Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten samý člověk, který s přestihem minulý měsíc pustil na net nelegální verzi Halo 4, teď...

    Tato hra nás ještě v něčem dokáže překvapit? zajímavé....
    • Nechapu to taky... Nejlepsi je, ze v dnesni dobe kdy si kazdej na diskuzich stezuje na grafiku a ze to je to hlavni na hrach, Black Ops 2, vypadajici na rok 2009, trha rekordy v predobjednavkach... Tak tomu nerozumim
      • Jenze je to CoD. Nebyt te nalepky, tak o to neni ani zdaleka takovy zajem. Posledni dily tezi imho hlavne ze znacky.
  • ucho

    Ten samý člověk, který s přestihem minulý měsíc pustil na net nelegální verzi Halo 4, teď...

    co je to ten přestih?
  • Ten samý člověk, který s přestihem minulý měsíc pustil na net nelegální verzi Halo 4, teď...

    Spoilery v CoD...Zkusim si jen tak tipnout...vse zachranite za cenu velkych ztrat...
    • ...na strane nepritele *1*
  • Preed

    Ten samý člověk, který s přestihem minulý měsíc pustil na net nelegální verzi Halo 4, teď...

    Ten Xbox nejak leakuje. *5*
    • Měli by si ho utěsnit
  • zdeeneek

    V Grand Theft Auto V pravděpodobně narazíte i na krávy a koně.

    To si piste, ze na ne narazime - predni kapotou naseho nadupanyho fara ;)
    • Něco mi ale říká, že ne našeho.
  • Nevíte kdy bude SW:TOR F2P ?
    Píšou listopad, ale ten už je a F2P nikde.
    • braveman
      Mělo by to být někdy (až) v průběhu listopadu.
      Sleduj: http://www.swtor.com/support/helpcenter/6778
      • teď jsem pustil tor a koukám že zítra je nový patch tak to je asi ono
        • zdeeneek
          Sakra a ja si zrovna o vikendu predplatil jeden mesic, protoze jsem to chtel konecne vyzkouset ;) Ale co, nelituju - hraje se to paradne.
  • prudislav

    Dragonborn trailer

    http://youtu.be/TRmdXDH9b1s
  • V Grand Theft Auto V pravděpodobně narazíte i na krávy a koně.

    No ty krávo! To sem z toho teda kůň. Doufám, že budou mít vliv i na příběh.
    • Se těším až budu na koni ujíždět fízlům a zajedu do Pay n Spray a koně si přebarvím *1* *1*
    • V Grand Theft Auto V pravděpodobně narazíte i na krávy a koně.

      Osobně zástávám názor že je sice lepší dělat tyhle věci na pc než v reálu , přesto však kdo to dělá (né za účelem vyzkoušení) je zamindrákovaný zm*d
      • takže zajíždět a střílet lidi je ok, ale zajíždět zvířata není? kde je v tom logika?
        • Mi připomíná jeden nedávnej rozhovor s Carmackem o Wolfensteinovi 3D "U verze pro Nintendo jsme museli vyměnit psy za zmutované krysy, zabíjení zvířat pro ně bylo tabu. Střílení do lidi bylo v pohodě."
    • V Grand Theft Auto V pravděpodobně narazíte i na krávy a koně.

      Já jsem spíš zvědavý na ty reakce ochránců zvířat až zjistí, že jde kombajnem rozcupovat stádo poklidně se pasoucích krav *1*
      • Keyz
        Snad tam nešlápnu do kravího lejna *1*
  • ucho

    Všechno co jste chtěli si přáli vědět o specifikaci internetového prohlížeče konzole WiiU.

    kolikrát už bylo bleskaři řečeno, aby si ty zprávy před zveřejněním přečetl? :)
    • Heh

      myslím že ani einstain by to nespočital :)
  • Dva grafici a fanoušci Games.cz Eddy_cz aMishan_D ze studia Pandemic se rozhodli vytvořit tričko...

    Jediné studios budou tihle :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pandemic_Studios ....

    Mimochodem opět pohřbeno EA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit