnout) a hrát. Nemusis je hrat jen v prosinci *15* muzes je hrat kdy chces, pokud budes ps+.
        • A funguje to i zpětně? Pokud bych si dal PS+ až od ledna, budu mít i toho Batmana atd.?
          • Bohuzel ne. Jsou tam asi 4 stale hry (InFamous 2, Little Big Planet 2, Motorstorm Apocalypse...a asi jeste neco, si nepamatuju) a zbytek jsou vzdy hry na mesic vetsinou 3 AAA tituly a nejake mensi (Limbo, Scott Pilgrim vs the World atd), mas mesic na to si je stahnout a pote se vymeni zase za nove... jakmile je jednou mas na disku muzes hrat kdykoliv, pokud jsi porad ps+...takze ja tam mam treba Red Dead Redemption, Viruta Fighter 5 Final Showdown a jine, a kdyby mi ted na den vyprselo ps+ a pak si to aktivoval, tak uz o tyhle prijdu pac se vymazou a uz nejsou ke stazeni.

            Ted navic s touhle funkci dostavas i PS Vita hry zdarma (Uncharted, Mortal Kombat atd)
            • Aha, dikes...
            • Hry co si stáhneš nebo si dáš jen do download listu na ps storu ti zůstanou i když vyprší, jen budou hratelné pouze po dalším předplacení pluska. Takže i když si zapomeneš předplatit, tak ty hry půjdou hrát po předplacení dál a nezmizí jak píšeš.
  • rancor1223

    Je cosi shnilého ve vývoji WarZ - alespoň to říká bývalý moderátor jejich fór.

    Nepřekvapili. Ostatně důkazu toho bylo dost (zvláště od zmiňovaného rhinoCRUNCHe)
  • Caincz

    Co nás čeká a nemine v brzké době (28.11-10.12.) na XBLM? Podívejte se!

    Noo, jak tak na to koukam, tak v poslední době dostává MS od Sony poměrně slušnej HAF (Hardcore An*l F*ck), co se týče věcí zadarmo a slev. Měli by se, chlapci, trochu víc posnažit. Platim si PS Plus i Live Gold, ale ten Gold je zoufalej.
  • Petici za vydání GTA V na PC podepsalo již přes 71 tisíc lidí.

    At si strci Gta 5 do p.dele prosit,skemrat,zebrat at to vydaji na PC? uz ted vim ze bych si Gta 5 nekoupil.
    • Kde je ta petice ? GTA na PC chci taky .... ale to bych si potom už vůbec nemusel kupovat PS3 . Jupí ?
      • Jo GTA ... , tu nám sem stejně dohodí i bez petice . .... já chci GT5 na PC !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit