Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caincz

    Mladé vývojářské studio Playhouse Entertainment se snaží vytvořit střílečku pro PS Move,...

    Skoro se mi chce napsat, že spláčou nad výdělkem, protože hardcore hráči PS Move nemají...ale já ho mám....to je dilema...
  • The Longest Journey

    The Longest Journey se vrací!!!!!!!

    http://www.eurogamer.net/articles/2012-11-01-dreamfall-chapters-a-new-longest-journey-game-by-ragnar-tornquist
  • RSS bleskovky

    to webmaster: proc mate ty bleskovky v RSS formatu tak pokalene zkracovany? dyt to je nepouzitelne
    to musim extrahovat pres externi web agregator a to je zbytecna zatez
  • ucho

    Mount and Blade Collection

    Na GMG za 115,- (Steam verze)
  • Podpora stereoskopického 3D v Assassin’s Creed III potvrzena.

    tak timto si u mě hra polepšila o celý bod :) možná ji dám už 7/10
  • Tohle zkratka musim linknout,... bez jakyhokoli dalsiho komentare.

    http://www.zing.cz/novinky/14195/videorecenze-pc-verze-dark-souls
    • líbí se mi jak nějakej 15ti letej kluk mluví o Old Schoolovém RPG. Přitom v jeho věku ani nemuže vědět co to je :D
      • Že? Jak můžeme dneska vlastně číst antickou filozofii a mluvit o jejím přínosu, když tomu vůbec nerozumíme. :/ Kor v naše věku!
        • Nožejo.
      • Protože je fyzicky nemožné, že by ten patnáctiletý hrál hry vydané před jeho narozením, že. To by svět explodoval. Možná celý vesmír. Znova.
    • drasta
      To jsem vazne jedinej komu se to na klavesnici a mysi po spravnem nastaveni klaves hralo v pohode?
      • hele ja mam takovej problem že když pohnu pomaliiiinku myší o milimetr, tak se ve hře otočim o 180° a když s myší pohnu rychle tak se otočim jen asi o 30° a to ještě pomalu... a to se fakt nedá :D dohrál sem to na gamepadu a nejlepší hra za poslední roky
        • Hele i na to je mod :) Sam si pak ve hre pomoci '+' a '-' nastavis citlivost, ktera ti vyhovuje a funguje to lip nez nastavovani DPI primo na mysi (pokud mas mys, ktera to umoznuje).
        • drasta
          To je fakt zvlastni. Ja jsem nic podobnyho nepozoroval. Je pravda ze obrazovka se pri pohybu mysi trochu trhala (i kdyz hra jela na 30 framu) ale normalne se to dalo hrat.
      • Taky jsem s tim nemel problem a nemam, protoze Dark Souls si se mnou porad pohrava :) I presto jdu dnes na postu vyzvednout gamepad.
    • montatatana
      Od dětí pro děti :)
      • DangerousDave
        tak nejak by to dopadlo keby janchor recenzoval Mirrors edge :) (joke)

        tu je pekne vidieť, že recenzia by sa mala robiť s chladnou hlavou a nie, že chlapec vyzvracia do mikrofónu všetku svoju nahromadenú frustráciu, ktorú si vpodstate navodil svojou vlastnou neschopnosťou.
      • janchor
        Úplně se mi z toho zatesklo po obživení.
  • EA skončila v druhém čtvrtletí tohoto roku ve ztrátě 381 milionů dolarů, tj. o 40 milionů více...

    dobře jim tak zm***m! si jako mysleli, že miliony uživatelů steamu si budou instalovat BETU nějakýho originu kvuli průměrnejm hrám od íej? fail
  • Prodeje Medal of Honor: Warfighter jsou slabší, než EA očekávalo.

    A co si mysleli ,že jim lidi budou pořád žrát ty jejich sračky,dobře jim tak možná začnou dělat pořádné hry. *15*
    • jindra.veliky
      Valve to prošlo s l4d2 a cs:go :-)
  • Asi první recenze na Black Ops 2:
    https://www.youtube.com/watch?v=zbfTO2W2rUU
  • jindra.veliky

    Informace

    Proc neinformujete i o slevach na originu? Treba Alan Wake's American Nightmare za 7 euro.
    • Analytici předpovídají, že se prodá 18 až 20 milionů Grand Theft Auto V. Tedy o něco málo méně,...

      Je aj na GOG. Uz tam bola 2x na to zlava.
    • protoze origin skoro nikoho nezajima :)
      • jindra.veliky
        takze se tu nebude psat o Wowku? *5*
    • Ono je American Nightmare i na PC? Jaktoze se to dozvidam az ted! *13* Uz se sosa. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit