Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peter Moore (EA): „Věci, které dokážeme udělat na PC jsou neuvěřitelné. (Nové) konzole nakonec stejně opět zvednou kotvy a PC doženou.“

    ano někdy je to až neuvěřitelné co to vydají za sra*ku *15* *1*
    • *15*
  • Cevat Yerli (Crytek) věří, že konzole jsou odsouzeny k zániku, pokud nezačnou podporovat free-to-play...

    Tak to jsme se nasmáli :)
  • Sony skončilo v druhém čtvrtletí tohoto roku ve ztrátě 198 milionů dolarů, to je téměř o...

    ...to je téměř o polovinu menší problém než které mělo za stejné období před rokem...

    Kdy si to po sobe zacnete cist...
  • DMC: Devil May Cry opět postupně nabídne 4 extrémně těžké obtížnosti. Troufnete si?

    "Hell and Hell" - challenge accepted!
  • smejki
    nevím, jestli to tu bylo, ale... ULTIMATE ASSASSIN'S CREED 3 SONG
    http://www.youtube.com/watch?v=12PWq22E9CQ#!
    fuck yeah!
    • rancor1223
      Jako parodie na Assasins's Creed dobrý, ale song znám lepší *3*
      http://youtu.be/hduAxcnKxwk
      • Zrovna z těchhle dvou se mi víc líbí ten od smosh, ale Miracle of Sound má spoustu skvělejch songů (třeba klasika Commander Sheppard *4* )
        • rancor1223
          AC3 song je akorát hejtovanej kvůli těm dupstepovým částem (ne, normálně dupstep neposlouchám a sám bych si ho asi nikdy nepustil). Rád bych napsal, že je jeden z nejlepších tohohle roku, ale když ono vše co zatím vydal tenhle rok je úplně skvělý (Calamity, ROLL OUT!, Borderlands 2 song, i ten Doorfighter pobavil *1*.
          Nevím jestli se to zdá jen mě, ale smosh neumí zpívat.
  • leckie

    Mass Effect Trilogy vyjde na PS3 7. prosince, na X360 se objeví o dva dny později.

    Podle webu Bioware Mass Effect Trilogy vyjde na Xbox360 a PC stejně, tudíž 6. listopadu, PS3 verze vyjde o měsíc později
    • braveman
      Pravdu máš, býval bych přísahal, že jsem tam ten prosinec viděl. Asi je čas vyzkoušet očního lékaře:) Nahodim znovu zprávu ASAP.
  • Ke spuštění Hitman: Absolution budete potřebovat minimálně dvoujádrový 2GHz procesor, Win Vista/Win7,...

    Crysis 3 gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=BokWp6TsRHc&feature=youtu.be
    • Nečetl jsem (jen potvrdil *2* ), ale předpokládám, že součástí "licence" na closed alpha byl zákaz vypouštění obrázků a videí na net. Připrav se na ban na YT, pokud je to tvůj účet *1* (EA je nekompromisní a YT/Google taktéž).
  • Může mi někdo vysvětlit jaktože hry jako je absolution či xcom nepodporujou xp a directx 9 když to sou hry multiplatformní hry tedy běžej i na konzolích, který pokud vim nepodporujou nejnovější directy?
    • 5. listopadu se pravděpodobně naplno rozjede možnost předobjednat si GTA V. V brzké době očekávejte...

      je to marketing chtej z nas penize. konzole zustavaj stejny bezi tam stejny hry jak na pc ale na pc porad vychazi novy hardware a hry maji napsanou vyssi narocnost zase znas chteji penize
    • Už vyházejte ty XPčka proboha...
      • Zajímavá odpověd *7* .
        • Ale ma pravdu prece.XP uz je mrtvy OS a sedmicky jsou stejne dobre,ne-li lepsi. *3*
          • Já se neptal na to jestli si mám nechat xpčka ale nato jak je možný, že na konzolích to běží.
            Nehledě nato, že 7 plánuju pod stromeček s novym pc a tohle si nechám na starší hry.
          • ucho
            mně xp umřely minulý měsíc. doslova. oživoval jsem je 2 hodiny a nic... :)
  • Faerie Solitaire zdarma na Steamu

    Naše hra je až do 8. listopadu zdarma na Steamu. Navíc má teď podporu pro Mac a každý, kdo už má Faerie Solitaire (nebo si naši hru stáhne), získá předmět do TF2.
    Web: http://faeriesolitaire.com/
    Steam: http://store.steampowered.com/app/38600
    • Chomaco
      stahuju jenom kvůli předmětu :D
    • díky, moc hezké...

      škoda, že jsem to zrovna nedávno koupil na nejkreténštějším serveru planety bigfishgames :(( aspoň to tam teď můžu všechno zrušit (a něco jsem vám zaplatil :o)
    • A kdy že získá ten předmět do TF2?
      • Stáhl jsem, zahrál jsem a žádný předmět do TF2 jsem nedostal *7*
        • Aha, takže přijde až při dalším updatu *4*
    • diky za info
      • Co by neinformovali, když je to jejich hra, že? Děkuješ reklamám v televizi, že informují o nových produktech? Tam za podobné "info" aspoň platí.
        • Vzdyt to je zdarma + predmet do jiny hry, tak co. Aspon si to vic lidi zkusi, bych si toho jinak nevsim
          • Ahá, takže v tom případě je očividná reklama zdarma (předpokládám) bez souhlasu s webem v pořádku, hm?
            • @kubas: "předpokládám"
              @alka: Cože? *15*
            • Jako by ti to nemohlo být jedno, nehraj si tu na policajta...
            • jak víš, že je bez souhlasu webu?
  • Prodeje Dishonored

    NA jednom webu zabývající se prodejemi her, jsem našel, že celkově se prodalo jen 900 tisíc kopií. Na PC bylo nejméně (100 tisíc), pak na PS3 (330 tisíc) a nejvíce na Xbox 360 (480 tisíc). Dost mě to překvapilo a to hlavně na PC, kdy jsem čekal minimálně o 400 tisíc více.

    Celkově mě to dost zklamalo, protože jsem této hře přál minimálně 2 miliony kopií a zatímco se CODU prodá 25 milionů, poměrně inovativnější a hratelnostně lepší hry, si nekoupí ani ten blbej milion lidí.
    • speeder

      Problem vidim v tom, ze ludia si zacali zvykat na zlavy a s kupou sa hned neponahlaju. Ja tiez, aj ked ma trochu uz brzdi hardware.
      • Neco na tom je.Ja osobne jsem hru hned v den vydani uz nejakej ten patek nekoupil.Naposledy to byl tusim Portal 2,ale ten taky nestal 50E jako jine hry.
        Vetsinou si pockam az hru trochu slevni nebo nebo jde do nejake docasne slevove akce.
        A myslim,ze to tak dela pomerne dost lidi.
        Kazdopadne Dishonored by si slusne prodeje zaslouzil.
    • Pokud je to z vgchartz, tak bych tomu fakt nepřikládal takovou váhu, třeba Zaklínač 2 tam má pro obě platformy dohromady prodáno necelých 1,3 milionu, přitom na minulé konferenci CDPR oznámili, že už se přehoupli přes 2, prostě dokud to nebude přímo z Arkane nebo z nějakého prohlášení Bethesdy, tak bych to tak nehrotil. Taky doufám, že zrovna tuhle hru PC hráči podrží a ukážou, že dělat pořádně velký hry na PC ne jen formou odfláknutého portu, se stále ještě vyplatí..... Doufám
    • DangerousDave
      myslíš vgchartz ? tomu by som zatial veľkú dôležitosť neprikladal i keď môže to niečo naznačovať. Každopádne ak by sa potvrdili nízke predaje a hlavne na PC tak by sa naplnili moje najhoršie obavy. Pokial PC komunita nie je ochotná platiť ani za kvalitu tak asi fakt na*rať...
      • Ano, myslím. Jak jsem psal, jestli jsou prodeje na PC nejhůře, tak se jdu zahrabat, protože bych čekal, že právě PC hráči tohle ocení.
        • Vgchartz naprosto neodpovídá realitě u PC verzí. Vůbec nepočítá digi distribuci a u BF3 píše jen 2 mega, což je nesmysl, když PC se vyrovná konzolím v DICE soutěžích (na PC je průměr hráčů na server minimálně 2násobný oproti konzolím už jen kvůli omezení u konzolí na 24 hráčů, takže počet odehraných her na Wakeu a počet zabití technikou absolvovalo na PC 2krát více lidí pro stejný výsledek a stejně u letecké PC poráží obě konzole; ano mají víc cílů, že *1* ). Na každé z konzolí je přitom 6 mega. U PC only Total Warů je situace ještě víc do očí bijící, protože dle jejich čísel se neprodalo ani jednoho z posledních víc než milion kusů. To je úplný nesmysl vzhledem k počtu lidí pracujících na Rome2TW, který bude největší a nejdražší díl. To by určitě ani poslední 2-3 díly nevytvořili, kdyby ty prodeje seděli. Jsou to čísla k ničemu.
    • No ale nevíš, kolik toho prodali na steamu, ne?
      • Tak ale stejně, steam je jen na PC a pochybuju, že by měl nějaký větší vliv na další prodeje. Při mém opravdu optimistickém odhadu, to bude dalších 100 tisíc, realisticky 50-70 tisíc
        • To bych řekl, že víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit