Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adrian Chmielarz (zakladatel People Can Fly): Pokud chceme ve hře vytvořit nezapomenutelné zážitky...

    nezapomenutelnej zážitek JE hratelnost...
    • Schválně si vybav nějaké tvé nezapomenutelné zážitky a dechberoucí scény. Spousta z nich bude pocházet z úseků hry, kde má hráč nějak svázané ruce (nemusí jít nutně o nehratelnou sekvenci). V MGS to jsou různé "minihry" (respektive souboje s bossy), v HL2 je hráči dočasně omezen pohyb, nebo rovnou i pohled atp.
      • Malleth
        Daj se ale udělat i bez omezování gameplaye. Stačí si zahrát Dark Souls. Tam je samotný objevování nových lokací nezapomentelnej zážitek.
    • Hanzales

      Adrian Chmielarz (zakladatel People Can Fly): Pokud chceme ve hře vytvořit nezapomenutelné zážitky...

      Zrovinka jsem chtěl napsat to samý (a asi nás bude víc) ;o)
      Ale počítám se někde něco ztratilo v kontextu... a jak tak čtu tu větu, tak asi i v překladu :)
      Asi byly myšleny dechberoucí momenty ze hry, kdy jde o nějakou scenérii, nebo nehratelnou sekvenci, která hráči utkvěla v hlavě. Ale skvělých herních momentů se mi vybavuje mnohem více právě že na základě hratelnosti.
      • Mno dřív bych si myslel, že se někdo seknul v překladu ale ono přece jenom vychází nějak moc nehratelných blbostí na které se nedá zapomenout ..
  • Co nás čeká a nemine v nejnovější (7.11.2012) aktualizaci PS Store?

    :D hot news:D
    • Co nás čeká a nemine v nejnovější (7.11.2012) aktualizaci PS Store?

      To je jedno. Než zmizí frikulínská ikona Singstar z XMB, tak budu stejně PS Store ignorovat.
  • Kdo z Vás by nechtěl úspěšnou hru BioShock zcela zdarma? Tak neotálejte a přidejte si ho do košíku...

    Ale na stránkách píšou, že je to jen pro USA, Kanadu a Mexiko ... tak jde to nebo ne?
    • Jde to, už tahám, ale musíš mít platební kartu.
      • Eda.Frtan
        A to mě právě dost sere... Proč bych jim tam měl psát kartu, když je to zadarmo... Zase nějaká mrdka, kde jim ukradnou databázi a vyluxujou mi kreditku(i když tu mám stejně jen na placení na netu.)
        • victor
          Přesně , žádný obchod hned po tobě nechce kompletní údaje ke kartě jako je tomu tady .... a jiná možnost není ... to smrdí .
        • O luxování kreditek jsi slyšel kde?to mají jen češi vsugerovaný hodně blbý myšlenkový pochody.
      • Kdo z Vás by nechtěl úspěšnou hru BioShock zcela zdarma? Tak neotálejte a přidejte si ho do košíku...

        Jéé, tak to už si konečně můžu s klidným svědomím nainstalovat warez verzi (jedna z mála gamesek, co nemám legálně), která se mi někde doma válí na.. :-)
        • ucho
          ne, to neznamená, že ta hra je teď napořád zadarmo, to znamená, že má jeden obchod promo akci, aby si nalákal zákazníky, kteří budou nakupovat u něj...
    • Na stránkach píšu: This title is available for purchase in Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, and United Kingdom.
  • WORLD OF TANKS - VETERANS DAY PROMO CODE ?

    VETERANS DAY PROMO CODE
    Between November 8th, 2012 at 9:00 PM PST and November 11th, 2012 at 8:59 PM PST redeem the below code for one free day of Premium Account status.

    Funguje to někomu , nebo musím být zase jen zas...ý noob a amík ?
    • Nejspíš jen US, protože v Evropě se Veterans day neslaví (teda aspoň si to myslim *3* )
      • victor
        :)))))) Zrovna dneska ve zprávách na ČT1 jej připomínali ....

        http://cs.wikipedia.org/wiki/Den_válečných_veteránů

        wohooo ... podařilo se :D ....sice až přes aktivaci kódu v account managementu (takže ne podle návodu v mailu ) , ale mám den zdarma :D
        Tak to nakonec oslavíme ne ? *2*
  • Jakési GTA 5 related novinky

    http://imgur.com/a/GsODP
  • ucho

    Nový Humble Bundle

    Tak jsem ho zase podpořil, ale většinu her mám, takže Steam klíče (aktivujte prosím pouze to, co vás opravdu zajímá :) ). Popřípadě stránky Humble Bundle znáte :)

    Eufloria
    DEZ0B-JPZXC-PBC8F

    Superbrothers: Sword & Sworcery EP
    XAK3I-IW5BM-IK6FQ

    Crayon Physics Deluxe
    3006B-ZV9DT-H7H9K
  • Biošok zdarma http://www.gamefly.co.uk/Download-BioShock/5001055
    • na co musim vypsat kreditku kdyz to je objednavka zdarma *1*
      • ucho
        aby si tam vychcánci "neobjednali" spoustu licencí pro sebe a "nevykoupili" to i normálním lidem, kteří by si vzali jen jednu hru zdarma. pak by se mohlo stát, že by nějaký snažinec "nakoupil" zadarmo a prodával za peníze...
  • jindra.veliky

    Green Throttle Games chce pozvednout mobilní hry na novou úroveň - smartphone připojíte k TV a...

    nic novyho.....
    • Green Throttle Games chce pozvednout mobilní hry na novou úroveň - smartphone připojíte k TV a...

      a kde je ta ouya teďkom
  • ucho

    Serious Sam 3

    http://impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W2350

    za 120,- Steam verze
  • ucho

    UBIShop

    máte někdo zkušenosti s nákupem v shopu Ubisoftu? koupil jsem si tam hru s kupónem UBIPGW10 na slevu 10 eur a už dva dny u té objednávky vidím: Processing serial number or unlock code.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit