Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STEAM slaví Halloween ve velkém - cena 60(!) titulů klesla mnohdy o 50 až 75 procent.

    Díky bleskaři a případně tomu, kdo ho na to upozornil. Alan Wake's American Nightmare, Left4Dead 2 a Hautend House dohromady za krásných 350 Kč. Bez tohohle bych Steam nepustil *3*
    • STEAM slaví Halloween ve velkém - cena 60(!) titulů klesla mnohdy o 50 až 75 procent.

      Já mám zájem o Stalkera (první dva díly), ale chtěl bych ho s dabingem, protože jsem ho tak poprvé hrál. Ale hádám, že ve steam verzi cz dabing asi není, co?
  • Steam Haloween Sale

    jen bych rád upozornil na trend ve Steamovských slevách, kdy se zlevňuje z nesmyslných cen. Třeba taková The Darkness II již byla ve slevě několikrát za tuto cenu, ovšem rád bych, aby se čtenář podíval na onu "původní škrtnutou" cenu, jež je i v současné nějakých 50 euro.

    Steam jen využívá (někdo by řekl zneužívá) toho, že má de facto většinu trhu, tak zkouší, co si zákazník dá líbit.
    • ucho
      chtěl bych upozornit na to, že vlastním Darkness 2 na steamu a koupil jsem ho za 120,-
      na steam si tedy rozhodně stěžovat nemohu :) jinak ty ceny jsou "nesmyslné" jak u čeho a jak pro koho. a řadu lidí to neodradí od toho si hru koupit za plnou cenu. pokud někdo převrací každou korunu, tak si samozřejmě počká na slevu, ale na druhou stranu jsou zase pak ty ceny po slevě často bezkonkurenční...
      jinak jsi přeci svým vlastním pánem, sám se předpokládám dokážeš rozhodnout, za jakou cenu jakou hru koupíš a když bude cena příliš vysoká, hru kupovat nebudeš... celkově mi trochu uniká smysl postu :)
    • A mimochodem, včera jsem tam koupil The Walking Dead. Nehrál jste to už někdo?
      • jistě, je to velmi dobré, nedělá to seriálu ani komiksu ostudu a považuje se to za vrchol tvorby Tale.
        • Seriál spíš dělá ostudu komiksu (a hře), i když se začátkem nové sezóny se kvalita už lepší.
    • To není přesné - oni postupují tak, že uvedou hru za plnou cenou, řekněme 50 EUR, po určité době ji pak několikrát dají do časově omezené akce, např. na 1 den nebo víkend ji sníží, pak vrátí zpět na původní cenu, a časem sníží její cenu trvale třeba o 50%. A z této ceny pak zase dávají slevy.
      • v tomhle případě pravděpodobně závisí na 2K, jak si s tím manipuluje. Ve finále je to však Steam, na kom bude vidět největší díl "viny". Já chtěl jen varovat hráče, že není všechno zlato, co se třpytí.
    • "majoritní většinu"....hezký výraz, no. Tautologie se tomu říká.

      Ano, slevy na Steamu se používají jako druh podlého marketingu, ale snad mají lidé mozek a jestli ne, dobře jim tak.
      • upravil jsem to, aby to pochopil i průměrný otaku. Snad už to teď je ok.

        A ano, je to jen byznys, nic víc. Jako vždy.
        • Já to pochopil, jen jsem poukázal na zbytečnosti ve tvym textu pravděpodobně způsobený potřebou chytře se prezentovat, což se zjevně moc nepovedlo :)

          Co že jsem teda nepochopil?
          • omlouvám se, nerad se bavím s lidmi tvého typu, nechme to tak.
            • Heh, to chápu. Zejména kvůli všem těm individuím, co sem chodí. Ale aspoň je příjem z reklamy a traffic :)
            • věř mi, že červená čísla jsou to poslední, o co mi jde. Mně nechává zdejší systém hodnocení příspěvků chladným.
            • Chápu, kde se objevím, tam jsou z nějakých důvodů červená čísla.

              Jinak ještě k té cenové teorii, to by přece nefungovalo, kdyby měli u jiných prodejců nižší ceny, ne? Protože ty akce jsou málokdy časově souběžné. Někdy dokonce nejsou vůbec (např. EA na Steamu, že...)
  • stopzombiemouth.com

    hmm, tak ta akce s Plants vs. Zombies zadáčo platí jen pro US, takže jedině proxy...
    • ucho
      teď je na steamu za 2,5 eura. za tyhle peníze je to zadarmo, ta hra si to zaslouží...
  • Britský žebříček prodejnosti 43. týdne roku 2012: 1. Medal of Honor: Warfighter, 2. FIFA 13, 3....

    Nechapu jak je mozne ze je MoH prvni?! Pak se divime ze delaj hry ktere nestoji za nic...udela otravnou zabugovanou hru a jeste jsou prvni v prodejnosti! Lidi jsou jak stado,vidi znacku a jdou nakupovat....
  • Malleth
    Reakce na Miserius:
    Nevim co na tom u Dishonored nebyla pravda. Já sem Dishonored dohrál po 25 hodinách a zdaleka sem neměl objevený všechno. Jasně, mohl to člověk proběhnout rychlejc, ale tím by šidil sám sebe. Krom toho Dishonored má velkou znovuhratelnost.
    • Ja hral stealth bez zabiti a objevil tak 80% run a amuletu a trvalo mi to 15 hodin (na Hard)...takze to uz asi taky zalezi na tom jak jsi dobrej hrac...
      A nemluvim o znovuhratelnosti, ta je u Dishonored suprova, ale mluvim o tom ze rikali ze zabralo 22 hodin vyvojari to projit kdyz uz vedel co vsude je (nesmysl takovou dobu) a tady rikaj 20 hodin, tak aby to opravdu tech 20 bylo...
      • Mínusové komando, spis mi vysvetlete v cem semnou nesouhlasite misto minuskovani, nebo spis spolu s minusováním *15*
        • drasta
          Chtel jsem ti jen vysvetlit ze jsem ti dal minus a to ne proto ze bych s tebou nesouhlasil ale po tom co jsem si od tebe precetl jsem te chtel proste jen nas*at...
          • Koukam že jsem si pěkně naběhnul... *2*

            Jo a sorry, zapomnel jsem...... Fakt jsi me nastval ty jeden grazle! Ted budu behat po pokoji 10 minut a jen se vztekat!! Dalsi minus ktere si na smrtelne posteli budu vyčítat! *16* *16* *16*

            *2*
            • Nebo rozumní *2*
            • Drž raději hubu. *7* Nejhorší snad u lidí je, když trpí hrozným přesvědčením, že jsou vtipní. *7*
        • a proč? to ti každej musí vysvětlovat, proč s tebou nesouhlasí?
          • Byl bych za to rád...
            • Kdyz mi nekdo da + tak to beru tak jako ze souhlasi s tim co pisu. Kdyz mi nekdo da minus bero to tak ze nesouhlasi s tim co napisu. A proto bych byl rad kdyby mi jeste rekl s cim nesouhlasi, stejne jako probiha ziva diskuze (znas to?)... Pokud patris uz k 36. "ctenari" co si zas neco blbe precetl a pochopil to tak ze kazdy kdo mi da minus musi napsat duvod nebo se stane moji voodoo panenkou, tak jsi 36. ctenar mimo misu... (cisla jsou pouze orientacni *1* )
              Jen tak btw, dekuji tobe podobnym, vzdy ve skole o nudny prednasky mam co delat kdyz tu nejaky trdlo háže rozumy a mě to nedá jen číst :D
            • mně jen přijde divný, že třeba pluska vysvětlovat nechceš, to ti asi stačí, když vidíš, jak tě mají všichni rádi... ale věz, že když ti někdo dá v diskuzi mínus, svět se nezboří a život jde dál :D

              (PS: a urážky si strč za helmu)
            • Ty jsi holt hlupák no...
            • ok, tak bacha, když sem bude něco psát Miserius, tak mu lidi nedávejte žádný mínusy, radši pěkně pod jeho příspěvek popište, co se vám na něm nelíbí :) no nevošklíbejte se, byl by moc rád, tak co byste pro něj neudělali :D
  • Dohrát hlavní kampaň Assassin's Creed III zabere cca 20 hodin, stejně dlouhou dobu si užijete i...

    Doufam ze to je pravda, ne jako 22 hodin v Dishonored *3*
    • Já mám na Steamu u Dishonored 24 hodin, záleží prostě na herním stylu....
    • Dohrát hlavní kampaň Assassin's Creed III zabere cca 20 hodin, stejně dlouhou dobu si užijete i...

      No já jsem AC2 hrál nějakých 65 hodin. Jestli je AC3 podobně rozsáhlá (má být, pokud vím), tak bych tyhle odhady nebral moc vážně.
      • Snad jo, je pravda že v AC2 jsem spousta casu jen behal po meste a zabijel nepratele :) Zitra uvidime :)
  • Ceskej Max Payne :D

    http://www.youtube.com/watch?v=_WPtZjqyy4Q

    Ne ze by byl nejak ultravtipnej ale musim uznat ze me docela prekvapil.
    • "zamávej, pitomče, vyletí rakeťáček" :D

      tak to jsem se fakt zasmál od srdce ;)
  • ucho

    Steam

    Na steamu je Halloween Sale, nepřehlédněte Shuggyho :)
    • Co to tam píšou toho 31.10 ? akce končí prvního..?
      Ten šagy je dobrej?
      • ucho
        ano, akce končí prvního.
        co se týče shuggyho, tak každýmu se líbí něco jinýho. je tam demo, které ukáže dost věcí. dohrát se to jinak dá za 4 hodiny, ale kooperaci jsem nezkoušel.
    • rancor1223
      Doporučuji Walking Dead (už vyšli 4 epizody z 5). Já už koupil před měsícem, také ve 40% slevě a nemůžu si to vynachválit!
      • Jazz
        Nevím no, sleva docela nic moc.
        Asi odolám a počkám aspoň na -66%.
      • ucho
        to koupím, až to bude na GOGu :)
  • Někdo betatest na Linuxový Steam?

    http://www.valvesoftware.com/linuxsurvey.php
  • Assassin's Creed III obstál v první recenzi na výbornou - v italském Xbox 360 Magazine obdržel...

    a on nekdo cekal, ze prvni kdo to muze recenzovat tomu da neco jinyho nez vybornou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit