Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NumberFiveAlive

    Syphon Filter bylo během vývoje několikrát téměř zrušeno a původně se točilo kolem vědců,...

    jeste ze to nezrusili, Syphon Filter 1-3 jsou jedny z nejlepsich her PS1 ery
    • Jojo co já sem se u nich navztekal ale zábava to byla parádní :D
  • Proces napasování konzole X360 do laptopu na vlastní oči.

    no to je pěkně hnusný xD
    • Hnusný snad , ale zajímavý

      No mne jen dojímala ta zakázkově dělaná tlačítka , držáky ventilátorů na 3D tiskárně ...
      Ehmmm no našinec se prostě musí spokojit se známým co má přístup k vodnímu paprsku či laseru , nebo bastlit na koleně ....
    • Proces napasování konzole X360 do laptopu na vlastní oči.

      Originální X360 taky není žadnej krasavec... *3* *3*
  • ucho

    Get for yourself and all your friends Plants vs Zombies for free

    http://www.stopzombiemouth.com/

    ale moc nevím, jak to funguje, ty kódy jsou stejný...
    • Download printable coupons for a free Plants vs. Zombies PC/Mac game, then come back Oct. 30 - Nov. 10 to redeem it.

      Na kupónu je napsáno. Go to stopzombiemouth.com use the code peah8r

      logishe .. od 30. října až 10. listopadu se tam bude dát někde zadat kód.
      • ucho
        ano, a dle logishe je teď ten kupón jen na okrasu a prostě v tom rozmezí bude ta hra zdarma, kupón nekupón...
        • je to v rámci tý kampaně na prevenci zkaženejch zubů a tak... má to fungovat tak, že si vytiskneš arch těch kupónu, budeš to všem rozdávat, oni si zajdou na ty stránky, dozvědí se, jak se správně starat o chrup, a dostanou za to hru zadax...

          co v tom hledáte za vědu?
          • ucho
            že ty kupóny nejsou unikátní, nijak se negenerují, tedy jakékoli rozdávání čehokoli je zbytečné. prostě v danou dobu kdokoli přijde na ty stránky a hru si bude moct stáhnout, protože ten kód bude viset někde na internetu...
            takže věda je v tom, že dělat cokoli s tím kupónem je zbytečné. kdyby si udělali generátor unikátních kódu, kde by šel pak každý použít jen jednou, bylo by to o něčem jiném, takhle je to taková fušeřina...
            • PS: to, že je tištění letáčků a jejich roznášení po okolí tady u nás v ČR naprostá pakárna, kterou by nikdo nikdy nedělal, ještě neznamená, že někde jinde to nefunguje ;)
            • jasně... někdo propaguje něco pro zdraví a ještě rozdává hru zadarmo, ale dělaj to úplně špatně! :D
            • ucho
              ne, nepřijde mi to nepředstavitelné. jen mi to přijde nedotažené. to generování unikátních kódů je práce na hodinu i s přípravou webu. získali by si tím tak větší návštěvnost stránek a větší snahu lidi ty kupóny opravdu tisknout a někomu dávat. takto je jakákoli manipulace s kupóny zbytečná... pokud si tedy chtěli udělat reklamu, odflákli to. co je na tom, že kritizuji tuhle malou drobnost? :)
            • prostě jsou lidi, co neznají stránky stopzombiemouth, a popcap jim chce pomoct to změnit... a zároveň chápe, že ne všichni znají jejich firmu a hry, tak proto jsou tam ty kupony, abys to donesl kamarádům a známým (jasně, dá se jim jen říct ten kód, ale oni maj ten marketing prostě nastavenej takhle, rozdávání letáčků)
            • přijde ti opravdu tak nepředstavitelné, že by někdo něco rozdával po omezenou dobu naprosto zadarmo v rámci tý kampaně?
        • Ano, je to divné. Člověk by řekl, že tam budou mít třeba 10k unikátních kódů a tím to hasne. Ale dokud je to tam v téhle formě tak pořád platí logishe. :)
    • peah8r?
  • NFS: Most Wanted

    Neprestavam se divit...dosavadni 4 recenze na nove NFS jsou 90,90,90,93. How is that possible? Kdyz jsem to zkousel na For Games jizdni model byl naprosto otresnej (250km/h troska brzdy a zatoceni doprava=instantní odbočení o 90°) nebo tuning za jízdy (výměna pneumatik, oprava, tuning malych casti atd) ... Chápete to někdo? Pokud je už warez verze a parite ji nekdo, co je na tom tak uchvatnyho?
    • Tak aby se neřeklo tak jsem si to objednal a jsem na to zvědav... Zajímavé také je, že Machinima poslala všem partnerskym uploaderum na youtube hru zdarma, pokud pote uploadnou nejaky kus gameplaye... To tedy nevim jestli se dela casto, ale zavani to budto natlakem na nas jeste pred vydanim (u me uspesne), nebo jsou si vedomi toho jake maji hraci mineni o poslednich dilech NFS a zaroven vi, ze tenhle dil se jim povedl :D Dám vědět
    • ucho
      NFS není simulace. Jsou to arkádové závody s auty. Vyčítat jí tedy takovéhle věci není příliš rozumné. Pokud hledáš simulaci, hledej ji u jiné hry...
      • rancor1223
        Někteří stále pamatují doby Most Wanted, kdy NFS ještě stálo zato hrát. To co s NFS dělají je degenerace (podobně jako se to teď děje s MoH). Zvlášť u The Run bylo vidět, že nevědí co se značkou mají dělat. Tentokrát zase roubují principy Burnoutu na NFS. Co to bude příště? Zombie? Takové COD alespoň stagnuje a tím pádem se drží své úrovně kvality.
        • vtipné

          Je srandovní pozorovat, jak každý hráč (pravděpodobně v závislosti na tom, který díl byl z NFS série jeho první) uvádí jiný díl, jako ten definitivně poslední, který ještě stálo za to hrát. Porsche, Underground 2, Most Wanted...
          • rancor1223
            Ale Carbon už nikdy nevidíš, protože už tam to začínalo padat.
      • Ocaď pocaď předsedo...
        Jen se proste divim... The Run taky byla arkáda a kazdej to pomlouval... Nechapej to spatne, nic proti arkadam nemam, hraju jak Gran Turismo 5 tak Driver San Francisco a oboje to jsou supr hry :)
  • MoH W.

    Zdarvím :) Moc to sem nepatří, ale na EA mi už neodpovídají a na fb mám BAN, takže tam napsat taky nemůžu. Tohle je asi jediná moje možnost. Mám dost velkej problém. Po 10 - 15min hraní MP, mi přestane fungovat menu ve hře. Hrát se dá normálně, ale jakmile mě zabijí, nebo dám esc, tak v menu nejde nic, spawn, voják, zbraň, nastavení .. prostě nic. Asi chápete, že s tím se dá hra těžko hrát, protože když mi vyskočí upozornění na novej unlock, tak to nemohu odkliknout a hru musím vypínat natvrdo. Ovladače mám nejnovější ATI. Snad mi někdo pomůže, rád bych hrát déle než 20min. Nevíte co s tím?
    • Tak jestli máš nejnovější ATI ovladače, tak jsi hodně pozadu, konkrétně nejspíš máš ovladače z roku 2006, kdy myslím začaly vycházet AMD ovladače...nebo tak nějak.

      Máš originál?
      • Ne to ne, mám 5770 a nejnovější ovladače :) Tak jsem to myslel. MoH mám originál, o to víc mě to sere :X
        • No tak asi reinstall, ne? :)
    • Pořiďte si oblečení z oficiální kolekce na motivy herní série Assassin's Creed.

      ne moc ale vubec to sem nepatri nemuzes se registrovat na jedno z milionu for a resit to tam ?!
  • The Elder Scrolls Online

    K dispozici je řada nových informací k The Elder Scrolls Online.
    Primární zdroj informací: http://elderscrollsonline.com/en
    Doporučuji především články:
    http://acolytesguild.wordpress.com/2012/10/22/elder-scrolls-online-preview/
    http://elderscrollsotr.mymiddleearth.com/2012/10/22/finesse-synergy-and-you-how-it-all-fits-together-in-elder-scrolls-online-3/
    http://elderscrollsotr.mymiddleearth.com/2012/10/22/eso-press-summit-your-character-development/
  • Amylee.Anderson

    Pořiďte si oblečení z oficiální kolekce na motivy herní série Assassin's Creed.

    Takový hipsterský hadry :D
    • to snad ani nemůžou myslet vážně :)
  • Zhlédněte povedený pětiminutový film Assassin's Creed 3: Rebel Blades natočený na motivy známé...

    Nádhera. Opravdu nádhera.
  • Sveze se Games na hate vlně a dá MOH Warfighter také 5/10 či míň *1* Ta hra je tak špatná, jako poslední 3 COD, ale těm všichni dávají 8+/10. Nechápu. To EA tentokrát neposlalo všimné? *2* IGN tomu dalo jen 4/10 a EG 5/10 *8*
    • holec89
      doporucuju: http://www.youtube.com/watch?v=JOHyD49DaeA&feature=plcp
      • Ale vždyť to je u COD už od prvního dílu! V čem je rozdíl? Pamatuju si, že jsem v jedné misi COD1 vlezl do místa, kde mě autoři nechtěli a kolem mě chodili nepřátelé jakoby nic a pak se najednou otočili a odpráskli mě. Když jste nesepnuli script (tzn. nešlápli na správné místo - rozuměj nevlezli do toho pomyslného kruhu, tak se hra v podstatě zasekla ve smyčce a nepřátelé přicházeli do té doby, dokud se hráč na ono místo nedostal.) Nejednou jsem strávil v COD půl hodinu na jednom místě s tím, že musí přestat chodit a ono nic. Rambo styl nutný.
    • rancor1223
      Kdybych měl hodnotit z toho co jsem viděl, tak COD jsou na tom oproti Warfighteru ještě fakt dobře.
    • USER47
      CoDy dělaj to, co dělaj, přece jenom výrazně lépe než moderní MoHy.
    • ZvacA
      Třeba nastává doba, kdy si i kritika bude obecně všímat toho, co všechno za posledních 5 let vyšlo v FPS sféře za kravinky a bude se tak i náležitě hodnotit. Momentálně to schytává MoH a podle toho, co jsem viděl se tomu kydání ani nedivím. Warfighter je jen kopírkou všeho, co bylo k vidění za poslední roky a ještě to prezentuje takovým nemastným způsobem, kdy nezapomíná míchat monumentálnost s nudou a přehnanýma blbinama, aneb padající monstr-jeřáby a "NFS" honička v akci, že o nějakým herním zážitku se tady mluvit nedá. "hate" vlna je zde zcela střízlivě na místě. Výhodou CoD je, že on se svým " divným subžánrem" nebo jak se jeho koncepty dají nazvat, přišel, což mu hraje do karet. Ve výsledku je to sice stejná věc, která by si zasluhovala taky průměr v pětce, ale dělá to, co vždy dělal. MoH se snaží být zase pro všechny, přičemž mu to moc nejde a hraní se tak zvrhává spíše v parodii sama sebe.
    • Mas recht, ale zrovna tady nejedou s davem. MW3 tady taky vylozene nechvalili a mrkni se na metacritics na prumerny hodnoceni. Jsem spis zvedav kolik daj Black Ops 2
  • montatatana

    SingStar se přemění v XMB free-to-play titul, ve kterém si budete kupovat jednotlivé songy. Zazpívat...

    To je sice strasne pekny, ale pekne me sere, ze je to NAPEVNO polozka mezi hrama a NEJDE to smazat >_<

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit