Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodeje Medal of Honor: Warfighter jsou slabší, než EA očekávalo.

    no nekecejte :D Kdo by to byl řekl :S
  • MishKonn

    Prodeje Medal of Honor: Warfighter jsou slabší, než EA očekávalo.

    Taky jim to patří, je to shit, kterej se přiživuje na značce, která už sama o sobě vaří z vody dobrejch pár let. Pokud recyklujete recyklát z recyklátu z recyklátu z recyklátu z recyklátu, nemůžete očekávat, že ze stroje vypadne zlatý prase.
  • rancor1223

    Hra LEGO Lord of the Rings vtrhne do obchodů 23. listopadu 2012.

    Na videích vypadá skvěle, snad to bude stejně tak skvělé jako byly Star Wars.
  • První (velice doporučovaný) patch pro hru Assassin's Creed III opravuje 44 chyb.

    to snad neni možný xD xD
  • montatatana

    První (velice doporučovaný) patch pro hru Assassin's Creed III opravuje 44 chyb.

    I s ním jsem potkal v PS3 verzi pekne bugy s levitujicima puskama a primo predemnou na ulici mizejicima lidma :)
  • EA skončila v druhém čtvrtletí tohoto roku ve ztrátě 381 milionů dolarů.

    třeba už konečně krachnou a stanou se odstrašujícími případy pro ostatní vydavatele v tom, jak se nemaji dělat hry.
    • Sakra, chtěl jsem editovat, pak místo toho odpovídat a pak editovat...už nevím jak to původně bylo. Něco ve smyslu "Spíš by někdo mohl vysvětlit co že to znamená, protože GAAP net income asi není to samé co celkové ztráty"
      • braveman
        EA se určitě chystá ztrátu dohnat v aktuálních obdobích. Ta její meziroční ztráta v Q2 je docela standard, v minulém roce měla 340 mega, tedy toto čtvrtletí pro ni bylo o 40 mega horší než to minulé.
      • GAAP je akorát standard, takže to fakt jsou celkový ztráty...
        • Jo? No v tom případě to bude mít něco s tím, že se třeba EA soustředí na Q3 a Q4 :) . Nevím, už mě dlouho nezajímají. Ale dík za osvětu :)
  • Cahir

    Pro redakci

    Hoši, doplnil jsem svou čtenářskou recenzi k ME o EC a DLC, ale už nemůžu editovat. Nešlo by s tím něco udělat?? Že byste to třeba smázli a já tu rozšířenou poslal jako novou...
  • Medal of Honor: Warfighter schytalo od Edge nízké hodnocení - pouze 3/10.

    Na rozdíl od games.cz alespoň ví jakou známku dát podprůměrné hře...
    • EDGE ví hovno, nevytahuj jen to, co se ti líbí, podívej se na jejich další hodnocení, zůstane ti rozum stát.
      Kor když takový MW3 dostalo 9/10..jasně, nebylo tolik zabugovaný a dokonce ani tolik stupidní, ale taky nebylo tak kouzelný na takový hodnocení. A DAO 5/10 a DA2 6? Pche. *15*
    • EDGE se už nedotknu ani klackem, jejich hodnocení jsou jedno velký wtf. Halo 3 10/10 Miror's Edge 5/10 Zaklínač 2 4/10 Dead ISland 3/10...
      • rancor1223
        To jsou fakt zajímavý hodnocení *1* Dead Islands mě sice nebavil, ale 3/10? Zas tak špatný to fakt nebylo. Ostatní nekomentuju, ty jsou mimo úplně.
  • Disney koupil LucasArts

    Sice se to moc netýká her, ale všeobecný přehled je důležitý *3* .

    Disney koupil LucasArts a v roce 2015 nás čeká začátek 3. Star Wars trilogie.

    EDIT: Která, jestli dobře počítám skončí v roce 2019. A pak se prý uvidí, co bude dál.

    EDIT: A StarWars 1313 by se údajně odkud dotknout neměl.

    Další informace: http://www.ign.com/articles/2012/10/30/the-walt-disney-company-acquires-lucasfilm-star-wars-episode-vii-set-for-2015?abthid=5090375fc30b02e115000090#
    • Malleth
      Myslim že PEGI 13 je jistota
      • Jako kdyby někdy byly SW zábavou jen pro dospělé...
    • Cahir
      Ze zatím nevysvětlitelných důvodů jsou servery SWTOR down... Spekuluje se, že je to právě kvůli odkoupení Disneym, případně že jde o následky hurikánu Sandy...
  • STEAM slaví Halloween ve velkém - cena 60(!) titulů klesla mnohdy o 50 až 75 procent.

    Vampire: The Masquerade - Bloodlines - koupit ci nekoupit? To je oc tu bezi... Ma to cenu nebo je to tak strasne zabugovany ze se na to mam radsi vykaslat?
    • Cahir
      S nejnovějším patchem je ta hra takřka bezproblémová. Při svém posledním playthrough jsem na žádný podstatný problém nenarazil.

      BTW, užij si to, je to jedno z nejlepších RPG vůbec.
    • ringmancz
      tady člověk dostane minus jenom za to že se zeptá...
      • Dik je to uplne fuk :D Dulezity je ze nekdo odpovedel k veci.
    • s posledním community patchem to zabugovaný není vůbec (dohráno asi před půl rokem bez jakýhokoli problému)

      otázka je, jestli půjde takhle opatchit steamed verze...
      • J, patch na steam verzi normálně funguje.
      • Dik uz mam koupinu a stazino a opatchovano. Jen dovecerim a zkusim to spustit a uvidim.
        • janchor
          Závidím, že to máš čerstvý před sebou. Enjoy!
          • No nevim zatim to vypada ze jsem se zaseknul uz na tvorbe postavy :D
    • Myslím že za těch 5 euro to stojí, ale normální cenu bych za to asi nedal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit