Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66

    Kdo z Vás by nechtěl úspěšnou hru BioShock zcela zdarma? Tak neotálejte a přidejte si ho do košíku...

    Jo, ale chce to udaje kreditky i kdyz je to zadarmo. To si necham zajit chut teda...
    • ucho
      nech, a raději vytáhni kabel od internetu, aby ti někdo nesebral klávesnici :)
      • Pilgrim66
        Pokud máš potřebu trousit kompletní informace o kreditce na internetu tak si posluž. Já si dávam pozor na jakejch stránkách je nechávám.
        • ucho
          kdo se bojí, nesmí na internet.
          • Dřív to byl Direct2Drive a bylo to lepší?nebo je to teď ? já právě od těch hajizlů odešel,co to vzala jiná společnost.Nešlo tam nakupovat pro nás./nelze reagovat na tvuj poslední příspěvek/
            • Ne.Myslím tady ten web.Musím reagovat i na svoje rok" starý příspěvky.
            • ucho
              No poprvé jsem na ten shop narazil před měsícem. Na plenky to vypadá, určitě mají co dohánět. Takový GameStop i GMG například v poslední době celkem žijí. Největší problém GameFly je teď to časté omezení na region, kdy mají Češi smůlu.
            • Vyčerpávající.Díky./nelze koment na tvuj poslední/tady ten web bude ještě asi v plenkách,ne?
            • ucho
              celkem dost věcí je jen pro UK region, takže pro našince tam toho příliš k nákupu není. D2D mi přišel obsáhlejší a méně restriktivní. zatím to vypadá, že ten shop nabírá dech a teprve teď to trochu rozjíždí. snaží se, ale je to slabší. osobně jinak kupuji jen Steam verze, tedy s jejich klientem nechci mít z principu nic společného :) celkově je teď výběr, kde něco na internetu nakoupit, celkem velký. nějakou akcí občas vynikne každý z těch shopů (GMG, GameStop, GamersGate, ...). na gamefly měli například Spec Ops: The Line za 5 liber pro český region.
          • Kdo chce kam ..... klidně takový phishingový formulář vyplní . Údaje o kartě i s CVV a pod tím hnedle adresa k tobě domů . Jo naposledy to takhle pěkně po mne chtěl nějaký Nigeriec který potřeboval převést větší hotovost ;)
            • ucho
              informace o kartě nejsou na internetu na 100 % v bezpečí nikde. v tomhle by měla rozhodovat zkušenost ostatních lidí s obchodem. někdo nevyplní údaje o kartě ani na Steamu, ani na GOGu. údaje o kartě chtějí snad všechny větší internetové obchody v Anglii (nakupoval jsem na game, gamefly, zavvi, thehut, vždy chtěli pouze kartu). je vcelku normální, že když si tam chci něco koupit, že za to zaplatím kartou (to je princip placení kartou :) ). paypal nevyužívá každý a pro řadu eshopů je to zbytečná komplikace.

              každopádně práce s kartou lze na internetu zabezpečit poměrně snadno. stačí mít kartu zhotovenou pouze pro platby na internetu (dá se sehnat zdarma, i vedení účtu). tedy i účet je pro placení na internetu speciální. stačí tak mít nastaven limit třeba na 200,- na den a na účtu vždy maximálně 500,- a jednoduše mít o těch penězech tam přehled a v případě potřeby si tam "dosypat" další peníze. v takovémhle případě by tě nerozházela prakticky ani situace, kdybys vyplnil nějaký phishingový formulář... a už vůbec tě nerozhází nějaké odcizení databáze nebo provalení čísel karet. na občasný nákup na internetu to stačí (navíc v případě potřeby si můžeš na ty dvě minuty limit zvětšit) a máš vše plně pod kontrolou. nemůže ti hrozit žádné vybílení účtu...

              jenže celá tahle diskuze je trochu k smíchu, gamefly je zatím vcelku normální obchod, se kterým jsou všichni spokojení. i já jsem tam už jednu hru na steam koupil. teď si udělal promo akci, aby nalákal zákazníky. není to tak, že rozdává hru zdarma a nic za to nechce. ten obchod by rád získal nové zákazníky, kteří se k němu vrátí, navíc se musí chránit před podvodníky, kteří by si stáhli veškeré licence. ty tady ale z toho děláš nějakou podvodnou akci, kde z tebe chtějí vylákat číslo kreditky, kdy uvažuješ jen čecháčkovsky, že chceš prostě něco zdarma. jenže gamefly je regulérní obchod, který prodává regulérní licence. a od svých zákazníků chce fakturační adresu. ano, nikdo neví, jak mají zabezpečenou databázi, ale to jaksi nevíš u nikoho. takže všude tam, kde platíš kartou, kartu vystavuješ riziku. vlastně ani ten paypal není 100%...
  • victor

    Funguje ! ;)

    world of tanks : VETERANSDAY promo code
    • mě to píše špatný region *13*
      • Já hraji na US serveru - tak nějak od počátku (když není migrace na EU )
        No mne to tedy nejprve psalo neplatný kód - Pokud jsem se přihlásil na worldoftanks.com lognul se a vyplnil kód hned na úvodní stránce po rozkliku uživatele jak stálo v emailu . Ale pak jsem šel do Account setings , kde byly vidět platební operace a tam jsem také mohl vložit kód a .... byl akceptován .
        Podotýkám že jsem se přihlásil pod adresou tiscali.cz i normální českou IP .
        • záleží, kde jsi zaregistrovanej, je jedno, jakou máš adresu nebo IP
  • Metal Gear Solid 4: 25th Anniversary Edition oficiálně ohlášeno. Kromě trofejí nabídne oboustranný...

    Docela Cheap kvůli takovýhle trapný příležitosti podojit hru, jako je 25 výročí. Nic novýho jen trofeje a achivmenty.
  • Bioshock zadarmo!

    Kto ešte nemal tú česť hrať, dobrá príležitosť:

    http://www.gamefly.co.uk/Download-BioShock/5001055/
    • Adrian Chmielarz (zakladatel People Can Fly): Pokud chceme ve hře vytvořit nezapomenutelné zážitky...

      Je to normální eshop, takže platba probíhá standardně i s nulovou cenou. Spousta lidí si to plete s volným stažením hry. Nikdo to nikomu nenutí, stejně už to bude většina zájemců mít za pár korun z akcí na Steamu. Možná to je také opatření proti tomu, aby to někteří chytráci "nekupovali" ve velkém a pak neprodávali dál.
      • UBI Store a Origin ti umožní "koupit" i bez platebních údajů, pokud je cena nulová (s promo kódem apod.). A lidi si to nepletou. Ta karta se tam zadává z jiného důvodu *2*
        • ucho ti tu jasně vysvětlil, proč se tam zadávají platební údaje, co ještě řešíte?
        • Jasně, ta karta se tam zadává, aby ti vybrali účet... Jestli ji tam nechceš mít uloženou, tak to jde potom zase vymazat.
    • victor
      Fakt ne vypsat jim tam všechny údaje ke kreditní kartě :( ... Bez Pay Palu neberu ...
      • ucho
        neber, oni ti to nenutí.
        • victor
          Ani nemusím . Na steamu už byla v několika akcích , takže si s takovými podmínkami nechám raděj obezřetně zajít chuť
  • Další info o Dreamfall chapters

    Tady: http://www.eurogamer.net/articles/2012-11-09-dreamfall-chapters-will-be-a-single-player-adventure-game-for-pc-and-mac

    Jsou další informace včetně krátkýho rozhovoru s RT. Už aby to bylo na tom kickstarteru.
  • SWTOR: Free-to-Play is Coming on November 15th

    Star Wars The Old Republic zacina s free-to-play modelom 15. novembra. Viac na http://www.swtor.com/info/news/news-article/20121108.
    • Psali tu o tom včera
      • jo jo, mas pravdu. nevsimol som si.
        • Jasnacka :) Uz se na to docela tesim. F2P je presne pro me protoze stejne jediny co me zajima je ten pribeh kterej si chci projit :)
          • USER47
            Doporučím vybrat si pro začátek jinou class než Jedi Knight. Jeho příběh je dost hloupej a schématicky poskládanej - aneb na každý planetě je doomsday device s potenciálem zničit planetu/galaxii, musíš pokaždý přiběhnout v poslední vteřině a zachránit situaci. Ani Bounty Hunter mě příběhově nezaujal, ačkoli se za něj hraje dobře, má asi nejlepší dabing a celkově je ta postava narozdíl od Jedi Knighta Mirka Dušína celkem sympatická.

            Hodně chvály je na linii Imperial Agenta, ale těžko říct. Mám ho na poměrně nízkým levelu a už chvíli jsem na něj nešáhnul, protože mě sere jeho dabing:).
            • zase ten příběh bounty huntera sedí ke Star Wars
            • USER47
              No, na nějaký rozhodnutí tam sice narážíš furt, ale stejně to ve výsledku nemá moc žádnej efekt. V 99% případů jde jen o pár bodíků do LS/DS a +1/-1 u reputace u companiona. Ten svět je celej samozřejmě šíleně statickej a po chvíli hraní zjistíš, že volby jsou jen falešným zdáním volnosti, ale efekt na další hraní či na příběh je nulovej. Maximálně když někoho někde ušetříš, tak později dostaneš mejl, jak je ti hrozně vděčnej. Meh.

              Souhlasím, že Kira je celkem fajn, coby sentinel jsem v pozdějších fázích pobíhal spíš s doktorem, ale určitě mi byla sympatičtější než Mako (BH) nebo Kaliyo (IA).
            • Viktor_H
              Knigh je dost schématickej, souhlasím. Síla kampaně této classy ale není v příběhu.

              Líbí se mi, jak přistupuje k volbám, resp. k temné/světlé straně síly. Možnost si svého reka vyprofilovat je opravdu velká a skýtá možnost pro kompromisy (nestalo se tudíž to, čeho jsem se bál, totiž že budeš moci být jedině učebnicový rytíř, nebo padlý jedi a nic mezi tím).
              Příběh mě neurazil, ale ani nenadchnl (ještě nemám úplně dokončeno), přijde mi podružný, jakoby poskládaný přesně tak, aby byl prostor 1) prožít si Lukovu klišoidní story 2) vyprofilovat se. K tomuto účelu slouží dostatečně.

              Další silnou stránkou Jedi Knighta jsou parťáci. Kira Carsen je opravdu sympatická postava a její dialogy mají říz.

              Celkově se ale o nijak světobornou kampaň nejedná, snad mě IA překvapí.

              BTW, podle lidí na fórech jsou Consular a Inquisitor prý nejslabší kampaně, Imperial Agent a Smuggler prý nejlepší
            • Malleth
              Ani Jedi Consular za moc nestojí. Na každý planetě je Jedi kterýmu hrabe, a ty ho musíš přemluvit nebo zabít.
  • Foxtrot_cz

    Nové screeny prostředí a modelů ze S.T.A.L.K.E.R. 2.

    WTF - já četl, že práce na Stalker 2 byli definitivně ukončené, můžete mi to někdo tedy vyjasnit ?
    • Tohle jsou obrázky jednoho z vývojářu z jeho portfolia, co jsem vyčetl z toho odkazu...
    • Tyjo vzdyt byvale GSC dela na nejake non-stalker mmo ne? Taky na to cumim jak puk. Cas se optat strejcka Googla.
    • rancor1223
      Taky na to čumim a nechápu *1*. Už druhá bleskovka v tomhle týdnu o zrušeném Stalkerovi 2. Tak co to sakra?
  • Co vás čeká v GTA V? Los Santos bude větší než svět Red Dead Redemption, GTA: San Andreas a...

    Jupi zadny randeni!
  • vlastik.plaminek

    Adrian Chmielarz (zakladatel People Can Fly): Pokud chceme ve hře vytvořit nezapomenutelné zážitky...

    Ať si zahraje první tři Residenty, Silent Hill, Amnesiu nebo první AvP a pak něco mele. Padající mrakodrapy nejsou nezapomenutelný zážitek.
  • MickTheMage

    Nove RPG od producenta Realms of Arkania?

    Guido Henkel, co je producent (a tvorca hudby) klasickej serie Realms of Arkania, pripravuje podla vsetkeho: http://www.crystals-dsa-foren.de/showthread.php?tid=3947&page=2 nove, originalne RPG, ktore vsak nema nic s pravidlami (alebo svetom) Das Schwarze Auge. Podla informacii, ktore podal, by sa malo jednat o single-player RPG so severskou prichutou menom Thorvalla. Malo by sa jednat o velky PC projekt, ktory zabezpeci jeho spolocnost G3 Studios.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit