Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX

    Promordia

    Launch trailer na Primordii od Wormwood studios/Wadjet Eye vypadá opět geniálně: http://www.youtube.com/watch?v=0YvWQi_5fsw
  • Ani více než tři miliony prodaných kusů obou dílů Crysis neznamenají pro Crytek pokrytí nákladů...

    A kdo za to může? *7*
    • trolo

      Na druhém instalačním disku Call of Duty: Black Ops 2 z oficiální distribuce nalezlo několik hráčů...

      pirati.
      • Konzole *7*
        • Reptiliani
  • Black_Hand

    DirectX11.1 zůstane exkluzivitou Windows 8, starší operační systémy se prý nedočkají.

    kdyby vyvojari chteli podporovat windows 8 tak by jim to aspon z puli proslo. jenze oni nechteji, tak MS asi trochu splace nad vydelkem :).
  • DirectX11.1 zůstane exkluzivitou Windows 8, starší operační systémy se prý nedočkají.

    Takže ho vlastně zase nebude nikdo používat jako DX10 ve své době. Že to MS baví. ;-)
  • DirectX11.1 zůstane exkluzivitou Windows 8, starší operační systémy se prý nedočkají.

    jak jinak.
  • Celý seznam levelů a odemykání z multiplayeru Call of Duty: Black Ops 2.

    Hmm... Bloknul mi to webovy stit Avastu.
    • Celý seznam levelů a odemykání z multiplayeru Call of Duty: Black Ops 2.

      To same nod u me.. docela fail tiskali
  • IGN: týden GTA V

    http://go.ign.com/TVYn40

    EDIT: plus "co zatím o GTA V víme" http://bit.ly/ZgEl6g
    • Ti ten hype vzali pěkně zvostra. Úplně vidím, jak se manažerům lesknou oči na pomyšlení na příjmy z těch reklam.
      • Njn, nejocekavanejsi hra pristiho roku, proc toho nevyuzit. *1*
        • Taky pravda. Když jim tam lezou, žejo. Ale je to fakt nejočekávanější? Akorát vím, že je momentálně nejrozebíranější.
          • rancor1223
            Jedna z nejočekávanějších určitě. Když jsem tak zběžně prohlídnul co kdy vyjde tak se GTA V rozhodně vlezlo do první trojky (spolu s Rome 2 a Planetary Annihilation).
          • Za me osobne je nejocekavanejsi The Last of Us. GTA V ma krasnou stribrnou.
  • DirectX11.1 zůstane exkluzivitou Windows 8, starší operační systémy se prý nedočkají.

    To teda nevim co by DX 11.1 musel umet abych si kvuli nim poridil W8...
    • V mém případě jen kvůli tomuhle upgrade nehrozí jelikož mám jen dx11 kartu *4*
  • Planetside 2

    Pardon, vím že to sem nepatří ale nevím komu je dát. Mám 5 NEPOUŽITÝCH! BETA klíčů do planetside 2. Dělejte si s nima co chcete. ZHF9ERETJEGCAM2RTX37
    KMMDAEXDZH94XDAFA2FA
    CGMAMFN9ZPD44JXTEJK6
    NFERK4PCM6KA2REDMR77
    XZZDKT3GK4GFJ2NTC4RZ Přeji příjemnou zábavu.
    • Děkuji uctivě
      • MidnighT91
        když jeden z nich zadám, tak mě to hodí do account management ale betu nikde stáhnout nemůžu...
        • muzes, downloader ti prijde na maila
  • Dan Vávra: „Dead Space 3 je perfektním případem toho, jak se dá změnit něco zajímavého na...

    Ať Vávra laskavě mluví za sebe...
    • MrSanta
      Cože to, někdo kdo má svůj názor? Pryč s tebou, to se tady nenosí. Co řekne p. Vávra je svaté!
      irony off
    • Preed
      Nesuhlasim s Vavrom,Dead Space 2 ma bavil viac nez jednotka a u trojky ocakavam minimalne rovnaky zazitok.
    • Viktor_H
      Tak jsem ti dal +1 a místo toho ti naskočil další mínusový bod. *1*
      • MrSanta
        Moje plus skončilo jako plus. Jsem kruťák *15* *3*
    • Ještě dalších 10 mínusů prosím... Dokud tady někdo nebude argumentovat, tak je mi to fakt fuč *1*
      • Ok. Dávám mínus protoze Vavra v tyhle branži dokazal velký věci a tudíz si jeho nazoru cenim vic nez tvojeho
        • Kdyz on ma v podstate pravdu. Tohle generalizovani je blbost. Porad se najde dost lidi, ktere to bavit bude.
          Kdyby rekl, ze je to ukazka toho, jak vytvorit hru, ktera se nebude libit vetsine fanousku predchozich dilu, tak by mel asi pravdu.
          Bohuzel takhle je to dost troufaly vyrok a podle me i celkem mimo.
          Nepodcenujte mainstream publikum, ktere na zavedene uspesne znacky slysi vice, nez na samotnou kvalitu.
          • Thumbs up *4*
        • Viktor_H
          Amaroun si tady neporovnává s Vávrou pinďoura. Pouze poukazuje na to, že ani autorita by neměla ve svých prohlášeních pracovat s frázemi typu "nikomu se nemůže líbit", aniž by bylo takové prohlášení něčím podpořeno... Není to tudíž o tom, kdo dokázalo víc, nebo míň.
          • Ano přesně tak... Vávra je doopravdy česká vývojářská špica. Ale pokud vím tak ta hra ještě nevyšla a je blbý říkat, že to je průšvih a že to tak všichni budou považovat. Třeba to spousta lidí naopak nadchne, i když se jím prvotní informace nezdáli.

            Já vlastně vítám koncept nějaký změny u DS. Ono kdyby pokračovali konzervativně - byl by to strašný recyklát a upřímně koho děsí po 150x když na něj ve stejném stylu něco vybafne. Naopak kooperace může přinést zase nový zážitek a de facto předkládá autorům výzvu jak udělat prostředí tísniví a strašidelný pro dva hráče....
            • JohnyTheZik

              Dan Vávra: „Dead Space 3 je perfektním případem toho, jak se dá změnit něco zajímavého na...

              Jojo, mne se taky libi, ze aspon trochu zkousej tu hru vyvijet.. Ishimura -> Titan Station -> Tau Volantis.. 3 ruzny prostredi, kazda celkem znatelne jina a kdyby 2x zopakovali Dead Space 1, tak pak by to podle me nikoho nebavilo.. Preci jen ruzni necromorphove jsou ve vysledku celkem stejni a tech situaci tam moc bejt nemuze, takze ja tu kooperaci celkem vitam..
              DS serie me zatim vzdycky dost bavila a uvidime, jaka bude 3. Na soudy je nicmene dost brzo, obzvlast na tak troufaly.
          • V téhle komunitě ovšem všeobjímající dogmata letí. A navíc to řekl Vávra, o je. Tady seberacionálněji zpochybnit jakékoliv jeho slovo je trestáno upálením při utápění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit